Název: |
JODA CUP I. |
Datum: |
30.-30.11. |
Pořadatel: |
TC-MJ TENIS Líšeň (400) |
Místo konání: |
Brno-Líšeň,ul. Klicperova |
Kódové číslo: |
906505 |
Dvorců + povrch: |
2 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Juda Michal |
Bukovinka 152 | |
679 05 Křtiny | |
Tel. (1): |
603 421 212 |
E-mail: |
m.juda@seznam .cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hradecký Kryštof | 14.02.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 01.11.2019 12:38:24 |
2. |
Schamberger Sebastian | 02.11.2012 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 04.11.2019 18:45:51 |
3. |
Machač Daniel | 15.03.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 05.11.2019 16:15:55 |
4. |
Kučerová Eliška | 13.10.2011 | TC Brno. | volná karta | 05.11.2019 19:21:39 |
5. |
Lišková Lucie | 19.12.2011 | TC Brno. | volná karta | 06.11.2019 21:09:25 |
6. |
Patáková Klára | 18.07.2011 | SK Uherský Brod | volná karta | 07.11.2019 18:58:23 |
7. |
Švanda Jan | 19.03.2011 | BLTC Brno | volná karta | 07.11.2019 23:24:28 |
8. |
Holík Daniel | 17.01.2011 | LTC Velen Boskovice | volná karta | 13.11.2019 16:52:36 |
9. |
Baciu Matei Serban | 02.05.2011 | TC Brno. | volná karta | 15.11.2019 14:45:57 |
10. |
Arpa Sophia | 01.03.2012 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 19.11.2019 17:42:16 |
11. |
Mikeš Martin | 22.09.2011 | TC-MJ TENIS Líšeň | volná karta | 19.11.2019 19:06:02 |
12. |
Lešingr Jiří | 28.01.2012 | TK Zlín | volná karta | 19.11.2019 23:01:18 |
13. |
Bonaldo Noemi | 21.08.2011 | ŽLTC Brno | volná karta | 24.11.2019 14:24:33 |
14. |
Jastrábek Vít | 14.06.2011 | TC Brno. | volná karta | 24.11.2019 19:44:38 |
15. |
Kolář Jan | 07.08.2012 | ŽLTC Brno | volná karta | 28.11.2019 20:12:41 |
16. |
volná karta | volná karta |
|||
17. |
volná karta | volná karta |
|||
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Barina Václav | 22.04.2011 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 02.11.2019 22:16:52 |
2. |
Hradecký Tobiáš | 07.12.2012 | ŽLTC Brno | odhlášeno hráčem | 20.11.2019 15:51:53 |
3. |
Landa Oskar | 22.03.2012 | TC Brno. | odhlášeno hráčem | 23.11.2019 08:47:00 |
4. |
Rusnok Alex | 06.10.2011 | Sokol Lanžhot | odhlášeno hráčem | 27.11.2019 10:39:42 |
5. |
Kiss Jindřich | 13.07.2011 | TK Znojmo | odhlášeno hráčem | 27.11.2019 20:54:36 |