Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severomoravský | Datum: | 17.-20.05. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Žingorová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Myslivcová Lucie | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Martináková Adéla | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Bódiová Lucie | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Felux Charlotte | | | | | | |
| | | | | | |
Špitová Michaela | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Horutová Agáta | | | | | | |
| | | | | | |
Sněhotová Karolína | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Fichnová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Macurová Hana | | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalavská Karin | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vrajíková Rozálie | 6:7, 7:6, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Špitová Monika | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 2:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Plšková Zuzana | | | | | | |
| | | | | | |
Pospíšilová Nikola | | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kohutová Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Polčáková Valerie | | | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Zichlarzová Vanesa | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 5:7, 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Galnorová Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Taxová Victoria | | | | | | 6:0, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jeřábková Sabina | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Roiková Natalie | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Klar Veronika | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 7:6, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
Hartingerová Sára | | | | | | |
| | | | | | |
Cháňová Laura | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
MIČOLOVÁ BEATA | | | | | | |
| | | | | | |
Slaměníková Lucie | | | 6:7, 6:1, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Minarovičová Nina | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 2:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Ludvová Anna | | | | | | |
| | | | | | |
Eliášová Veronika | | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Drozdová Ella | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Řeřuchová Ines | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 7:5, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Wilková Sára | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Motyková Adéla | | | | | | |
| | | | | | |
Cieslarová Barbara | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Szmeková Amálie | | | | | | |
| | | | | | |
Kostková Tereza | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Macura Sidney | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ondrášková Karolína | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Žingorová Adéla | 54 | 30 | Ondrášková Karolína | 87 | 20 | Ludvová Anna | 98 | 20 | Macurová Hana | 104 | 20 | Taxová Victoria | 116 | 15 | Fichnová Adéla | 149 | 15 | Eliášová Veronika | 162 | 15 | Galnorová Adéla | 170 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 150 |
Kódové číslo akce: 812970 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Bečičková Laura | 25.08.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | Kreuzingerová Natálie | 14.02.2009 | TK Hlučín |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Wilková Sára | 31.01.2007 | TC Třinec | Plšková Zuzana | 31.10.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. |
|