Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
15.-16.12. |
Pořadatel: |
TK Havířov (400) |
Kódové číslo: |
906526 |
Dvorců + povrch: |
2 COURT SOL |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
Opletalova 1218/8b | |
736 01 Havířov-Šumbark | |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Krkoška Matyáš | 12.10.2010 | Tenisový klub Studénka z.s. | volná karta-prezentován | 01.11.2018 07:50:35 |
2. |
Krkoška Šimon | 16.07.2012 | Tenisový klub Studénka z.s. | volná karta-prezentován | 01.11.2018 07:54:13 |
3. |
Zajac Michal | 11.04.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | volná karta | 03.11.2018 09:38:25 |
4. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | volná karta-prezentován | 07.11.2018 09:22:38 |
5. |
Buba Alexej | 28.05.2010 | TK Havířov, z.s. | volná karta-prezentován | 07.11.2018 22:03:46 |
6. |
Grygerek Tomáš | 01.11.2010 | TK Havířov, z.s. | volná karta-prezentován | 08.11.2018 17:49:48 |
7. |
Ivanovič Adam | 14.04.2011 | TK Havířov, z.s. | volná karta-prezentován | 08.11.2018 17:50:00 |
8. |
Reynolds Filip | 18.04.2010 | - | volná karta | 01.12.2018 15:37:25 |
9. |
Tomica Daniel | 22.08.2010 | TK Slavia Orlová | volná karta | 03.12.2018 21:38:53 |
10. |
Bury Lukasz | 03.01.2011 | TK Slavia Orlová | volná karta | 04.12.2018 08:58:59 |
11. |
Vantuch Vojta | 07.06.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | volná karta-prezentován | 10.12.2018 16:20:40 |
12. |
Klar Dominik | 09.04.2011 | SK Vitality Slezsko o.s. | volná karta | 13.12.2018 17:46:16 |
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dufková Viktorie | 09.07.2010 | SK Vitality Slezsko o.s. | neděle 16.12.-prezentována | 01.11.2018 11:14:32 |
2. |
Holmanová Karolína | 03.12.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | neděle 16.12.-prezentována | 01.11.2018 13:00:58 |
3. |
Trávníčková Karolína | 27.12.2010 | TO VOKD Ostrava-Poruba | neděle 16.12. | 02.11.2018 19:50:54 |
4. |
Skácelová Natálie Jana | 11.01.2010 | TK SC OSTRAVA | neděle 16.12. | 03.11.2018 19:29:47 |
5. |
Novotná Sára Anna | 22.05.2011 | TJ TO Sokol Stará Bělá | neděle 16.12. | 06.11.2018 11:19:00 |
6. |
Levinsky Gloria | 09.02.2010 | TK AGROFERT Prostějov | neděle 16.12. | 07.11.2018 09:30:56 |
7. |
Klimentová Barbora | 26.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | neděle 16.12. | 11.11.2018 10:42:05 |
8. |
Tomanová Hana | 27.07.2010 | Tennis Hill Havířov o.s. | neděle 16.12. | 13.11.2018 12:59:47 |
9. |
Skalická Ela | 15.01.2010 | TJ Kraví Hora Brno | neděle 16.12. | 15.11.2018 21:56:56 |
10. |
Pěnčíková Tereza | 25.06.2011 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | neděle 16.12. | 16.11.2018 11:03:42 |
11. |
Humenchak Daniela | 11.08.2010 | - | neděle 16.12. | 18.11.2018 12:04:03 |
12. |
Smékalová Barbora | 14.01.2010 | TK Milo Olomouc | neděle 16.12. | 18.11.2018 21:00:39 |
13. |
Galgonková Eliška | 20.09.2010 | Městský tenisový klub Karviná | neděle 16.12. | 01.12.2018 08:40:43 |
14. |
Skácelíková Klára | 18.01.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | neděle 16.12. | 08.12.2018 19:37:24 |
15. |
Furmánková Natalie | 15.03.2010 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | neděle 16.12. | 12.12.2018 20:44:58 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Miškovský Nathalie Charlize | 03.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 07.12.2018 21:17:01 |
2. |
Marušáková Kristýna | 30.04.2011 | TK Zlín | odhlášeno hráčem tel. | 09.12.2018 12:21:52 |
3. |
Krejčí Jan | 27.09.2011 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | odhlášeno hráčem | 10.12.2018 09:10:57 |
4. |
Serafin Samuel | 14.03.2010 | TJ TO Sokol Stará Bělá | odhlášeno hráčem | 10.12.2018 12:12:36 |
5. |
Lukeš Karel | 10.06.2010 | TK Havířov, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 10.12.2018 15:17:24 |
6. |
Mráčková Adéla | 18.08.2010 | - | odhlášeno pořadatelem | 10.12.2018 15:18:41 |
7. |
Přikrylová Kristýna | 10.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem | 12.12.2018 12:12:03 |
8. |
Pavera Hynek | 23.03.2010 | TK Havířov, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 13.12.2018 13:50:43 |
9. |
XXXD XXX | 12.07.2010 | TK Havířov, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 13.12.2018 13:50:58 |
10. |
Haas Jakub Hugo | 15.06.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | odhlášeno hráčem e-mail | 13.12.2018 17:50:15 |
11. |
Zemanová Zuzana | 02.02.2010 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | odhlášeno hráčem sms | 14.12.2018 12:06:21 |
12. |
Plačková Eliška | 17.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | odhlášeno hráčem e-mail | 14.12.2018 14:16:31 |