Název: |
Orel jednota Praha-Balkán |
Datum: |
08.-08.12. |
Pořadatel: |
Orel jednota Praha-Balkán (400) |
Kódové číslo: |
906520 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Pelikánová Radka |
Na Balkáně 812 | |
130 00 Praha 3 | |
Tel. (1): |
603553439 |
E-mail: |
radkapelikan@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 01.11.2018 05:24:39 |
2. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 01.11.2018 22:20:19 |
3. |
Rucki Václav | 15.05.2010 | LTK Klatovy | volná karta | 03.11.2018 15:28:41 |
4. |
Haltuf Daniel | 08.01.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 14.11.2018 18:10:51 |
5. |
Pixa Nikolas | 22.03.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 20.11.2018 14:22:34 |
6. |
Haloda Daniel | 04.03.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 21.11.2018 14:17:44 |
7. |
Střídová Aneta | 28.02.2010 | Tenisový klub Progress z.s. | volná karta | 26.11.2018 22:23:52 |
8. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 26.11.2018 23:17:24 |
9. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 27.11.2018 10:50:27 |
10. |
Chlumská Laura | 25.03.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 28.11.2018 20:31:00 |
11. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 30.11.2018 17:59:53 |
12. |
Šenych Ondřej | 08.05.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 03.12.2018 14:23:56 |
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Havlová Klára | 18.10.2010 | SK Aritma Praha | 03.12.2018 14:31:17 |
|
2. |
Nosaľ Jakub | 30.07.2010 | TC ESO Praha z.s. | 03.12.2018 22:55:31 |
|
3. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | 04.12.2018 11:40:47 |
|
4. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 04.12.2018 13:39:46 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Dočekal Jakub | 20.09.2010 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno hráčem | 05.12.2018 09:10:47 |