Český tenisový svaz
Název:
OTEVŘENÝ OKRESNÍ PŘEBOR FRÝDEK-MÍSTEK
Datum:
09.-09.12.
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM (400)
Místo konání:
FRÝDEK-MÍSTEK
Kódové číslo:
906516
Dvorců + povrch:
4 classic clay, grass
Míče:
tecnifibre
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 07:30 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz
Internet:
www.tennispoint.cz

Poznámka pořadatele:

TURNAJ JE SOUČÁSTÍ 16. ROČNÍKU ZIMNÍHO OKRUHU BABOLAT TOUR 2018 JAKO DRUHÝ V POŘADÍ A ŘÍDÍ SE JEHO PROPOZICEMI A ROZPISEM, JE OTEVŘENÝ PRO HRÁČKY A HRÁČE VŠECH KLUBŮ ČR, SOUTĚŽE CHLAPCŮ (24) A DÍVEK (24) BUDOU HRÁNY ODDĚLENĚ : PREZENCE CHLAPCŮ - SOBOTA 09.12.2017 DO 07,30 HODIN, PREZENCE DÍVEK - SOBOTA 09.12.2017 DO 12,30 HODIN

DO TURNAJE PŘIJATI : NIKOLAOS PAPAVASILIU/2009

DOPORUČENÍ HRÁČŮM :
PRO POVRCH CLASSIC CLAY JE VHODNÁ "ANTUKOVÁ" OBUV S DOSTATEČNĚ VYSOKÝM VZORKEM PODRÁŽKY (MINIMÁLNĚ 50%)

ADRESA HALY :
HALA LR TENIS, FRÝDEK-MÍSTEK (nad fotbalovým stadiónem "STOVKY", u restaurace "HRAD")
ULICE : OLBRACHTOVA 3540
GPS : 49°41'51.722"N, 18°20'56.487"E
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Přemyslovský Tomáš 20.05.2009 TK AGROFERT Prostějov přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
01.11.2017 06:41:31
2.
Fedor Jakub 15.03.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
01.11.2017 19:12:39
3.
Mičulka Šimon 19.07.2009 TK Na Dolině o.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
01.11.2017 21:31:08
4.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
02.11.2017 09:07:53
5.
Holeňa Jakub 29.10.2009 TK Na Dolině o.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
02.11.2017 18:17:38
6.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
02.11.2017 22:13:24
7.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
03.11.2017 21:30:03
8.
Samek Jakub 12.03.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
04.11.2017 18:21:21
9.
Robenek Štěpán 18.02.2009 TJ MSV Studénka, z.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
05.11.2017 22:36:52
10.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
06.11.2017 17:54:37
11.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
07.11.2017 08:59:05
12.
Vykoukal Albert 05.10.2009 TK TENNISPOINT FM přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
07.11.2017 09:01:37
13.
Chromec Adam 20.07.2010 TK TENNISPOINT FM přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
07.11.2017 09:03:54
14.
Polášek Petr 02.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
08.11.2017 06:48:36
15.
Tauš Zdeněk 06.09.2009 TK TENNISPOINT FM přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
09.11.2017 11:14:18
16.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
12.11.2017 18:25:46
17.
Havel Tomáš 14.03.2010 SK JC Sport Opava přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
14.11.2017 10:37:35
18.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
16.11.2017 06:43:16
19.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
22.11.2017 19:15:12
20.
Caltík Sebastián 09.02.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
23.11.2017 17:40:52
21.
Slovák Petr 21.02.2009 TK AGROFERT Prostějov přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
04.12.2017 19:52:46
22.
Pelc Viktor 13.03.2009 TK Na Dolině o.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
04.12.2017 21:30:35
23.
Pelc Alexander 13.03.2009 TK Na Dolině o.s. přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
04.12.2017 21:33:42
24.
Palacký Jakub 06.08.2010 TO TJ Nový Jičín přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
06.12.2017 16:44:38
25.
volná karta      
volná karta
26.
volná karta      
volná karta
27.
volná karta      
volná karta
28.
volná karta      
volná karta
29.
volná karta      
volná karta
30.
volná karta      
volná karta
31.
volná karta      
volná karta
32.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Piteráková Dominika 08.12.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s. přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
01.11.2017 00:26:35
2.
Hartingerová Sára 02.02.2009 Tenisový klub Šternberk, z.s. přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
01.11.2017 06:27:43
3.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
01.11.2017 07:55:27
4.
Bečičková Laura 25.08.2009 Tenisový klub Veřovice, z.s. přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
02.11.2017 07:24:53
5.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
02.11.2017 20:32:33
6.
Smékalová Barbora 14.01.2010 T.J. Sokol Šumperk přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
03.11.2017 20:57:04
7.
Šupová Kali 31.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s. přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
05.11.2017 10:29:07
8.
Dihlová Nela 05.06.2009 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s. přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
09.11.2017 20:34:14
9.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
16.11.2017 21:40:40
10.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK Vyškov přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
17.11.2017 10:22:25
11.
Drozdová Ella 17.05.2009 TC Ostrava Nová Ves přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
30.11.2017 19:31:04
12.
Špitová Monika 08.04.2009 TK Milo Olomouc přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
02.12.2017 21:13:32
13.
Špůrková Adéla 20.06.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
03.12.2017 16:09:05
14.
Roiková Natalie 06.02.2009 TC Třinec přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
04.12.2017 19:22:53
15.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s. přijatá do soutěže dívek, prezence SO 9/12 do 12,30 hodin
06.12.2017 09:14:04

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno odhlášeno hráčem
01.11.2017 00:27:53
2.
Němec Adam 28.07.2009 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
28.11.2017 16:43:11
3.
Sýkora Ondřej 26.04.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí odhlášeno hráčem
02.12.2017 13:48:37
4.
Pešat Frantisek 27.03.2009 Beskydský tenisový klub přijat do soutěže chlapců, prezence SO 9/12 do 07,30 hodin
04.12.2017 17:03:08
5.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s. odhlášeno pořadatelem
08.12.2017 11:54:21