Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
01.-02.02. |
Pořadatel: |
TK Havířov (400) |
Kódové číslo: |
906596 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Děvčata: Program na sobotu 1.2.2020 v 8.30 hod. - Bergerová, Klimentová, v 9.00 hod. - Losková, Flaksová, v 9.30 hod. - Macura, děvčata hrají systémem každá s každou na 1 set.
Chlapci: Program na sobotu 1.2.2020 v 8.15 hod. - Bill, Zajac, Lukeš, Palupa, v 8.45 hod. - Bury, Klar, v 9.15 hod. - Ivanovič, v 10.30 hod. - Günther, Štika, v 11.00 hod. - Filip, Vala, Valkovič, v 11.30 hod. - Gola, chlapci hrají ve skupinách a následně vyřazovací systém, vše na 1 set.
Vzhledem k počtu hráčů proběhne celý turnaj v sobotu 1.2.2020.
Prezentace v pátek 31.1.2020 v čase 16.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s. kde po ukončení prezentace proběhne losování turnaje.
Hrací systém: utkání ve skupinách, následuje vyřazovací část, |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Palupa Tobiáš |
25.06.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
01.11.2019 14:31:20 |
2. |
Bill Adam |
24.12.2011 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
volná karta-prezentován |
04.11.2019 08:39:04 |
3. |
Vala Max |
04.04.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
04.11.2019 20:05:56 |
4. |
Klar Dominik |
09.04.2011 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
06.11.2019 11:42:09 |
5. |
Valkovič Šimon |
05.12.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
06.11.2019 19:56:57 |
6. |
Zajac Michal |
11.04.2011 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
|
|
|
volná karta |
07.11.2019 14:50:36 |
7. |
Bury Lukasz |
03.01.2011 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
volná karta-prezentován |
10.11.2019 23:21:46 |
8. |
Penhaker Bernard |
26.08.2011 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
|
|
|
volná karta |
04.12.2019 10:19:37 |
9. |
Konderla Denis |
17.03.2011 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
volná karta |
05.01.2020 22:05:52 |
10. |
Bergerová Lucie |
21.11.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentována |
11.01.2020 09:50:29 |
11. |
Macura Nela |
14.02.2011 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
volná karta-prezentována |
12.01.2020 13:02:36 |
12. |
Ivanovič Adam |
14.04.2011 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
15.01.2020 15:50:29 |
13. |
Lukeš Jiří |
02.04.2012 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
15.01.2020 15:54:36 |
14. |
Filip Adam |
26.10.2011 |
TK Kopřivnice z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
18.01.2020 19:18:38 |
15. |
Günther Max |
30.03.2011 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
24.01.2020 14:54:46 |
16. |
Klimentová Barbora |
26.01.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentována |
25.01.2020 20:36:24 |
17. |
Štika Hynek |
02.03.2012 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
28.01.2020 20:50:31 |
18. |
Flaksová Helena |
09.05.2011 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
volná karta-prezentována |
29.01.2020 20:27:45 |
19. |
Losková Marie |
22.07.2011 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
|
|
|
volná karta-prezentována |
30.01.2020 15:16:13 |
20. |
Gola Petr |
02.06.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
volná karta |
30.01.2020 19:28:07 |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Gáliková Adriana |
02.04.2012 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2020 18:52:49 |
2. |
Cieslar Ondřej |
28.12.2012 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 09:18:00 |
3. |
Cecava Patrick |
19.09.2012 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
21.01.2020 17:28:26 |
4. |
Telnar Adam |
17.05.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
26.01.2020 20:29:19 |
5. |
Pešatová Olivie |
24.03.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
26.01.2020 21:36:50 |
6. |
Kaleta Šimon |
13.02.2011 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 14:32:36 |
7. |
Motyková Bára |
30.03.2012 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 14:33:09 |
8. |
Vrajík Filip |
07.05.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem sms |
31.01.2020 09:13:47 |
9. |
Řeřuchová Elena |
24.02.2012 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem tel. |
31.01.2020 16:38:59 |
10. |
Slováková Karolína |
05.03.2011 |
TK Milo Olomouc |
|
|
|
odhlášeno hráčem nemoc |
31.01.2020 17:16:35 |
|