Název: |
PRINCE WINTER TENIS BABY |
Datum: |
10.-10.12. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (400) |
Místo konání: |
FRÝDEK-MÍSTEK |
Kódové číslo: |
906512 |
Dvorců + povrch: |
4 classic clay, grass |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 07:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
Na Drahách 196 | |
739 25 Sviadnov | |
Tel. (1): |
602718364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 01.11.2016 09:24:43 |
2. |
Andrýs Petr | 15.05.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 01.11.2016 09:59:11 |
3. |
Andrýs Pavel | 15.05.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 01.11.2016 10:00:12 |
4. |
Tykva David | 17.01.2009 | DTJ Tenis Vřesina | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 01.11.2016 14:05:12 |
5. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 01.11.2016 16:16:20 |
6. |
Tégl Tomáš | 16.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 01.11.2016 20:21:29 |
7. |
Václavík Miroslav | 23.05.2008 | TK Na Dolině o.s. | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 02.11.2016 12:52:18 |
8. |
Rojíček Daniel | 30.01.2008 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 04.11.2016 08:13:21 |
9. |
Lukas Filip | 01.10.2008 | TC Ostrava Nová Ves | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 06.11.2016 20:18:26 |
10. |
Bednář Samuel | 31.07.2008 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 14.11.2016 15:57:40 |
11. |
Jányš Albert | 04.03.2009 | TK TENNISPOINT FM | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 17.11.2016 20:04:20 |
12. |
Horák Adam | 14.05.2008 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 17.11.2016 23:22:10 |
13. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 24.11.2016 18:01:31 |
14. |
Grassegger Martin | 19.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 02.12.2016 20:49:18 |
15. |
Hrubý Václav Augustin | 05.08.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 05.12.2016 07:19:14 |
16. |
Žiška Štěpán | 01.09.2008 | ŽLTC Brno | přijat do soutěže chlapců, SO 10/12, 07,30 | 06.12.2016 20:03:12 |
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Pospíšilová Nikola | 09.04.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 01.11.2016 08:07:08 |
2. |
Cieslarová Barbara | 09.06.2009 | SK Vitality Slezsko o.s. | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 01.11.2016 08:56:36 |
3. |
Špůrková Adéla | 20.06.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 01.11.2016 12:44:02 |
4. |
Ondrášková Karolína | 28.10.2008 | TK Slavia Orlová | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 02.11.2016 10:12:12 |
5. |
Fichnová Adéla | 08.06.2008 | TK Hlučín | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 02.11.2016 11:00:33 |
6. |
Ďurajková Vanessa | 22.09.2008 | TK Hlučín | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 02.11.2016 16:11:06 |
7. |
Řeřuchová Ines | 03.08.2008 | TK Havířov, z.s. | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 04.11.2016 10:05:47 |
8. |
Cháňová Laura | 02.06.2008 | SK Vitality Slezsko o.s. | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 04.11.2016 20:27:18 |
9. |
Eliášová Veronika | 03.11.2008 | TK SC OSTRAVA | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 05.11.2016 15:11:15 |
10. |
Černochová Terezie | 01.07.2008 | Rožnovský tenisový klub | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 05.11.2016 21:18:42 |
11. |
Ludvová Anna | 16.05.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 07.11.2016 21:23:58 |
12. |
Motyková Adéla | 04.06.2008 | TC Třinec | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 23.11.2016 09:34:13 |
13. |
Výtisková Alice | 04.03.2008 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 04.12.2016 13:26:02 |
14. |
Dihlová Nela | 05.06.2009 | TK SC OSTRAVA | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 04.12.2016 14:02:19 |
15. |
Kučová Markéta | 10.04.2008 | TK TENNISPOINT FM | přijatá do soutěže dívek, SO 10/12, 12,30 | 05.12.2016 14:07:19 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Polčáková Valerie | 27.09.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 30.11.2016 10:04:08 |
2. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 03.12.2016 17:13:43 |
3. |
Taxová Victoria | 10.08.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | odhlášeno hráčem | 06.12.2016 08:51:10 |
4. |
Doleží Tomáš | 16.07.2009 | SK JC Sport Opava | odhlášeno hráčem | 07.12.2016 18:56:00 |
5. |
Martináková Adéla | 01.09.2008 | Tennis Hill Havířov o.s. | odhlášeno pořadatelem | 08.12.2016 09:00:26 |