Název: |
SK Véska cup |
Datum: |
29.-29.12. |
Pořadatel: |
SK Véska (400) |
Místo konání: |
Véska |
Kódové číslo: |
906540 |
Dvorců + povrch: |
2 koberec |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Čt do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Zeman Tomáš |
Véska 6 | |
783 16 Dolany-Véska | |
Tel. (1): |
739 631 210 |
Tel. (2): |
733 101 442 |
Tel. (3): |
585 388 182 |
E-mail: |
zeman@skveska.cz |
Internet: |
www.skveska.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Piteráková Dominika | 08.12.2009 | TK Na Dolině o.s. | turnaj dívek | 01.11.2016 00:33:25 |
2. |
Bečičková Laura | 25.08.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | turnaj dívek | 01.11.2016 14:10:33 |
3. |
Mrázová Vanesa | 15.07.2009 | LTC Hodonín | turnaj dívek | 01.11.2016 18:45:50 |
4. |
Havlová Nela | 10.07.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | turnaj dívek | 03.11.2016 10:06:56 |
5. |
Eliášová Veronika | 03.11.2008 | TK SC OSTRAVA | turnaj dívek | 05.11.2016 15:12:53 |
6. |
Dostálová Christina | 16.04.2009 | TK AGROFERT Prostějov | turnaj dívek | 09.11.2016 21:38:22 |
7. |
Ploskuňáková Lucie | 19.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | turnaj dívek | 10.11.2016 03:01:28 |
8. |
Štůsek Julia | 30.06.2008 | TK AGROFERT Prostějov | turnaj dívek | 20.11.2016 21:23:27 |
9. |
Motyková Adéla | 04.06.2008 | TC Třinec | turnaj dívek | 23.11.2016 09:32:48 |
10. |
Staňková Jana | 05.03.2009 | Pašťa tenis, z.s. | turnaj dívek | 23.11.2016 23:06:52 |
11. |
Špitová Monika | 08.04.2009 | Pašťa tenis, z.s. | turnaj dívek | 09.12.2016 21:10:12 |
12. |
Knapíková Ellen | 14.05.2009 | SK JC Sport Opava | turnaj dívek | 13.12.2016 06:51:51 |
13. |
Samsonová Laura | 10.03.2008 | TK Sparta Praha | turnaj dívek | 14.12.2016 10:01:50 |
14. |
Ludvová Anna | 16.05.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | turnaj dívek | 15.12.2016 17:53:01 |
15. |
Martináková Adéla | 01.09.2008 | Tennis Hill Havířov o.s. | turnaj dívek | 22.12.2016 16:43:10 |
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | turnaj chlapců | 01.11.2016 00:55:52 |
2. |
Čank Tobiáš | 04.08.2008 | TK AGROFERT Prostějov | turnaj chlapců | 01.11.2016 01:04:27 |
3. |
Rakouš Michal | 19.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | turnaj chlapců | 01.11.2016 11:00:12 |
4. |
Trunda Jakub | 12.08.2008 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | turnaj chlapců | 01.11.2016 20:18:14 |
5. |
Papajík Jakub | 10.12.2009 | Pašťa tenis, z.s. | turnaj chlapců | 01.11.2016 20:28:10 |
6. |
Raštica Jan | 19.03.2008 | TK AGROFERT Prostějov | turnaj chlapců | 04.11.2016 08:54:28 |
7. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | turnaj chlapců | 05.11.2016 20:02:42 |
8. |
Weiler Adam | 29.08.2009 | SK Véska | turnaj chlapců | 15.11.2016 21:19:32 |
9. |
Baderle David | 12.08.2008 | Sokol Zábřeh | turnaj chlapců | 16.11.2016 18:32:00 |
10. |
Šipula David | 21.05.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | turnaj chlapců | 02.12.2016 23:26:12 |
11. |
Majc Mário | 13.02.2008 | TK Zlín | turnaj chlapců | 05.12.2016 19:04:16 |
12. |
Chytil Samuel | 16.02.2008 | ITS Tennis Club, z.s. | turnaj chlapců | 14.12.2016 11:38:43 |
13. |
Václavík Miroslav | 23.05.2008 | TK Na Dolině o.s. | turnaj chlapců | 17.12.2016 10:19:59 |
14. |
Sýkora Jan | 13.02.2008 | TK AGROFERT Prostějov | turnaj chlapců | 17.12.2016 13:01:20 |
15. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | turnaj chlapců | 19.12.2016 19:37:09 |
16. |
Zerai Rayen | 17.03.2008 | TC Brno. | turnaj chlapců | 24.12.2016 12:13:47 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hrubý Václav Augustin | 05.08.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 05.12.2016 07:04:09 |
2. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | odhlášeno hráčem | 08.12.2016 11:15:06 |
3. |
Galetová Gioia Sarah | 08.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 20.12.2016 07:46:56 |
4. |
Hartingerová Sára | 02.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 21.12.2016 13:15:01 |
5. |
Slovák Petr | 21.02.2009 | TK Natali | odhlášeno hráčem | 22.12.2016 19:08:16 |
6. |
Mainušová Tereza | 30.04.2008 | SK LAMA o.s. | odhlášeno hráčem | 23.12.2016 12:20:07 |
7. |
Boyko Jaroslav | 21.07.2008 | ITS Tennis Club, z.s. | odhlášeno hráčem | 25.12.2016 20:15:53 |
8. |
Kubalíková Anežka | 18.02.2008 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | odhlášeno hráčem | 26.12.2016 14:24:05 |
9. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 26.12.2016 16:12:46 |
10. |
Paštiková Julie | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 27.12.2016 17:02:46 |