Datum: |
21.-21.12. |
Pořadatel: |
Tennis Hill Havířov o.s. (400) |
Kódové číslo: |
906543 |
Dvorců+povrch: |
2 koberec s pískem |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
12 |
Prezentace |
v Pá do 12:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Konečný Adam |
: |
Prostřední Bludovice 599 |
: |
73937 Horní Bludovice |
Tel. (1): |
732435058 |
E-mail: |
adam.trener@seznam.cz |
Internet: |
www.tennishill.cz |
Poznámka pořadatele: Holky a kluci hrají společně.Prosím o potvrzení účasti do pátku 12h. Začátek turnaje v sobotu v 8:30.
TURNAJ JE PRO 12.DĚTÍ, TURNAJ NEBUDE ROZŠÍŘEN, MÁME POUZE 2.HRACÍ KURTY.
V PÁTEK 20.12 OD 8-12H JE TELEFONICKÁ (MŮŽE BÝT I SMS) PREZENTACE O POTVRZENÍ ÚČASTI.
VE 12 HODIN BUDE LOSOVÁNÍ SKUPIN A POTÉ BUDE ZVEŘEJNĚN PROGRAM NA SOBOTU.
KAŽDÝ ÚČASTNÍK DOSTANE PŘI PREZENTACI MALÝ VÁNOČNÍ DAREČEK.
CENY PRO 3.NEJLEPŠÍ V HLAVNÍ SOUTĚŽE A PRO 2. NEJLEPŠÍ V ÚTĚŠE.
HRACÍ SYSTEM:BUDE SE HRÁT VE 4 ČLENNÉ SKUPINĚ, POTÉ HLAVNÍ PAVOUK A PAVOUK ÚTĚCHY.
DĚKUJI A.KONEČNÝ
POŘADÍ ZÁPASU NA SOBOTU 20.12.2019
8:30 WALOSCHEK-KRKOŠKA,PENHAKER-CECAVA
8:50 KLAČKOVÁ-VIČAR,TELNAR-MACURA
9:20 HLADKÁ-BILL,FILIP-VALKOVIČ
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krkoška Šimon |
16.07.2012 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
01.11.2019 08:43:46 |
2. |
Klačková Denisa |
13.10.2012 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
|
|
|
volná karta-prezentována |
01.11.2019 09:56:59 |
3. |
Hladká Klára |
14.02.2011 |
TK Havířov, z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentována |
01.11.2019 09:57:27 |
4. |
Waloschek Jan |
14.03.2011 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
01.11.2019 09:59:02 |
5. |
Filip Adam |
26.10.2011 |
TK Kopřivnice z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
01.11.2019 10:24:40 |
6. |
Bill Adam |
24.12.2011 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
volná karta-prezentován |
01.11.2019 10:40:00 |
7. |
Cecava Patrick |
19.09.2012 |
TK TENNISPOINT FM |
|
|
|
volná karta-prezentován |
01.11.2019 17:36:46 |
8. |
Macura Nela |
14.02.2011 |
TK SC OSTRAVA |
|
|
|
volná karta-prezentována |
05.11.2019 20:14:33 |
9. |
Valkovič Šimon |
05.12.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
06.11.2019 19:41:24 |
10. |
Penhaker Bernard |
26.08.2011 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
03.12.2019 11:06:15 |
11. |
Telnar Adam |
17.05.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
07.12.2019 11:00:37 |
12. |
Vičar Tomáš |
01.06.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
volná karta-prezentován |
09.12.2019 13:22:05 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Krejčí Jan |
27.09.2011 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
|
|
|
|
04.11.2019 09:01:25 |
2. |
Vala Max |
04.04.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
|
|
|
|
04.11.2019 19:48:30 |
3. |
Marušáková Kristýna |
30.04.2011 |
TK Zlín |
|
|
|
|
05.11.2019 16:02:14 |
4. |
Klar Dominik |
09.04.2011 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
|
05.11.2019 18:23:02 |
5. |
Zajac Michal |
11.04.2011 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
|
|
|
|
07.11.2019 14:38:46 |
6. |
Bury Lukasz |
03.01.2011 |
TK Slavia Orlová |
|
|
|
|
09.11.2019 14:06:39 |
7. |
Klimentová Barbora |
26.01.2011 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
|
|
|
|
21.11.2019 21:19:12 |
8. |
Prstecký Jan |
16.08.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
|
|
|
|
30.11.2019 21:48:03 |
9. |
Bergerová Lucie |
21.11.2011 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
|
|
|
|
01.12.2019 18:58:28 |
10. |
Cieslar Ondřej |
28.12.2012 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
|
|
|
|
05.12.2019 20:37:18 |
11. |
Sedláčková Sára |
17.01.2011 |
TK Mohelnice, z.s. |
|
|
|
|
09.12.2019 18:38:15 |
12. |
Minarovičová Linda |
23.11.2012 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|
|
|
|
10.12.2019 18:02:12 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Patáková Klára |
18.07.2011 |
SK Uherský Brod |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
12.12.2019 23:07:49 |
2. |
Novák Richard |
26.04.2012 |
TK Zašová |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
14.12.2019 23:53:37 |
3. |
Švecová Lena |
05.02.2012 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2019 10:24:40 |
4. |
Vrajík Filip |
07.05.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
16.12.2019 13:05:22 |
5. |
Lang Viktor |
10.08.2011 |
SKT Frýdlant n.O. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
16.12.2019 14:01:33 |
6. |
Novotná Sára Anna |
22.05.2011 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
16.12.2019 22:22:07 |
7. |
Slováková Karolína |
05.03.2011 |
TK Milo Olomouc |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
17.12.2019 13:32:32 |
8. |
Pešatová Olivie |
24.03.2011 |
TK Na Dolině o.s. |
|
|
|
odhlášeno hráčem |
17.12.2019 15:04:19 |
9. |
Palupa Tobiáš |
25.06.2011 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
19.12.2019 11:59:17 |
10. |
Burianová Sofie |
17.08.2011 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
|
|
|
odhlášeno pořadatelem |
19.12.2019 12:19:02 |
|