Název: |
O pohár Lucie Hradecké |
Datum: |
06.-06.01. |
Pořadatel: |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (400) |
Místo konání: |
Dolní Počernice |
Kódové číslo: |
906561 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 11:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Douděrová Petra |
U trati 468/21 | |
100 00 Praha | |
Tel. (1): |
603 332 519 |
E-mail: |
skola@tshradecka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 01.11.2017 00:08:37 |
2. |
Veselá Viktorie | 13.03.2009 | TK Most | volná karta | 02.11.2017 10:20:20 |
3. |
Douděrová Věra | 23.04.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 08.11.2017 20:36:13 |
4. |
Vejšická Alžběta | 28.03.2009 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 09.11.2017 14:21:33 |
5. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 15.11.2017 18:29:44 |
6. |
Hrabánek Jan | 25.02.2009 | Slavoj Český Brod | volná karta | 17.11.2017 18:59:33 |
7. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 17.11.2017 20:49:19 |
8. |
Paterová Tereza | 25.04.2009 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 26.11.2017 20:35:36 |
9. |
Střídová Aneta | 28.02.2010 | Tenisový klub Progress z.s. | volná karta | 27.11.2017 11:02:57 |
10. |
Holečková Klára | 02.01.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | volná karta | 27.11.2017 12:37:23 |
11. |
Van der Zwan Demi | 11.05.2009 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 11.12.2017 08:01:18 |
12. |
Berenreiterová Lucie | 13.02.2009 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 13.12.2017 20:25:59 |
13. |
Petráková Rozárie | 09.01.2009 | TK Radošovice | volná karta | 14.12.2017 11:18:40 |
14. |
Irahola Natalie | 23.07.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 15.12.2017 10:45:32 |
15. |
Vališ Šimon | 16.02.2009 | TO Sokol Nehvizdy | volná karta | 19.12.2017 21:39:03 |
16. |
Loucký Mark | 30.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 28.12.2017 19:49:27 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Sedláková Nela | 22.10.2009 | TK Slavia Plzeň | přijata | 03.01.2018 10:47:08 |
2. |
Kottink Nicolas | 01.12.2009 | Sokol Říčany | přijat | 03.01.2018 20:05:30 |
3. |
Prošek Martin | 18.02.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | přijat | 04.01.2018 10:00:04 |
4. |
Linhart Adam | 19.06.2009 | Sportovní centrum Linhart | přijat | 05.01.2018 11:05:11 |
5. |
Heřmanová Tereza | 27.06.2009 | SK HAMR, z.s. | přijata | 05.01.2018 11:21:12 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 11.12.2017 15:55:36 |
2. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | odhlášeno hráčem | 14.12.2017 23:15:20 |
3. |
Mráz Jakub | 17.05.2009 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 18.12.2017 20:02:53 |
4. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | odhlášeno hráčem | 01.01.2018 14:22:50 |
5. |
ashenbrennerova melanie | 01.03.2009 | TK Žatec | odhlášeno hráčem | 02.01.2018 14:15:19 |
6. |
Turková Karolína | 18.11.2009 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 02.01.2018 23:54:55 |
7. |
Roubík Martin | 21.07.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno pořadatelem | 05.01.2018 10:58:36 |
8. |
Pelda Martin | 26.03.2010 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 05.01.2018 10:58:43 |
9. |
Urbánek Jan | 09.08.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno pořadatelem | 05.01.2018 10:58:56 |