Název: |
Babolat Tour |
Datum: |
20.-21.01. |
Pořadatel: |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (400) |
Kódové číslo: |
906580 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Hollý Martin |
: |
Oty Synka 1838/5 |
: |
708 00 Ostrava - Poruba |
Tel. (1): |
777329931 |
Tel. (2): |
596960926 |
E-mail: |
holly@start-ostrava.cz |
Internet: |
www.start-ostrava.cz |
Poznámka pořadatele: POZOR!!!
Prezentace CHLAPCI V SOBOTU do 8:30 hod a DĚVČATA V NEDĚLI osobně na recepci TJ Start.
Losování proběhne po 8:30 hod z řádně prezentovaných hráčů.
Rozehrávka možná 8 - 8,30.
Adresa kurtů: Pustkovecká 18/13; Ostrava - Pustkovec
Chlapci a děvčata hrají odděleně v základních skupinách, dále pavoukem o konečné pořadí dle SŘ a propozic okruhu BABOLAT TOUR 2018 – www.trendsport.cz |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Beneš Tomáš |
23.10.2009 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
Sobota |
01.11.2017 06:53:28 |
2. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
Neděle |
01.11.2017 07:58:39 |
3. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
Sobota |
01.11.2017 16:13:35 |
4. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
Neděle |
02.11.2017 20:40:04 |
5. |
Švidrnoch Viktor |
05.07.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
Sobota |
02.11.2017 20:53:23 |
6. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
Sobota |
02.11.2017 22:12:24 |
7. |
Přemyslovský Tomáš |
20.05.2009 |
TK Natali |
|
|
|
Sobota |
03.11.2017 07:18:52 |
8. |
Samek Jakub |
12.03.2009 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
Sobota |
04.11.2017 18:29:10 |
9. |
Tykva David |
17.01.2009 |
DTJ Tenis Vřesina |
|
|
|
Sobota |
05.11.2017 16:04:49 |
10. |
Tichý Filip |
08.02.2009 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
Sobota |
22.11.2017 11:22:27 |
11. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
Sobota |
16.12.2017 21:57:55 |
12. |
Gebauerová Agáta |
06.04.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
Neděle |
17.12.2017 09:34:52 |
13. |
Caltík Sebastián |
09.02.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
Sobota |
17.12.2017 09:35:39 |
14. |
Robenek Štěpán |
18.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
Sobota |
22.12.2017 20:38:29 |
15. |
Baránek Denis |
20.01.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
Sobota |
27.12.2017 16:58:06 |
16. |
Ploskuňáková Lucie |
19.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
Neděle |
04.01.2018 00:02:31 |
17. |
Dihlová Nela |
05.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
Neděle |
07.01.2018 17:34:10 |
18. |
Polochová Eliška |
10.02.2009 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
Neděle |
11.01.2018 08:01:21 |
19. |
Smékalová Barbora |
14.01.2010 |
TK Milo Olomouc |
|
|
|
Neděle |
12.01.2018 21:02:48 |
20. |
Bill Adam |
24.12.2011 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
Sobota |
14.01.2018 19:07:45 |
21. |
Drozdová Ella |
17.05.2009 |
TC Ostrava Nová Ves |
|
|
|
Neděle |
14.01.2018 23:35:13 |
22. |
Bučan Ammar |
23.07.2009 |
SK LAMA o.s. |
|
|
|
Sobota |
15.01.2018 10:41:17 |
23. |
Sněhotová Karolína |
13.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
|
|
|
Neděle |
16.01.2018 11:14:49 |
24. |
Stanovská Kristýna |
28.01.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
Neděle |
17.01.2018 10:34:23 |
25. |
Kašpárek Tomáš |
06.07.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
Sobota |
17.01.2018 15:57:48 |
26. |
Němčanská Kateřina |
01.05.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
Neděle |
19.01.2018 09:09:21 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Vrba Jan |
20.03.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
03.12.2017 14:26:22 |
2. |
Bečičková Laura |
25.08.2009 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
29.12.2017 10:19:03 |
3. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2018 11:01:28 |
4. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
11.01.2018 07:40:51 |
5. |
Frič Martin |
17.05.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
11.01.2018 13:50:38 |
6. |
Šupová Kali |
31.07.2009 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
12.01.2018 21:11:12 |
7. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.01.2018 18:32:16 |
8. |
Hanzal Šimon |
08.03.2010 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
16.01.2018 22:01:28 |
9. |
Cieslarová Barbara |
09.06.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2018 16:41:21 |
10. |
Galetová Gioia Sarah |
08.01.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2018 22:32:54 |
11. |
Adamovský Jan |
16.12.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
19.01.2018 09:07:42 |
|