Název:
Babytenis Tecnifibre cup
Datum:
03.-03.02.
Pořadatel:
TK Havířov (400)
Kódové číslo:
906598
Dvorců+povrch:
3 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
16
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
:
Opletalova 1218/8b
:
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele: Program na sobotu 3.2.2018 v8:30 hod.- Beneš, Pelc A., Hromulák, Horský, Slováček,Franc, Bolek, Buba, Jányš, Šipula, Fedor, Tykva,
v 10.30 hod. - Bill, Mrázek, Pelc V., Lošák



Turnaj pro chlapce
Prezentace v pátek 2.2.2018 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování skupin.
Program na sobotu 3.2.2018 bude zveřejněn zde nejpozději v 19.00 hod.


Hlavní soutěž
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
 
 
 
volná karta-prezentován
01.11.2017 21:31:19
2.
Fedor Jakub 15.03.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
 
 
 
volná karta-prezentován
09.11.2017 09:32:26
3.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
 
 
 
volná karta-prezentován
13.11.2017 21:03:05
4.
Tykva David 17.01.2009 DTJ Tenis Vřesina
 
 
 
volná karta-prezentován
07.01.2018 15:34:08
5.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
 
 
 
volná karta-prezentován
14.01.2018 19:06:06
6.
Mrázek Vojtěch 18.06.2009 TK Havířov
 
 
 
volná karta-prezentován
21.01.2018 19:20:29
7.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov
 
 
 
volná karta-prezentován
21.01.2018 19:20:38
8.
Bolek Štěpán 30.08.2010 TK Havířov
 
 
 
volná karta-prezentován
21.01.2018 19:25:53
9.
Hromulák Michal 14.10.2009 TK Havířov
 
 
 
volná karta-prezentován
21.01.2018 19:26:05
10.
Bill Adam 24.12.2011 TK Slavia Orlová
 
 
 
volná karta-prezentován
23.01.2018 10:29:51
11.
Horský Tobiáš 22.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
 
volná karta-prezentován
27.01.2018 16:24:09
12.
Pelc Viktor 13.03.2009 TK Na Dolině o.s.
 
 
 
volná karta-prezentován
29.01.2018 18:36:39
13.
Pelc Alexander 13.03.2009 TK Na Dolině o.s.
 
 
 
volná karta-prezentován
29.01.2018 18:38:56
14.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
 
 
 
volná karta-prezentován
29.01.2018 21:25:17
15.
Beneš Tomáš 23.10.2009 SK JC Sport Opava
 
 
 
volná karta-prezentován
30.01.2018 18:36:01
16.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
 
 
 
volná karta-prezentován
01.02.2018 08:53:34

Náhradníci
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Šandrik Marek 22.06.2009 TK Slavia Orlová
 
 
 
nemocen
28.01.2018 23:26:55

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
21.11.2017 12:13:49
2.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
 
 
 
odhlášeno hráčem
20.01.2018 18:13:04
3.
Polochová Eliška 10.02.2009 TK Slavia Orlová
 
 
 
přesunuta na neděli 4.2.
21.01.2018 19:21:27
4.
Pavera Hynek 23.03.2010 TK Havířov
 
 
 
odhlášeno hráčem tel.
31.01.2018 11:31:45