Název: |
Chlapci - Sparta Head Babytenis Tour III - Z19 |
Datum: |
13.-13.01. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (400) |
Kódové číslo: |
906572 |
Dvorců + povrch: |
8 ULTRA CUSHION |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Riklová Alice |
Za Císařským mlýnem 1115/2 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
608 811 366 |
E-mail: |
ariklova@seznam.cz |
Internet: |
www.tkspartapraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Janoušek Šimon | 16.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 01.11.2018 00:28:15 |
|
2. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | 01.11.2018 05:01:40 |
|
3. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 01.11.2018 07:00:15 |
|
4. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 01.11.2018 07:48:55 |
|
5. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | 01.11.2018 07:59:01 |
|
6. |
Zapský Tobiáš | 12.01.2011 | TK Sparta Praha | 01.11.2018 08:50:48 |
|
7. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 01.11.2018 12:11:21 |
|
8. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | 01.11.2018 21:01:32 |
|
9. |
Doucek Jan | 28.02.2010 | Lokomotiva Beroun | 01.11.2018 21:39:20 |
|
10. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | 02.11.2018 09:36:34 |
|
11. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 02.11.2018 14:42:29 |
|
12. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 03.11.2018 19:51:33 |
|
13. |
Pelda Martin | 26.03.2010 | SK HAMR, z.s. | 05.11.2018 22:38:24 |
|
14. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 08.11.2018 20:07:42 |
|
15. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 09.11.2018 01:14:53 |
|
16. |
Jareš Tadeáš | 18.01.2010 | TK Sezimovo Ústí | 09.11.2018 09:37:54 |
|
17. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 12.11.2018 15:25:28 |
|
18. |
Jedlička David | 28.03.2010 | F.H.TK Dobřichovice | 08.12.2018 11:03:42 |
|
19. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | 14.12.2018 08:14:51 |
|
20. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 16.12.2018 18:17:38 |
|
21. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 27.12.2018 12:18:38 |
|
22. |
Hron Lukáš | 13.03.2011 | I.ČLTK Praha | 31.12.2018 18:44:53 |
|
23. |
Luxa Tommy | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 02.01.2019 08:41:58 |
|
24. |
Suchomel Jan | 01.05.2010 | Sparta Kutná Hora | 02.01.2019 10:02:21 |
|
25. |
Ježek Vojtěch | 13.05.2010 | LTK Liberec | 03.01.2019 09:57:58 |
|
26. |
Kovařík Dominik | 04.02.2010 | TK Sparta Praha | 04.01.2019 15:13:38 |
|
27. |
Pavlu Denis | 01.07.2010 | TK RAPID LIBEREC | 04.01.2019 23:27:23 |
|
28. |
Hnátek Marek | 09.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 09.01.2019 18:53:36 |
|
29. |
Kiml Jakub | 03.12.2010 | LTC Kolín | 11.01.2019 10:48:30 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kouba Vojtěch | 22.01.2010 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 02.01.2019 10:10:32 |
2. |
Černík Daniel | 24.10.2010 | LTK Liberec | odhlášeno pořadatelem | 07.01.2019 20:59:18 |
3. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno hráčem | 07.01.2019 21:13:24 |
4. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | odhlášeno hráčem | 07.01.2019 22:50:59 |
5. |
Mikeš David | 06.07.2012 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 07.01.2019 22:51:36 |
6. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | odhlášeno hráčem | 09.01.2019 20:41:40 |
7. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 10.01.2019 09:09:02 |