Název: |
HAMR CUP |
Datum: |
21.-21.01. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (400) |
Kódové číslo: |
906586 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Ne do 11:45 hod. |
Kontaktní osoba: |
Křivánek Pavel |
K Vodě 3200/3 | |
106 00 Praha 10 | |
Tel. (1): |
272772762 |
Tel. (2): |
731690941 |
Tel. (3): |
272765038 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Teiralová Adéla | 16.02.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | 01.11.2017 00:22:56 |
|
2. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | 01.11.2017 00:51:46 |
|
3. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 01.11.2017 11:27:48 |
|
4. |
Svobodová Vanessa | 27.07.2009 | LTC Modřany 2005 | 01.11.2017 17:06:08 |
|
5. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | 02.11.2017 09:26:56 |
|
6. |
Kraml Robin | 12.10.2010 | SK HAMR, z.s. | 05.12.2017 21:04:51 |
|
7. |
Blahová Veronika | 11.09.2009 | TJ Radlice z.s. | 10.12.2017 21:21:58 |
|
8. |
Benáčková Veronika | 22.06.2009 | TC ESO Praha z.s. | 17.12.2017 20:09:54 |
|
9. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 17.12.2017 22:15:00 |
|
10. |
Vágner Dominik | 25.08.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 18.12.2017 22:54:31 |
|
11. |
Svobodová Hana | 26.10.2009 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 19.12.2017 13:09:32 |
|
12. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | 05.01.2018 11:12:57 |
|
13. |
Heřmanová Tereza | 27.06.2009 | SK HAMR, z.s. | 05.01.2018 20:55:24 |
|
14. |
Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha | 05.01.2018 23:26:41 |
|
15. |
Tichy Tomas | 10.08.2009 | TK Sport Kolovraty | 06.01.2018 19:24:01 |
|
16. |
Walter William | 11.09.2009 | TCM Dubeč, z.s. | volná karta | 18.01.2018 11:50:30 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | přijat | 01.11.2017 21:19:43 |
2. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | přijat | 04.11.2017 19:20:45 |
3. |
Nemček Adam | 02.04.2009 | TC ESO Praha z.s. | přijat | 10.11.2017 19:08:48 |
4. |
Stojanov Daniel | 10.03.2009 | LTC Houštka | přijat | 20.11.2017 20:18:03 |
5. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | přijat | 25.12.2017 17:29:53 |
6. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | přijat | 27.12.2017 13:55:32 |
7. |
Turek Ondřej | 08.07.2010 | TK Olymp Praha | přijat | 28.12.2017 09:45:49 |
8. |
Kafka Lukáš | 20.04.2009 | Lokomotiva Zdice | přijat | 01.01.2018 20:01:42 |
9. |
Šára Dominik | 06.01.2009 | TK Neridé | přijat-volná karta | 14.01.2018 17:52:55 |
10. |
Loucký Mark | 30.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | přijat | 14.01.2018 21:10:45 |
11. |
Borovička Lukáš | 12.03.2010 | SK HAMR, z.s. | přijat | 15.01.2018 10:32:01 |
12. |
Krejčí Tobiáš | 17.10.2009 | TJ Spoje Praha | přijat | 16.01.2018 14:57:00 |
13. |
Petrásek Anna Marie | 03.12.2009 | SK Meteor Praha | přijat | 18.01.2018 11:12:30 |
14. |
Melicharová Michaela | 09.06.2009 | TK Neridé | přijat | 20.01.2018 12:05:48 |
15. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | přijat | 20.01.2018 13:19:58 |
16. |
Irahola Natalie | 23.07.2009 | SK HAMR, z.s. | přijat | 20.01.2018 15:25:49 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Chlaňová Kateřina | 06.04.2009 | TJ Radlice z.s. | odhlášeno hráčem | 22.11.2017 10:30:15 |
2. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | odhlášeno hráčem | 07.01.2018 09:03:01 |
3. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 13.01.2018 22:13:54 |
4. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 15.01.2018 13:24:00 |
5. |
Vohralík Jan Jonáš | 07.10.2009 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 18.01.2018 09:28:07 |
6. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 18.01.2018 13:53:17 |
7. |
Rabová Agneta | 30.11.2010 | TK Konstruktiva, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 19.01.2018 11:03:05 |
8. |
Navrátilová Veronika | 26.07.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 19.01.2018 11:07:28 |
9. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | odhlášeno pořadatelem | 20.01.2018 08:09:45 |
10. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | odhlášeno pořadatelem | 20.01.2018 08:10:29 |
11. |
Mojžíšová Vendula | 26.02.2009 | TK Olymp Praha | odhlášeno pořadatelem | 20.01.2018 12:06:05 |
12. |
Mc Bride Shayna Rose | 07.10.2009 | LTC Slovan Kladno | odhlášeno pořadatelem | 20.01.2018 12:48:33 |