Název: |
I.ČLTK Praha Cup by Babolat - babytenis chlapci |
Datum: |
22.-22.12. |
Pořadatel: |
I.ČLTK Praha (400) |
Kódové číslo: |
906543 |
Dvorců + povrch: |
5 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A. |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
25 |
Prezentace v |
So do 12:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mgr. Pecha Jan Ph.D. |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
721 663 118 |
E-mail: |
pecha@cltk.cz |
Internet: |
www.cltk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Janoušek Šimon | 16.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 01.11.2018 00:06:04 |
|
2. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | 01.11.2018 04:58:03 |
|
3. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 01.11.2018 07:35:08 |
|
4. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 01.11.2018 12:27:33 |
|
5. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 01.11.2018 20:42:49 |
|
6. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 01.11.2018 22:22:04 |
|
7. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 02.11.2018 14:41:31 |
|
8. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 03.11.2018 17:22:34 |
|
9. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 04.11.2018 14:03:57 |
|
10. |
Fejka Štěpán | 13.07.2011 | TK Slavia Plzeň | 05.11.2018 07:14:20 |
|
11. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | 12.11.2018 14:03:06 |
|
12. |
Toman Karel | 07.05.2011 | I.ČLTK Praha | 14.11.2018 19:58:28 |
|
13. |
Ježek Vojtěch | 13.05.2010 | LTK Liberec | 29.11.2018 21:52:37 |
|
14. |
Kovařík Dominik | 04.02.2010 | TK Sparta Praha | 01.12.2018 20:56:20 |
|
15. |
Turek Ondřej | 08.07.2010 | TK Olymp Praha | 03.12.2018 11:41:22 |
|
16. |
Rucki Václav | 15.05.2010 | LTK Klatovy | 06.12.2018 15:26:09 |
|
17. |
Suchomel Jan | 01.05.2010 | Sparta Kutná Hora | 16.12.2018 22:48:38 |
|
18. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 17.12.2018 09:05:15 |
|
19. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | 17.12.2018 17:51:38 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 01.11.2018 01:02:28 |
2. |
Vtelenský Matěj | 21.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 08.11.2018 07:57:51 |
3. |
Kočí Jakub | 05.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 12.11.2018 10:16:39 |
4. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | odhlášeno hráčem | 25.11.2018 20:02:14 |
5. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 08.12.2018 21:54:36 |
6. |
Fiala Vojtěch | 20.09.2010 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 08.12.2018 22:04:42 |
7. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 16.12.2018 18:23:16 |
8. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | odhlášeno hráčem | 17.12.2018 09:14:41 |
9. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | odhlášeno hráčem | 18.12.2018 11:24:42 |
10. |
Švejcar Antonín | 09.11.2010 | Tenis Semice a.s. | odhlášeno hráčem | 19.12.2018 08:09:53 |
11. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 19.12.2018 13:00:33 |
12. |
Pavlu Denis | 01.07.2010 | TK RAPID LIBEREC | odhlášeno hráčem | 19.12.2018 23:08:05 |
13. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | odhlášeno pořadatelem | 20.12.2018 13:05:52 |
14. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno pořadatelem | 21.12.2018 08:29:31 |
15. |
Jakeš Michael | 08.06.2010 | LTC Panorama Teplice | odhlášeno pořadatelem | 21.12.2018 08:30:49 |