Český tenisový svaz
Název:
Babytenis - 3. Sparťanská pětka Z18
Datum:
30.-30.12.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (400)
Kódové číslo:
906549
Dvorců + povrch:
8 ULTRA CUSHION
Míče:
Head
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
So do 13:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Lásková Leona
Za Císařským mlýnem 2/1115
17000 Praha 7
Tel. (1):
724074000
E-mail:
l.laskova@tkspartapraha.cz
Internet:
www.spartababytenis.cz

Poznámka pořadatele:

Hrají chlapci a dívky dohromady
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Tichá Julie 28.03.2009 TJ Kyje Praha 14  
01.11.2017 00:06:17
2.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice  
01.11.2017 00:07:33
3.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs  
01.11.2017 00:09:42
4.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha  
01.11.2017 00:09:50
5.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s.  
01.11.2017 00:11:25
6.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha  
01.11.2017 00:26:12
7.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava  
01.11.2017 00:50:04
8.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha  
01.11.2017 02:36:38
9.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov  
01.11.2017 02:39:22
10.
Kottink Nicolas 01.12.2009 Sokol Říčany  
01.11.2017 06:06:37
11.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov  
01.11.2017 06:32:47
12.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005  
01.11.2017 07:03:32
13.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Neridé  
01.11.2017 07:09:05
14.
Köhler Matěj 05.07.2009 SK Satalice  
01.11.2017 07:16:35
15.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice  
01.11.2017 08:49:26
16.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň  
01.11.2017 09:11:49
17.
Dvořák Petr 25.04.2009 LTK Liberec  
01.11.2017 09:21:46
18.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy  
01.11.2017 09:54:57
19.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé  
01.11.2017 10:18:03
20.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Olymp Praha  
01.11.2017 10:28:04
21.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha  
01.11.2017 11:23:01
22.
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC  
01.11.2017 12:59:14
23.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov  
01.11.2017 13:07:03
24.
Sekerková Veronika 03.09.2009 TK Sparta Praha  
01.11.2017 19:14:23
25.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha  
01.11.2017 20:08:12
26.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 TK Sparta Praha  
01.11.2017 20:46:17
27.
Strnadová Naďa 23.05.2009 TK Olymp Praha  
01.11.2017 20:49:09
28.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s.  
01.11.2017 21:20:50
29.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice  
01.11.2017 21:59:20
30.
Sokolová Elen 17.01.2009 TK Dubí  
01.11.2017 22:18:21
31.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TO TJ Tesla Pardubice  
02.11.2017 19:12:45
32.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha  
03.11.2017 09:40:56
33.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s.  
03.11.2017 19:49:13
34.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 TJ SVAH Všebořice, o.s.  
03.11.2017 21:57:33
35.
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Olymp Praha  
03.11.2017 22:27:10
36.
Smékalová Barbora 14.01.2010 T.J. Sokol Šumperk  
03.11.2017 23:16:20
37.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 TK Sparta Praha  
04.11.2017 05:36:53
38.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha  
04.11.2017 08:36:59
39.
Horák Matěj 16.11.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí  
05.11.2017 22:20:56
40.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs  
06.11.2017 11:48:58
41.
Balatková Nikola 14.02.2009 TK Žatec  
07.11.2017 19:52:20
42.
Hrubeš Jan 05.09.2009 Lob S.A. Bohnice, zs  
08.11.2017 10:49:35
43.
Šebek Martin 29.11.2009 SK Žalov  
08.11.2017 19:01:51
44.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.  
10.11.2017 18:43:15
45.
Pelda Martin 26.03.2010 LTK Liberec  
10.11.2017 20:51:18
46.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK AGROFERT Prostějov  
14.11.2017 11:51:11
47.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Sparta Praha  
14.11.2017 14:57:39
48.
Soprová Valerie 03.02.2009 TK Sokolov  
16.11.2017 08:20:29
49.
Blahová Veronika 11.09.2009 TJ Radlice  
18.11.2017 23:24:25
50.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Roja Příbram z.s.  
20.11.2017 14:07:16
51.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.  
23.11.2017 11:57:58

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
poznámka
datum přihlášení
1.
Hadrabová Radka 07.01.2011 odhlášeno hráčem
01.11.2017 20:57:19