Český tenisový svaz
Název:
Babytenis - 3. Sparťanská pětka Z18
Datum:
30.-30.12.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (400)
Kódové číslo:
906549
Dvorců + povrch:
8 ULTRA CUSHION
Míče:
Head
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
40
Prezentace v
So do 13:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Lásková Leona
Za Císařským mlýnem 2/1115
17000 Praha 7
Tel. (1):
724074000
E-mail:
l.laskova@tkspartapraha.cz
Internet:
www.spartababytenis.cz

Poznámka pořadatele:

Hrají chlapci a dívky dohromady. Prezentace do 13:00.

Přijímáme maximálně 40 hráčů. Pořadatel si vyhrazuje právo přijmout hráče dle svého uvážení.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs volná karta
01.11.2017 00:09:42
2.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha volná karta
01.11.2017 00:09:50
3.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s. volná karta
01.11.2017 00:11:25
4.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava volná karta
01.11.2017 00:50:04
5.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha volná karta
01.11.2017 02:36:38
6.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov volná karta
01.11.2017 02:39:22
7.
Kottink Nicolas 01.12.2009 Sokol Říčany volná karta
01.11.2017 06:06:37
8.
Galetová Gioia Sarah 08.01.2009 TK AGROFERT Prostějov volná karta
01.11.2017 06:32:47
9.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005 volná karta
01.11.2017 07:03:32
10.
Köhler Matěj 05.07.2009 SK Satalice volná karta
01.11.2017 07:16:35
11.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice volná karta
01.11.2017 08:49:26
12.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň volná karta
01.11.2017 09:11:49
13.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy volná karta
01.11.2017 09:54:57
14.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé volná karta
01.11.2017 10:18:03
15.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Olymp Praha volná karta
01.11.2017 10:28:04
16.
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC volná karta
01.11.2017 12:59:14
17.
Koubek Tomáš 31.07.2010 LTC Litvínov volná karta
01.11.2017 13:07:03
18.
Sekerková Veronika 03.09.2009 TK Sparta Praha volná karta
01.11.2017 19:14:23
19.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha volná karta
01.11.2017 20:08:12
20.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 TK Sparta Praha volná karta
01.11.2017 20:46:17
21.
Strnadová Naďa 23.05.2009 TK Olymp Praha volná karta
01.11.2017 20:49:09
22.
Gaborík Luboš 13.07.2009 TK Škoda Plzeň z.s. volná karta
01.11.2017 21:20:50
23.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice volná karta
01.11.2017 21:59:20
24.
Sokolová Elen 17.01.2009 TK Dubí volná karta
01.11.2017 22:18:21
25.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha volná karta
03.11.2017 09:40:56
26.
Mohamed Rahman 30.07.2009 SK HAMR, z.s. volná karta
03.11.2017 19:49:13
27.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 TJ SVAH Všebořice, o.s. volná karta
03.11.2017 21:57:33
28.
Melicharová Michaela 09.06.2009 TK Olymp Praha volná karta
03.11.2017 22:27:10
29.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 TK Sparta Praha volná karta
04.11.2017 05:36:53
30.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha volná karta
04.11.2017 08:36:59
31.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs volná karta
06.11.2017 11:48:58
32.
Šebek Martin 29.11.2009 SK Žalov volná karta
08.11.2017 19:01:51
33.
Pelda Martin 26.03.2010 LTK Liberec volná karta
10.11.2017 20:51:18
34.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Sparta Praha volná karta
14.11.2017 14:57:39
35.
Soprová Valerie 03.02.2009 TK Sokolov volná karta
16.11.2017 08:20:29
36.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 SKT Planá n.Luž. volná karta
10.12.2017 22:50:26
37.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. volná karta
11.12.2017 09:28:51
38.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha volná karta
19.12.2017 12:06:15
39.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 Start Liberec volná karta
20.12.2017 22:24:35
40.
Benáčková Veronika 22.06.2009 TC ESO Praha z.s. volná karta
21.12.2017 22:56:59

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořák Petr 25.04.2009 LTK Liberec  
01.11.2017 09:21:46
2.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TO TJ Tesla Pardubice  
02.11.2017 19:12:45
3.
Smékalová Barbora 14.01.2010 T.J. Sokol Šumperk  
03.11.2017 23:16:20
4.
Balatková Nikola 14.02.2009 TK Žatec  
07.11.2017 19:52:20
5.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Roja Příbram z.s.  
20.11.2017 14:07:16
6.
Kolka Tomáš 08.12.2009 TK Roja Příbram z.s.  
21.12.2017 12:00:38

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Hadrabová Radka 07.01.2011 Sokol Králův Dvůr odhlášeno hráčem
01.11.2017 20:57:19
2.
Horák Matěj 16.11.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí odhlášeno hráčem
10.12.2017 20:50:31
3.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
13.12.2017 10:34:08
4.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s. odhlášeno hráčem
19.12.2017 21:58:29
5.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha odhlášeno hráčem
20.12.2017 15:26:41
6.
Tichá Julie 28.03.2009 TJ Kyje Praha 14 odhlášeno hráčem
21.12.2017 09:50:58
7.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. odhlášeno pořadatelem
22.12.2017 21:46:59
8.
Hrubeš Jan 05.09.2009 Lob S.A. Bohnice, zs odhlášeno hráčem
24.12.2017 12:59:30
9.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Neridé odhlášeno hráčem
26.12.2017 10:50:46
10.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha odhlášeno pořadatelem
27.12.2017 20:26:19
11.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice odhlášeno pořadatelem
28.12.2017 15:00:45
12.
Blahová Veronika 11.09.2009 TJ Radlice odhlášeno pořadatelem
28.12.2017 15:01:00