Český tenisový svaz
Název:
JODA CUP
Datum:
27.-27.01.
Pořadatel:
TC-MJ TENIS Líšeň (400)
Kódové číslo:
906587
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 08:00 hod.
Kontaktní osoba:
Juda Michal
Bukovinka 152
679 05 Křtiny
Tel. (1):
603 421 212
E-mail:
m.juda@seznam .cz

Poznámka pořadatele:

POZOR:
pro šetření vašeho času jsem se rozhodl ,rozdělit turnaj na chlapce a dívky zvlášť.
chlapci : prezentace v sobotu 27.1. v 8:00 hod.
dívky : prezentace v sobotu 27.1. ve 12:00 hod.
hrát se bude ve skupinách ,následně vyřazovací pavouk.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno sobota 8:00
01.11.2017 00:36:41
2.
Mosterová Edita 06.08.2010 ŽLTC Brno sobota 12:00
01.11.2017 05:05:41
3.
Nešporová Sára 21.10.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. sobota 12:00
01.11.2017 08:25:25
4.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno. sobota 12:00
01.11.2017 09:36:43
5.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno sobota 12:00
01.11.2017 09:55:13
6.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. sobota 12:00
01.11.2017 09:55:41
7.
Hanák Ondřej 03.04.2009 TK Na Dolině o.s. sobota 8:00
01.11.2017 17:03:05
8.
Mlčůch Martin 05.01.2009 Start Brno sobota 8:00
05.11.2017 14:47:35
9.
Staněk Dominik 01.07.2010 BLTC Brno sobota 8:00
06.11.2017 18:11:57
10.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo sobota 12:00
07.11.2017 16:49:57
11.
Sluková Nelly 08.03.2009 ŽLTC Brno sobota 12:00
07.11.2017 22:20:35
12.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov sobota 8:00
09.11.2017 23:03:44
13.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín sobota 12:00
12.11.2017 20:51:07
14.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno sobota 12:00
15.11.2017 23:30:11
15.
Janůfková Nikola 25.07.2009 HTK Třebíč sobota 12:00
28.11.2017 17:32:30
16.
Pařízek Tomáš 04.06.2010 BLTC Brno sobota 8:00
03.12.2017 17:10:42
17.
Vábnová Monika 05.01.2009 BLTC Brno sobota 12:00
10.12.2017 17:21:21
18.
Němec Adam 28.07.2009 TK AGROFERT Prostějov sobota 8:00
12.12.2017 07:32:06
19.
Mendelová Amálie 24.03.2009 TJ Sokol Bílovice n.Svit. sobota 12:00
13.12.2017 09:24:47
20.
Dřevojanová Eliška 25.03.2009 TK Moravský Krumlov z.s. sobota 12:00
13.12.2017 13:33:49
21.
Dřevojanová Anežka 14.11.2010 TK Moravský Krumlov z.s. sobota 12:00
13.12.2017 14:11:28
22.
Světlík Tobiáš 20.08.2009 TK Moravský Krumlov z.s. sobota 8:00
14.12.2017 09:48:54
23.
Truska Vojtěch 25.09.2009 ŽLTC Brno sobota 8:00
30.12.2017 04:20:55
24.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK AGROFERT Prostějov sobota 12:00
19.01.2018 21:00:27
25.
Hájková Vanessa 15.06.2010 BLTC Brno sobota 12:00
20.01.2018 20:47:09
26.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov sobota 12:00
22.01.2018 09:20:17
27.
Barháčová Sofia 20.07.2009 LTC Hodonín sobota 12:00
24.01.2018 12:48:12
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Laššan Radek 10.08.2009 Tenisový klub Mikulov, spolek odhlášeno hráčem
14.01.2018 12:33:51
2.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
14.01.2018 17:51:16
3.
Polláková Michaela 07.01.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav odhlášeno hráčem
18.01.2018 21:06:58
4.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
19.01.2018 09:49:02
5.
Krňávek Daniel 02.03.2011 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
20.01.2018 07:09:00
6.
Haruštiaková Klára 16.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav odhlášeno hráčem
21.01.2018 18:20:28
7.
Haruštiaková Dáša 03.03.2011 TC BORS CLUB-STK Břeclav odhlášeno hráčem
21.01.2018 18:21:46
8.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno odhlášeno hráčem
22.01.2018 07:45:38
9.
Přemyslovský Tomáš 20.05.2009 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
23.01.2018 06:47:38
10.
Borák Lukáš 11.03.2010 Mosilana Brno odhlášeno hráčem
23.01.2018 10:34:02
11.
Slovák Petr 21.02.2009 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
24.01.2018 19:59:50
12.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno pořadatelem
25.01.2018 17:34:21
13.
Bačík Matěj 27.05.2010 TC-MJ TENIS Líšeň odhlášeno pořadatelem
25.01.2018 19:26:13
14.
Sandecky David 24.07.2009 TJ Kraví Hora Brno odhlášeno pořadatelem
25.01.2018 22:42:20