Název: |
I.ČLTK Praha Cup by Babolat - babytenis dívky |
Datum: |
22.-22.12. |
Pořadatel: |
I.ČLTK Praha (400) |
Kódové číslo: |
906546 |
Dvorců + povrch: |
5 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A. |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
25 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Pecha Jan Ph.D. |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
721 663 118 |
E-mail: |
pecha@cltk.cz |
Internet: |
www.cltk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hadrabová Radka | 07.01.2011 | Tenis Dobříš | 01.11.2019 08:32:26 |
|
2. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 01.11.2019 10:33:28 |
|
3. |
Hugová Kateřina | 07.07.2012 | LTC Modřany 2005 | 01.11.2019 11:18:38 |
|
4. |
Střihavková Nela | 15.03.2011 | Lokomotiva Zdice | 01.11.2019 12:16:27 |
|
5. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | 01.11.2019 12:23:53 |
|
6. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | 01.11.2019 14:16:22 |
|
7. |
Hrnčířová Anna | 06.09.2011 | TENIS Klánovice | 01.11.2019 15:13:25 |
|
8. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 01.11.2019 20:02:03 |
|
9. |
Lavrynenko Anna Marie | 08.08.2011 | I.ČLTK Praha | 04.11.2019 13:45:19 |
|
10. |
Slavíková Tereza | 31.10.2011 | TENIS VLAŠIM,z.s. | 17.11.2019 21:26:15 |
|
11. |
Jagodzinska Olimpia | 13.08.2011 | - | 19.11.2019 11:45:42 |
|
12. |
Fáčková Tereza | 07.12.2011 | SK HAMR, z.s. | 20.11.2019 19:16:22 |
|
13. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | 25.11.2019 11:58:44 |
|
14. |
Zeinerová Victoria | 27.07.2011 | LTC Modřany 2005 | 30.11.2019 12:01:02 |
|
15. |
Marešová Beata | 12.07.2012 | TK Sparta Praha | 01.12.2019 18:30:05 |
|
16. |
Brodská Laura | 11.05.2011 | HTK Třebíč | 02.12.2019 06:34:00 |
|
17. |
Halfarová Eva | 04.03.2011 | I.ČLTK Praha | 08.12.2019 19:37:47 |
|
18. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | 15.12.2019 07:08:28 |
|
19. |
Staňková Laura | 05.09.2011 | TK Olymp Praha | 15.12.2019 17:12:38 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Datlová Tina | 07.10.2011 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 02.12.2019 18:40:50 |
2. |
Svoboda Adéla | 19.04.2012 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 07.12.2019 14:54:25 |
3. |
Stehlíková Viktorie | 06.06.2012 | TK Bohutín, z.s. | odhlášeno hráčem | 11.12.2019 13:13:07 |
4. |
Stáňová Šárka | 01.01.2011 | TK Škoda Plzeň z.s. | odhlášeno hráčem | 13.12.2019 06:14:14 |
5. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 14.12.2019 16:18:25 |
6. |
Polnicka Sofie | 17.02.2011 | TK Neridé | odhlášeno hráčem | 14.12.2019 23:26:06 |
7. |
Drábová Sára | 21.09.2011 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 15.12.2019 18:22:36 |
8. |
Faltysová Gabriela | 30.06.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 15.12.2019 20:19:08 |
9. |
Kolářová Viktorie | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 16.12.2019 16:36:09 |
10. |
Mottlová Sofie | 11.07.2011 | TK Slavia Plzeň | odhlášeno hráčem | 19.12.2019 19:08:51 |