Název: |
JODA CUP II. |
Datum: |
25.-25.01. |
Pořadatel: |
TC-MJ TENIS Líšeň (400) |
Místo konání: |
Brno-Líšeň,ul. Klicperova |
Kódové číslo: |
906587 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Juda Michal |
Bukovinka 152 | |
679 05 Křtiny | |
Tel. (1): |
603 421 212 |
E-mail: |
m.juda@seznam .cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Schamberger Sebastian | 02.11.2012 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 04.11.2019 18:55:24 |
2. |
Holík Daniel | 17.01.2011 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 13.11.2019 17:21:01 |
3. |
Kopal Pavel | 11.11.2011 | SK Zlín-Mladcová | volná karta | 27.12.2019 14:26:59 |
4. |
Sypko Tabea | 13.01.2012 | TC Brno. | volná karta | 06.01.2020 17:56:12 |
5. |
Bučko Oliver | 01.10.2012 | TC Brno. | volná karta | 10.01.2020 17:42:27 |
6. |
Koc Rafael | 31.10.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 11.01.2020 20:48:34 |
7. |
Čechman Matyáš | 31.10.2011 | BLTC Brno | volná karta | 14.01.2020 22:52:01 |
8. |
Švanda Jan | 19.03.2011 | BLTC Brno | volná karta | 16.01.2020 00:51:26 |
9. |
Gerišer David | 25.02.2011 | TO TJ Svitavy | volná karta | 20.01.2020 19:50:53 |
10. |
Barina Václav | 22.04.2011 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 22.01.2020 17:24:25 |
11. |
Paleček Daniel | 06.11.2011 | BLTC Brno | volná karta | 24.01.2020 11:09:38 |
12. |
volná karta | volná karta |
|||
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kučerová Eliška | 13.10.2011 | TC Brno. | přijata do turnaje | 05.11.2019 19:28:27 |
2. |
Bonaldo Noemi | 21.08.2011 | ŽLTC Brno | přijata do turnaje | 24.11.2019 14:30:58 |
3. |
Lišková Lucie | 19.12.2011 | TC Brno. | přijata do turnaje | 26.12.2019 22:12:31 |
4. |
Mastná Daria | 29.01.2011 | HTK Třebíč | přijata do turnaje | 05.01.2020 21:35:55 |
5. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 22.01.2020 20:03:23 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Tomek Jakub | 07.12.2012 | BLTC Brno | odhlášeno hráčem | 15.01.2020 21:27:53 |
2. |
Landa Oskar | 22.03.2012 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 17.01.2020 10:42:47 |
3. |
Krčková Klára | 02.07.2012 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 18.01.2020 17:47:58 |
4. |
Dostál Robin | 17.08.2012 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 19.01.2020 21:26:15 |
5. |
Kiss Jindřich | 13.07.2011 | TK Znojmo | odhlášeno hráčem | 22.01.2020 18:07:27 |
6. |
Nezval Matyáš | 22.01.2011 | SHARK Brno | odhlášeno pořadatelem | 24.01.2020 15:17:13 |
7. |
Machač Daniel | 15.03.2011 | ŽLTC Brno | odhlášeno pořadatelem | 24.01.2020 17:25:32 |