Datum: |
30.-30.11. |
Pořadatel: |
SPORT EDEN Beroun (400) |
Místo konání: |
Beroun |
Kódové číslo: |
906508 |
Dvorců + povrch: |
3 umělá antuka |
Míče: |
tecnifibre |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Dřížďal Jiří |
Jungmannova 1139 | |
266 01 Beroun | |
Tel. (1): |
732360369 |
E-mail: |
J.Drizdal@seznam.cz |
Internet: |
www.sporteden.cz/ |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Merunová Veronika | 07.03.2011 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 06.11.2019 13:48:50 |
2. |
Števová Elena | 03.06.2012 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 06.11.2019 22:24:14 |
3. |
Jelínková Adéla | 29.01.2011 | RADOST Králův Dvůr | volná karta | 07.11.2019 12:08:01 |
4. |
Dřížďalová Gabriela | 10.05.2012 | SPORT EDEN Beroun | volná karta | 11.11.2019 10:05:48 |
5. |
Keprtová Veronika | 28.05.2011 | SPORT EDEN Beroun | volná karta | 11.11.2019 10:06:09 |
6. |
Žambochová Laura | 28.03.2012 | LTC Beroun, z.s. | volná karta | 12.11.2019 11:20:50 |
7. |
Mabouka Sofia | 13.03.2012 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 23.11.2019 09:50:49 |
8. |
Silina Kseniia | 24.05.2011 | I.ČLTK Praha | volná karta | 26.11.2019 09:55:03 |
9. |
Pavlisková Viktorie | 13.10.2011 | Lokomotiva Beroun | volná karta | 29.11.2019 12:13:34 |
10. |
volná karta | volná karta |
|||
11. |
volná karta | volná karta |
|||
12. |
volná karta | volná karta |
|||
13. |
volná karta | volná karta |
|||
14. |
volná karta | volná karta |
|||
15. |
volná karta | volná karta |
|||
16. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ondrejka Vojtěch | 08.04.2011 | SPORT EDEN Beroun | přijat | 06.11.2019 22:23:55 |
2. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | přijat | 08.11.2019 22:18:12 |
3. |
Guljuškin Štěpán | 17.05.2011 | Lokomotiva Zdice | přijat | 13.11.2019 11:21:54 |
4. |
Nejedlý Oskar | 02.06.2011 | TJ Břevnov | přijat | 13.11.2019 15:35:38 |
5. |
Plecitý Vít | 05.04.2011 | Lokomotiva Beroun | přijat | 19.11.2019 10:55:45 |
6. |
Góralczyk Hugo | 02.07.2011 | SPORT EDEN Beroun | přijat | 24.11.2019 13:29:41 |
7. |
Bláha Adam | 21.02.2012 | SPORT EDEN Beroun | přijat | 24.11.2019 13:30:24 |
8. |
Kovač Adam | 24.05.2012 | SPORT EDEN Beroun | přijat | 24.11.2019 13:31:06 |
9. |
Mrazek Richard | 18.06.2012 | TK Sparta Praha | přijat | 25.11.2019 09:55:17 |
10. |
Zýka Nicolas | 10.06.2011 | TK Hořovice | přijat | 28.11.2019 19:58:30 |
11. |
Zýka Andreas | 13.01.2013 | TK Sparta Praha | přijat | 28.11.2019 19:59:19 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Slobodová Gabriela | 04.08.2012 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 01.11.2019 09:35:17 |
2. |
Tvrzská Amélie | 21.03.2011 | Tenis Dobříš | odhlášeno hráčem | 03.11.2019 06:14:34 |
3. |
Mrzena Patrik | 09.02.2011 | Lokomotiva Praha | odhlášeno hráčem | 27.11.2019 12:39:03 |