Název: |
I.ČLTK Praha Cup by Babolat - babytenis chlapci |
Datum: |
03.-03.02. |
Pořadatel: |
I.ČLTK Praha (400) |
Kódové číslo: |
906601 |
Dvorců + povrch: |
5 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A. |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
25 |
Prezentace v |
Ne do 12:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Pecha Jan Ph.D. |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
721 663 118 |
E-mail: |
pecha@cltk.cz |
Internet: |
www.cltk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Janoušek Šimon | 16.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 01.11.2018 00:30:35 |
|
2. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 01.11.2018 07:36:17 |
|
3. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | 01.11.2018 21:51:46 |
|
4. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 03.11.2018 17:25:54 |
|
5. |
Fejka Štěpán | 13.07.2011 | TK Slavia Plzeň | 05.11.2018 07:15:38 |
|
6. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | 05.11.2018 18:10:00 |
|
7. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 23.12.2018 09:32:54 |
|
8. |
Rucki Václav | 15.05.2010 | LTK Klatovy | 23.12.2018 13:37:36 |
|
9. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 29.12.2018 10:13:51 |
|
10. |
Jakeš Michael | 08.06.2010 | LTC Panorama Teplice | 12.01.2019 20:10:54 |
|
11. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | 13.01.2019 16:04:45 |
|
12. |
Hron Lukáš | 13.03.2011 | I.ČLTK Praha | 20.01.2019 21:17:32 |
|
13. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 26.01.2019 19:32:00 |
|
14. |
Baier Lukáš | 28.05.2010 | SK Matchball Česká Lípa | 27.01.2019 08:12:38 |
|
15. |
Pavlu Denis | 01.07.2010 | TK RAPID LIBEREC | 31.01.2019 23:22:05 |
|
16. |
Toman Karel | 07.05.2011 | I.ČLTK Praha | 01.02.2019 11:02:42 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | odhlášeno hráčem | 06.11.2018 22:25:19 |
2. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 25.11.2018 20:17:29 |
3. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | odhlášeno hráčem | 07.01.2019 16:44:20 |
4. |
Buldra Jan | 20.02.2010 | Sport club Na Zámečku | odhlášeno hráčem | 14.01.2019 09:29:06 |
5. |
Dlouhý Lukáš | 06.01.2010 | LTC Slovan Kladno | odhlášeno hráčem | 15.01.2019 23:38:55 |
6. |
Fridrich Adam | 25.09.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 20.01.2019 17:52:56 |
7. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 23.01.2019 14:47:20 |
8. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 29.01.2019 22:21:25 |
9. |
Kovařík Dominik | 04.02.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 01.02.2019 22:14:24 |
10. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno pořadatelem | 01.02.2019 22:14:36 |