Český tenisový svaz
Datum:
30.-30.11.
Pořadatel:
SPORT EDEN Beroun (400)
Místo konání:
Beroun
Kódové číslo:
906508
Dvorců + povrch:
3 umělá antuka
Míče:
tecnifibre
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Dřížďal Jiří
Jungmannova 1139
266 01 Beroun
Tel. (1):
732360369
E-mail:
J.Drizdal@seznam.cz
Internet:
www.sporteden.cz/

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky nebo sms v Pá 29.11. od 16 do 17hod na tel 732 360 369.
Losování do skupin po ukončení prezentace v restauraci areálu.
Po 18 hod časový plán zápasů na svazovém webu.
Turnaj bude nakonec rozdělen na kategorii holek a kluků.
Holky začnou od 9 hod a kluci od 14 hod.
Program zápasů:
Holky
Skupina A
9:00 Pavlisková vs Mabouka 9:30 Mabouka vs Dřížďalová D., 10:00 Pavlisková vs Dřížďalová D.
Skupina B
9:00 Jelínková vs Fridrichová, 9:30 Fridrichová vs Dřížďalová G., 10:00 Jelínková vs Dřížďalová G.
Skupina C
9:00 Števová vs Žambochová, 9:30 Žambochová vs Merunová, 10:00 Merunová vs Števová
Kluci
Skupina A
14:00 Plecitý vs Mrázek, 14:00 Bělohlávek vs Ondrejka ...
Skupina B
14:00 Zýka A. vs Guljuškin, 14:30 Guljuškin vs Bláha ...
Skupina C
14:30 Zýka N. vs Nejedlý, 15:00 Nejedlý vs Goralczyk ...

Ve skupinách zápasy na 4 vítězné gamy (3/3 tiebreak do 7 bodů)
Ze skupin postupují první 2 do pavouka hlavní soutěže, ostatní do útěchy

Těšíme se na všechny hráče.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Merunová Veronika 07.03.2011 Sokol Králův Dvůr volná karta
06.11.2019 13:48:50
2.
Števová Elena 03.06.2012 SPORT EDEN Beroun volná karta
06.11.2019 22:24:14
3.
Jelínková Adéla 29.01.2011 Sokol Králův Dvůr volná karta
07.11.2019 12:08:01
4.
Dřížďalová Gabriela 10.05.2012 SPORT EDEN Beroun volná karta
11.11.2019 10:05:48
5.
Keprtová Veronika 28.05.2011 SPORT EDEN Beroun volná karta
11.11.2019 10:06:09
6.
Žambochová Laura 28.03.2012 Sokol Králův Dvůr volná karta
12.11.2019 11:20:50
7.
Mabouka Sofia 13.03.2012 TC ESO Praha z.s. volná karta
23.11.2019 09:50:49
8.
Silina Kseniia 24.05.2011 I.ČLTK Praha volná karta
26.11.2019 09:55:03
9.
Pavlísková Viktorie 13.10.2011 Sokol Králův Dvůr volná karta
29.11.2019 12:13:34
10.
volná karta      
volná karta
11.
volná karta      
volná karta
12.
volná karta      
volná karta
13.
volná karta      
volná karta
14.
volná karta      
volná karta
15.
volná karta      
volná karta
16.
volná karta      
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Ondrejka Vojtěch 08.04.2011 SPORT EDEN Beroun přijat
06.11.2019 22:23:55
2.
Bělohlávek Petr 11.01.2011 Sportclub Řevnice, z.s. přijat
08.11.2019 22:18:12
3.
Guljuškin Štěpán 17.05.2011 Lokomotiva Zdice přijat
13.11.2019 11:21:54
4.
Nejedlý Oskar 02.06.2011 Sportclub Řevnice, z.s. přijat
13.11.2019 15:35:38
5.
Plecitý Vít 05.04.2011 TK Hořovice přijat
19.11.2019 10:55:45
6.
Góralczyk Hugo 02.07.2011 SPORT EDEN Beroun přijat
24.11.2019 13:29:41
7.
Bláha Adam 21.02.2012 Sokol Králův Dvůr přijat
24.11.2019 13:30:24
8.
Kovač Adam 24.05.2012 SPORT EDEN Beroun přijat
24.11.2019 13:31:06
9.
Mrazek Richard 18.06.2012 TK Sparta Praha přijat
25.11.2019 09:55:17
10.
Zýka Nicolas 10.06.2011 TK Hořovice přijat
28.11.2019 19:58:30
11.
Zýka Andreas 13.01.2013 TK Hořovice přijat
28.11.2019 19:59:19

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Slobodová Gabriela 04.08.2012 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
01.11.2019 09:35:17
2.
Tvrzská Amélie 21.03.2011 SPORT EDEN Beroun odhlášeno hráčem
03.11.2019 06:14:34
3.
Mrzena Patrik 09.02.2011 I.ČLTK Praha odhlášeno hráčem
27.11.2019 12:39:03