Datum: |
21.-21.01. |
Pořadatel: |
Spartak Polička (400) |
Kódové číslo: |
906569 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 16:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Jílek Zdeněk |
: |
Pomezí 436 |
: |
569 71 Pomezí |
Tel. (1): |
608 725 973 |
E-mail: |
zdenek.jilek@unet.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj pořádán pro 16 chlapců a 16 dívek. Chlapci hrají od 8,00 h a děvčata od 14,00 h.
Presentace hráčů a hráček,kteří budou v hlavní soutěži nebo přijati do turnaje bude formou SMS v pátek mezi 9,00 - 16,00 h.
Losování v sobotu na místě.
Turnaje se zúčastní domácí Mořkovský Ivan |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Čank Tobiáš |
04.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
01.11.2016 01:06:57 |
2. |
Hrubý Václav Augustin |
05.08.2008 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
volná karta |
01.11.2016 06:54:55 |
3. |
Růžička Erik |
07.07.2009 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
volná karta |
01.11.2016 07:07:21 |
4. |
Ploc Matouš |
14.11.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
volná karta |
01.11.2016 07:46:30 |
5. |
Baderle David |
12.08.2008 |
Sokol Zábřeh |
|
|
|
volná karta |
01.11.2016 08:57:19 |
6. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
01.11.2016 11:04:19 |
7. |
Crha Jiří |
15.05.2008 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
volná karta |
02.11.2016 08:58:49 |
8. |
Mandelík Michal |
13.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
volná karta |
03.11.2016 17:21:50 |
9. |
Klíma Filip |
15.07.2008 |
TO TJ Tesla Pardubice |
|
|
|
volná karta |
08.11.2016 14:37:14 |
10. |
Suchánek Pavel |
11.12.2008 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
|
|
|
volná karta |
10.11.2016 19:59:13 |
11. |
Chadima Matěj |
26.09.2009 |
TK Ústí n. Orlicí |
|
|
|
volná karta |
20.11.2016 20:36:47 |
12. |
Záhornický Matyáš |
09.07.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
|
|
volná karta |
21.11.2016 10:00:19 |
13. |
Papajík Jakub |
10.12.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
|
|
|
volná karta |
19.12.2016 12:18:16 |
14. |
Čech Marek |
31.08.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
volná karta |
16.01.2017 15:35:00 |
15. |
Chytil Samuel |
16.02.2008 |
ITS Tennis Club, z.s. |
|
|
|
volná karta |
18.01.2017 22:44:42 |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
17. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Snášilová Nikola |
10.06.2008 |
TK Ústí n. Orlicí |
|
|
|
přijata do turnaje |
01.11.2016 10:16:10 |
2. |
Pospíšilová Vanesa |
19.06.2008 |
- |
|
|
|
přijata do turnaje |
03.11.2016 09:42:33 |
3. |
Peková Denisa |
09.01.2008 |
BLTC Brno |
|
|
|
přijata do turnaje |
06.11.2016 17:12:32 |
4. |
Haviárová Vanesa |
01.10.2009 |
LTC Humpolec |
|
|
|
přijata do turnaje |
10.11.2016 00:40:25 |
5. |
Sršňová Veronika |
25.03.2009 |
Spartak Polička |
|
|
|
přijata do turnaje |
20.11.2016 20:34:32 |
6. |
Dostálová Šárka |
15.06.2009 |
Spartak Polička |
|
|
|
přijata do turnaje |
20.11.2016 20:34:47 |
7. |
Zobačová Valerie Anna |
18.08.2009 |
- |
|
|
|
přijata do turnaje |
20.11.2016 20:34:59 |
8. |
Tálská Vanesa |
08.06.2008 |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
|
|
přijata do turnaje |
21.11.2016 10:05:20 |
9. |
Slavíková Bára |
29.08.2009 |
Spartak Polička |
|
|
|
přijata do turnaje |
12.01.2017 21:40:28 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Grecová Tereza |
14.07.2009 |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2017 12:08:03 |
2. |
Bezdíček Lukáš |
07.06.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2017 17:54:41 |
3. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
10.01.2017 20:31:24 |
4. |
ZÁBRANOVÁ NICOLE |
09.02.2008 |
LTC Humpolec |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
16.01.2017 09:57:26 |
5. |
PALME PROKOP |
18.10.2008 |
TK Kunštát |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
16.01.2017 12:14:04 |
6. |
Šedivá Anna |
20.02.2009 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
16.01.2017 12:50:46 |
7. |
Vondráček Matyáš |
05.05.2009 |
LTC Pardubice |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2017 15:48:44 |
8. |
Ševečková Valerie |
22.10.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2017 18:48:33 |
9. |
Pfeifferová Leona |
31.07.2009 |
TK EZE Olomouc z.s.-klub zrušen |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2017 10:14:05 |
10. |
Crhová Charlene |
06.06.2008 |
TO TJ Svitavy |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2017 21:31:20 |
11. |
Hloušek František |
19.05.2008 |
HTK Třebíč |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
19.01.2017 20:04:58 |
12. |
Krška Tomáš |
29.04.2009 |
TJ Žďár nad Sázavou |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
19.01.2017 20:05:14 |
13. |
Veselá Barbora |
11.07.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
20.01.2017 11:48:12 |
14. |
Lebiš Josef |
04.01.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
20.01.2017 11:49:17 |
|