Název: |
HAMR CUP |
Datum: |
17.-17.12. |
Pořadatel: |
SK HAMR, z.s. (400) |
Kódové číslo: |
906540 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Ne do 11:45 hod. |
Kontaktní osoba: |
Křivánek Pavel |
K Vodě 3200/3 | |
106 00 Praha 10 | |
Tel. (1): |
272772762 |
Tel. (2): |
731690941 |
Tel. (3): |
272765038 |
E-mail: |
pavel.krivanek@hamrsport.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Teiralová Adéla | 16.02.2009 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 01.11.2017 00:17:00 |
2. |
Dvořáková Eliška | 14.01.2009 | SK Satalice | volná karta | 01.11.2017 19:30:20 |
3. |
Rabová Agneta | 30.11.2010 | TK Konstruktiva, z.s. | volná karta | 02.11.2017 20:00:48 |
4. |
Svobodová Hana | 26.10.2009 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 03.11.2017 10:27:00 |
5. |
Misíková Anežka | 12.09.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | volná karta | 14.11.2017 11:02:34 |
6. |
Šmíd Martin | 02.10.2009 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | volná karta | 15.11.2017 22:10:02 |
7. |
Benáčková Veronika | 22.06.2009 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 16.11.2017 13:02:07 |
8. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | volná karta | 22.11.2017 22:18:07 |
9. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 27.11.2017 08:47:53 |
10. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 04.12.2017 23:49:36 |
11. |
Kraml Robin | 12.10.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 05.12.2017 21:01:13 |
12. |
Vohralík Jan Jonáš | 07.10.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 07.12.2017 12:25:52 |
13. |
Mendlová Anna | 20.09.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 08.12.2017 18:17:18 |
14. |
Heřmanová Tereza | 27.06.2009 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 10.12.2017 09:44:10 |
15. |
Borovička Lukáš | 12.03.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 10.12.2017 13:59:52 |
16. |
Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha | volná karta | 10.12.2017 22:02:32 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Blahová Veronika | 11.09.2009 | TJ Radlice z.s. | přijat | 18.11.2017 23:17:35 |
2. |
Stojanov Daniel | 10.03.2009 | LTC Houštka | přijat | 20.11.2017 20:41:16 |
3. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | přijat | 20.11.2017 21:29:47 |
4. |
Chlumská Laura | 25.03.2010 | TK Sparta Praha | přijat | 21.11.2017 18:55:19 |
5. |
Svobodová Vanessa | 27.07.2009 | LTC Modřany 2005 | přijat | 21.11.2017 20:47:50 |
6. |
Mach Karel | 14.08.2009 | - | přijat | 26.11.2017 19:48:27 |
7. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | přijat | 27.11.2017 22:06:33 |
8. |
Sedláková Nela | 22.10.2009 | TK Slavia Plzeň | přijat | 11.12.2017 10:23:40 |
9. |
Benetková Jessica | 13.03.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | přijat | 13.12.2017 10:09:47 |
10. |
Majera Denis | 25.03.2009 | Lokomotiva Trutnov | přijat | 14.12.2017 14:48:06 |
11. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | přijat | 14.12.2017 17:40:47 |
12. |
Linhart Adam | 19.06.2009 | Sportovní centrum Linhart | přijat | 14.12.2017 19:56:48 |
13. |
Vágner Dominik | 25.08.2009 | TK AGROFERT Prostějov | přijat | 15.12.2017 19:42:50 |