Název: |
ŽLTC CUP |
Datum: |
08.-08.02. |
Pořadatel: |
ŽLTC Brno (400) |
Místo konání: |
BUBENÍČKOVA 52, BRNO |
Kódové číslo: |
906034 |
Dvorců + povrch: |
4 beton |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Komárková Eva |
Ulrychova 69 | |
62400 Brno | |
Tel. (1): |
731 776 150 |
E-mail: |
Komarkova.eva@seznam.cz |
Internet: |
www.zltc.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Musilová Charlotte | 08.10.2013 | SK Tenis Tišnov | volná karta | 01.11.2019 01:33:09 |
2. |
Khýr Kateřina | 18.01.2013 | TK AGROFERT Prostějov | volná karta | 04.11.2019 13:16:14 |
3. |
Mrázek Albert | 03.05.2014 | TC Brno. | volná karta | 04.11.2019 20:36:19 |
4. |
Hapla Vojtěch | 18.08.2013 | BLTC Brno | volná karta | 08.11.2019 10:22:32 |
5. |
Bolek Jan | 28.10.2013 | TJ Brno-Komín | volná karta | 11.01.2020 20:22:43 |
6. |
Chmelař Mikuláš | 03.12.2013 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | volná karta | 14.01.2020 20:10:32 |
7. |
Chmelařová Mariana | 03.12.2013 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | volná karta | 14.01.2020 20:12:44 |
8. |
Strachota David | 08.10.2013 | Tenisový klub Vnorovy, z.s. | volná karta | 15.01.2020 11:57:31 |
9. |
Chylík David | 11.03.2013 | TC Brno. | volná karta | 27.01.2020 11:38:17 |
10. |
Bouchnerová Edita | 17.11.2013 | TC BORS CLUB | volná karta | 29.01.2020 14:03:56 |
11. |
Daňková Dominika | 29.03.2013 | TC Austerlitz | volná karta | 30.01.2020 20:12:11 |
12. |
Marek Vladimír | 14.04.2014 | ŽLTC Brno | volná karta | 30.01.2020 21:47:47 |
13. |
Kazíková Eliška | 07.05.2013 | TC Brno. | volná karta | 31.01.2020 09:00:59 |
14. |
Sáčková Beáta | 23.03.2013 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | volná karta | 06.02.2020 09:31:00 |
15. |
Mikuláštík Jiří | 08.04.2013 | TJ Zbrojovka Vsetín | volná karta | 06.02.2020 20:31:11 |
16. |
Temenugov Leo | 03.04.2013 | ŽLTC Brno | volná karta | 07.02.2020 11:15:49 |
17. |
Venc Adam | 20.08.2013 | LTC Humpolec | volná karta | 07.02.2020 11:17:16 |
18. |
volná karta | volná karta |
|||
19. |
volná karta | volná karta |
|||
20. |
volná karta | volná karta |
|||
21. |
volná karta | volná karta |
|||
22. |
volná karta | volná karta |
|||
23. |
volná karta | volná karta |
|||
24. |
volná karta | volná karta |
|||
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Brtníčková Markéta | 05.11.2013 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno hráčem | 02.02.2020 12:33:47 |
2. |
Bukalová Emily | 21.07.2013 | SK Tenis Tišnov | odhlášeno hráčem | 04.02.2020 21:15:43 |
3. |
Hálová Natálie | 04.05.2015 | TK Zlín | odhlášeno hráčem | 05.02.2020 11:10:27 |
4. |
Hanáčková Lucie | 29.10.2013 | TC-ŽLTC Brno, z.s. | odhlášeno hráčem | 05.02.2020 18:42:32 |
5. |
Ujec Tobias | 18.02.2014 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno pořadatelem | 07.02.2020 12:48:33 |