Datum: |
21.-21.01. |
Pořadatel: |
Spartak Polička (400) |
Místo konání: |
Revoluční 1015 |
Kódové číslo: |
906569 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 16:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Jílek Zdeněk |
Pomezí 436 | |
569 71 Pomezí | |
Tel. (1): |
608 725 973 |
E-mail: |
zdenek.jilek@unet.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Čank Tobiáš | 04.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 01.11.2016 01:06:57 |
2. |
Hrubý Václav Augustin | 05.08.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 01.11.2016 06:54:55 |
3. |
Růžička Erik | 07.07.2009 | TO TJ Svitavy | volná karta | 01.11.2016 07:07:21 |
4. |
Ploc Matouš | 14.11.2008 | TK Česká Třebová, z.s. | volná karta | 01.11.2016 07:46:30 |
5. |
Baderle David | 12.08.2008 | Sokol Zábřeh | volná karta | 01.11.2016 08:57:19 |
6. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 01.11.2016 11:04:19 |
7. |
Crha Jiří | 15.05.2008 | TO TJ Svitavy | volná karta | 02.11.2016 08:58:49 |
8. |
Mandelík Michal | 13.02.2009 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta | 03.11.2016 17:21:50 |
9. |
Klíma Filip | 15.07.2008 | TO TJ Tesla Pardubice | volná karta | 08.11.2016 14:37:14 |
10. |
Suchánek Pavel | 11.12.2008 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. | volná karta | 10.11.2016 19:59:13 |
11. |
Chadima Matěj | 26.09.2009 | TK Ústí n. Orlicí | volná karta | 20.11.2016 20:36:47 |
12. |
Záhornický Matyáš | 09.07.2009 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | volná karta | 21.11.2016 10:00:19 |
13. |
Papajík Jakub | 10.12.2009 | Pašťa tenis, z.s. | volná karta | 19.12.2016 12:18:16 |
14. |
Čech Marek | 31.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 16.01.2017 15:35:00 |
15. |
Chytil Samuel | 16.02.2008 | ITS Tennis Club, z.s. | volná karta | 18.01.2017 22:44:42 |
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Snášilová Nikola | 10.06.2008 | TK Ústí n. Orlicí | přijata do turnaje | 01.11.2016 10:16:10 |
2. |
Pospíšilová Vanesa | 19.06.2008 | - | přijata do turnaje | 03.11.2016 09:42:33 |
3. |
Peková Denisa | 09.01.2008 | BLTC Brno | přijata do turnaje | 06.11.2016 17:12:32 |
4. |
Haviárová Vanesa | 01.10.2009 | LTC Humpolec | přijata do turnaje | 10.11.2016 00:40:25 |
5. |
Sršňová Veronika | 25.03.2009 | Spartak Polička | přijata do turnaje | 20.11.2016 20:34:32 |
6. |
Dostálová Šárka | 15.06.2009 | Spartak Polička | přijata do turnaje | 20.11.2016 20:34:47 |
7. |
Zobačová Valerie Anna | 18.08.2009 | - | přijata do turnaje | 20.11.2016 20:34:59 |
8. |
Tálská Vanesa | 08.06.2008 | TJ Žďár nad Sázavou | přijata do turnaje | 21.11.2016 10:05:20 |
9. |
Slavíková Bára | 29.08.2009 | Spartak Polička | přijata do turnaje | 12.01.2017 21:40:28 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Grecová Tereza | 14.07.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | odhlášeno hráčem | 09.01.2017 12:08:03 |
2. |
Bezdíček Lukáš | 07.06.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | odhlášeno hráčem | 09.01.2017 17:54:41 |
3. |
Blažková Kateřina | 24.01.2009 | TK Česká Třebová, z.s. | odhlášeno hráčem | 10.01.2017 20:31:24 |
4. |
ZÁBRANOVÁ NICOLE | 09.02.2008 | LTC Humpolec | odhlášeno hráčem | 16.01.2017 09:57:26 |
5. |
PALME PROKOP | 18.10.2008 | TK Kunštát | odhlášeno hráčem | 16.01.2017 12:14:04 |
6. |
Šedivá Anna | 20.02.2009 | SK HIT Hradec Králové z.s. | odhlášeno hráčem | 16.01.2017 12:50:46 |
7. |
Vondráček Matyáš | 05.05.2009 | LTC Pardubice | odhlášeno hráčem | 17.01.2017 15:48:44 |
8. |
Ševečková Valerie | 22.10.2008 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | odhlášeno hráčem | 17.01.2017 18:48:33 |
9. |
Pfeifferová Leona | 31.07.2009 | TK EZE Olomouc z.s.-klub zrušen | odhlášeno hráčem | 18.01.2017 10:14:05 |
10. |
Crhová Charlene | 06.06.2008 | TO TJ Svitavy | odhlášeno hráčem | 18.01.2017 21:31:20 |
11. |
Hloušek František | 19.05.2008 | HTK Třebíč | odhlášeno pořadatelem | 19.01.2017 20:04:58 |
12. |
Krška Tomáš | 29.04.2009 | TJ Žďár nad Sázavou | odhlášeno pořadatelem | 19.01.2017 20:05:14 |
13. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 20.01.2017 11:48:12 |
14. |
Lebiš Josef | 04.01.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 20.01.2017 11:49:17 |