Název: |
BABY TENIS JC SPORT OPAVA I. |
Datum: |
22.-22.12. |
Pořadatel: |
SK JC Sport Opava (400) |
Místo konání: |
TENIS CENTRUM OPAVA |
Kódové číslo: |
906537 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 07:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Bc. Heider Jiří |
Tyršovo nábřeží 393 | |
74741 Hradec nad Moravicí | |
Tel. (1): |
775991590 |
E-mail: |
skjcsportopava2016@gmail.com |
Internet: |
www.tenisopava.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | prezentována SMS | 01.11.2018 12:55:10 |
2. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | prezentována SMS | 04.11.2018 21:18:43 |
3. |
Satrapa Martin | 25.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | volná karta | 05.11.2018 13:34:19 |
4. |
Krejčí Jan | 27.09.2011 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | prezentován SMS | 05.11.2018 18:00:48 |
5. |
Slováček Martin | 02.03.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | prezentován SMS | 06.11.2018 13:08:41 |
6. |
Serafin Samuel | 14.03.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | prezentován SMS | 07.11.2018 13:41:53 |
7. |
Telnar Adam | 17.05.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | prezentován SMS | 13.11.2018 19:57:53 |
8. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | prezentován SMS | 02.12.2018 13:07:26 |
9. |
Koukolová Tereza | 27.04.2010 | TK Opava | prezentována SMS | 04.12.2018 10:22:20 |
10. |
Kohoutková Samantha | 18.07.2010 | TK AGROFERT Prostějov | prezentována SMS | 09.12.2018 14:33:13 |
11. |
Trávníčková Karolína | 27.12.2010 | TO VOKD Ostrava-Poruba | volná karta | 11.12.2018 10:09:29 |
12. |
Slováková Karolína | 05.03.2011 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | volná karta | 13.12.2018 10:54:24 |
13. |
Grohmann Šimon | 22.02.2010 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | prezentován SMS | 13.12.2018 19:22:20 |
14. |
Bury Lukasz | 03.01.2011 | TK Slavia Orlová | prezentován SMS | 14.12.2018 21:20:41 |
15. |
Gebauerová Agáta | 06.04.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | prezentována SMS | 15.12.2018 07:48:02 |
16. |
Havelková Natálie | 13.10.2010 | TK AGROFERT Prostějov | prezentována SMS | 18.12.2018 20:58:46 |
17. |
Bill Adam | 24.12.2011 | TK Slavia Orlová | prezentován SMS | 19.12.2018 11:46:09 |
18. |
Chromec Adam | 20.07.2010 | TK TENNISPOINT FM | prezentován SMS | 19.12.2018 15:41:45 |
19. |
Buba Alexej | 28.05.2010 | TK Havířov, z.s. | volná karta | 19.12.2018 21:39:25 |
20. |
Ježek Kristýna | 16.07.2011 | TK Na Dolině o.s. | prezentována SMS | 20.12.2018 21:01:49 |
21. |
Šenk Jan | 15.08.2011 | TK Zlín | prezentován SMS | 20.12.2018 21:02:42 |
22. |
Šuláková Bára | 18.04.2010 | TK Opava | prezentována SMS | 20.12.2018 23:44:12 |
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zapletal Jindřich | 16.05.2011 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | odhlášeno hráčem | 10.12.2018 14:58:02 |
2. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno hráčem | 17.12.2018 10:45:53 |