Název: |
I.ČLTK Praha Cup by Babolat - babytenis dívky |
Datum: |
03.-03.02. |
Pořadatel: |
I.ČLTK Praha (400) |
Kódové číslo: |
906600 |
Dvorců + povrch: |
5 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A. |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
25 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Pecha Jan Ph.D. |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
721 663 118 |
E-mail: |
pecha@cltk.cz |
Internet: |
www.cltk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 01.11.2018 01:01:49 |
|
2. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | 01.11.2018 05:42:40 |
|
3. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | 01.11.2018 09:00:53 |
|
4. |
Chlumská Laura | 25.03.2010 | TK Sparta Praha | 01.11.2018 10:49:41 |
|
5. |
Treutnerová Viktorie | 30.04.2010 | I.ČLTK Praha | 01.11.2018 16:40:00 |
|
6. |
Padrnosová Nela | 07.08.2010 | HTK Třebíč | 01.11.2018 22:37:46 |
|
7. |
Hladíková Emma | 19.03.2010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | 02.11.2018 08:21:24 |
|
8. |
Wolfgramm Sophia | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | 03.11.2018 14:24:15 |
|
9. |
Vernerová Sabina | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | 06.11.2018 14:12:48 |
|
10. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 07.11.2018 17:56:50 |
|
11. |
Havlíková Viktorie | 08.11.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 08.11.2018 08:36:00 |
|
12. |
Matoušková Tereza | 14.01.2010 | TK Kročehlavy | 15.11.2018 20:08:02 |
|
13. |
Hrdličková Terezie | 28.02.2010 | SK Tenis Tišnov | 18.11.2018 17:27:09 |
|
14. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | 27.11.2018 11:58:24 |
|
15. |
Neužilová Natálie | 13.03.2011 | TK Sparta Praha | 30.11.2018 19:54:28 |
|
16. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | 16.12.2018 10:23:43 |
|
17. |
Vondráčková Michaela | 06.06.2010 | SK Meteor Praha | 23.12.2018 06:43:26 |
|
18. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 04.01.2019 07:21:17 |
|
19. |
Dvořáková Denisa | 09.01.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 07.01.2019 16:41:50 |
|
20. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | 07.01.2019 16:44:36 |
|
21. |
Prosová Adéla | 07.02.2010 | TK Bystřice n.Pernštejnem | 08.01.2019 14:25:11 |
|
22. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 20.01.2019 21:18:16 |
|
23. |
van Neck Marleen | 06.12.2010 | SK HAMR, z.s. | 24.01.2019 05:28:31 |
|
24. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 30.01.2019 13:48:57 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 28.12.2018 19:24:06 |
2. |
Trávníčková Karolína | 27.12.2010 | TO VOKD Ostrava-Poruba | odhlášeno hráčem | 04.01.2019 13:31:14 |
3. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 07.01.2019 13:53:17 |
4. |
Lepková Stella | 15.09.2010 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 18.01.2019 20:11:39 |
5. |
Fridrich Adam | 25.09.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 20.01.2019 17:47:53 |
6. |
Chladová Ema | 11.07.2010 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 27.01.2019 18:17:13 |
7. |
Filipová Kateřina | 07.04.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 28.01.2019 21:10:26 |
8. |
Kasperova Tereza | 29.07.2010 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 29.01.2019 18:35:58 |
9. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 30.01.2019 12:27:39 |
10. |
Smíšková Iva | 09.03.2010 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno pořadatelem | 01.02.2019 11:01:48 |