Český tenisový svaz
Název:
Chlapci - Sparta Head Babytenis Tour III - Z18
Datum:
14.-14.01.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (400)
Kódové číslo:
906574
Dvorců + povrch:
8 ULTRA CUSHION
Míče:
Head
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
Ne do 08:30 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Lásková Leona
Za Císařským mlýnem 2/1115
17000 Praha 7
Tel. (1):
724074000
E-mail:
l.laskova@tkspartapraha.cz
Internet:
www.spartababytenis.cz

Poznámka pořadatele:

Pozor - přihlašujte pouze chlapce. Přijímáme maximálně 40 chlapců. Pořadatel si vyhrazuje právo přijmout hráče dle svého uvážení.

Kdokoliv vstupuje do tenisových hal, musí mít naprosto čisté boty. V opačném případě bude dotyčnému vstup do haly odepřen.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice volná karta
01.11.2017 00:08:20
2.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs volná karta
01.11.2017 00:11:06
3.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s. volná karta
01.11.2017 00:16:56
4.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs volná karta
01.11.2017 00:24:15
5.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava volná karta
01.11.2017 00:42:06
6.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko volná karta
01.11.2017 01:32:05
7.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha volná karta
01.11.2017 02:48:50
8.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha volná karta
01.11.2017 06:26:58
9.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha volná karta
01.11.2017 07:15:48
10.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice volná karta
01.11.2017 08:49:52
11.
Škopek David 17.05.2009 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
01.11.2017 09:11:32
12.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé volná karta
01.11.2017 10:15:09
13.
Kottink Nicolas 01.12.2009 Sokol Říčany volná karta
01.11.2017 12:31:01
14.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov volná karta
01.11.2017 14:21:35
15.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Sparta Praha volná karta
01.11.2017 18:02:23
16.
Köhler Matěj 05.07.2009 SK Satalice volná karta
01.11.2017 18:47:11
17.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 TK Sparta Praha volná karta
01.11.2017 20:51:50
18.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
01.11.2017 21:22:12
19.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha volná karta
02.11.2017 13:00:59
20.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10 volná karta
04.11.2017 19:19:40
21.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s. volná karta
05.11.2017 18:52:00
22.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha volná karta
07.11.2017 10:43:32
23.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha volná karta
07.11.2017 11:30:20
24.
Linhart Adam 19.06.2009 Sportovní centrum Linhart volná karta
07.11.2017 11:59:59
25.
Drul Matvij 11.02.2009 SK Satalice volná karta
07.11.2017 19:12:18
26.
Pelda Martin 26.03.2010 LTK Liberec volná karta
10.11.2017 20:53:01
27.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec volná karta
15.11.2017 15:13:54
28.
Šebek Martin 29.11.2009 SK Žalov volná karta
20.11.2017 00:26:39
29.
Svoboda Patrik 14.08.2009 TK Olymp Praha volná karta
24.11.2017 18:26:12
30.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha volná karta
26.11.2017 21:20:33
31.
Bezdíček Lukáš 07.06.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice volná karta
27.11.2017 17:34:56
32.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov volná karta
28.11.2017 16:09:14
33.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s. volná karta
05.12.2017 13:45:39
34.
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC volná karta
05.12.2017 21:54:03
35.
Dvořák Petr 25.04.2009 LTK Liberec volná karta
08.12.2017 09:17:58
36.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Roja Příbram z.s. volná karta
10.12.2017 19:10:45
37.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s. volná karta
10.12.2017 22:05:04
38.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 Start Liberec volná karta
11.12.2017 12:04:15
39.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha volná karta
06.01.2018 23:03:42
40.
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha volná karta
10.01.2018 15:06:00

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Nguyen Lukáš 01.11.2009 TK Pelhřimov náhradník
08.01.2018 00:21:17
2.
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC náhradník
08.01.2018 15:25:44

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Strnadová Naďa 23.05.2009 TK Olymp Praha odhlášeno hráčem
01.11.2017 20:55:20
2.
Pabišková Natalie 29.04.2009 TK RAPID LIBEREC odhlášeno hráčem
05.11.2017 14:21:43
3.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov odhlášeno hráčem
26.12.2017 09:45:07
4.
Hrabánek Jan 25.02.2009 Slavoj Český Brod odhlášeno hráčem
06.01.2018 15:50:41
5.
Hrubeš Jan 05.09.2009 Lob S.A. Bohnice, zs odhlášeno hráčem
07.01.2018 23:24:45
6.
Majera Denis 25.03.2009 TC Dvůr Králové, z.s. odhlášeno hráčem
08.01.2018 13:28:02
7.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha odhlášeno hráčem
08.01.2018 22:15:19
8.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy odhlášeno hráčem
10.01.2018 15:00:35
9.
Stehlik Vilém 29.01.2010 RS SPORTCENTRUM odhlášeno pořadatelem
10.01.2018 17:24:17
10.
Šára Dominik 06.01.2009 WILSON Tenis Centrum odhlášeno hráčem
10.01.2018 22:50:48
11.
Di Duca Taras 30.01.2009 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně odhlášeno hráčem
11.01.2018 17:56:10
12.
Štěpánek Adam 07.10.2009 TENIS Klánovice odhlášeno hráčem
11.01.2018 20:00:20
13.
Štěpánek Kryštof 07.10.2009 TENIS Klánovice odhlášeno hráčem
11.01.2018 20:00:41
14.
Roubík Martin 21.07.2009 TJ Kyje Praha 14 odhlášeno pořadatelem
12.01.2018 09:59:40
15.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno pořadatelem
13.01.2018 14:23:07