Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  12.-14.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Slaměníková Marie
 
 
 
Pavlišová Ellen
6:0, 6:0
 
Taxová Victoria
6:0, 6:0
 
Harajda Ema
6:2, 6:3
 
Hanáková Amálie
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:3
 
Macurová Hana
 
Žingorová Adéla
6:3, 7:5
 
 
 
Ondrášková Karolína
6:3, 6:2
 
Cháňová Laura
6:2, 6:2
 
Machačová Zuzana
6:4, 6:4
 
Nosková Eliška
6:1, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Huťková Valerie
 
Denková Adéla
6:7, 6:2, 6:4
 
 
 
Havlová Nela
6:1, 6:2
 
Zichlarzová Vanesa
6:1, scr.
 
Šimečková Lucie
6:3, 6:7, 7:6
 
Klar Veronika
7:6, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Piteráková  Natálie
 
Štveráková Terezie
6:1, 7:6
 
 
 
Zuzaníková Kateřina
6:1, 6:2
 
Kubná Anna
6:2, 6:3
 
Sýkorová Anežka
6:2, 6:1
 
Martináková Adéla
7:5, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Ticháčková Eliška
 
Káňová Barbora
6:2, 6:4
 
 
 
Božoňová Viktorie Anna
6:3, 6:4
 
Eliášová Veronika
6:2, 6:0
 
Vaňková Tereza
7:5, 6:1
 
Felux Charlotte
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:3
 
Kudělková Victoria
 
Fukalová Kateřina
6:1, 6:2
 
 
 
Zemanová Adéla
6:0, 6:0
 
Řeřuchová Ines
7:5, 6:2
 
Rysová Amálie
6:3, 6:4
 
Knápková Tereza
6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Navrátilová Liliana
 
Krutilová Tereza
6:3, 6:0
 
 
 
Paštiková Julie
6:2, 7:5
 
Polčáková Valerie
6:3, 6:2
 
Ludvová Anna
7:5, 6:3
 
Branná Sára
6:0, 6:0
 
 
7:6, 6:4
 
Janošková Amálie
 
Chromcová Adéla
6:1, 6:0
 
 
 
Motyková Adéla
6:3, 3:6, 6:4
 
Fichnová Adéla
6:1, 6:2
 
Polášková Nikol
6:2, 6:2
 
Gaždová Nikol
7:6, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Slováčková Klára
 
Počet účastníků48
NasazeníBH
Slaměníková Marie 4630
Slováčková Klára 7325
Navrátilová Liliana 7625
Denková Adéla 8225
Káňová Barbora 10120
Huťková Valerie 11120
Ticháčková Eliška 11720
Krutilová Tereza 12615
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 812970

Slaměníková Marie - Huťková Valerie
 
 
 
Polčáková Valerie - Hanáková Amálie
6:2, 6:1
 
Branná Sára - Rysová Amálie
6:2, 4:6, 1:0
 
Šimečková Lucie - Pavlišová Ellen
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Káňová Barbora - Štveráková Terezie
 
Slováčková Klára - Chromcová Adéla
7:6, 6:3
 
 
 
Sýkorová Anežka - Gaždová Nikol
6:1, 6:2
 
Cháňová Laura - Eliášová Veronika
6:1, 6:0
 
Harajda Ema - Felux Charlotte
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Janošková Amálie - Fukalová Kateřina
 
Machačová Zuzana - Kudělková Victoria
6:4, 3:6, 1:0
 
 
 
Ludvová Anna - Taxová Victoria
6:1, 6:0
 
 
 
Martináková Adéla - Řeřuchová Ines
6:1, 3:6, 1:0
 
Ondrášková Karolína - Macurová Hana
7:6, 6:3
 
 
7:5, 6:1
 
Ticháčková Eliška - Krutilová Tereza
 
Žingorová Adéla - Piteráková  Natálie
4:6, 6:3, 1:0
 
 
 
Kubná Anna - Vaňková Tereza
6:1, 6:0
 
 
 
Motyková Adéla - Klar Veronika
6:3, 6:2
 
Havlová Nela - Fichnová Adéla
7:6, 5:7, 1:0
 
 
6:3, 6:0
 
Denková Adéla - Navrátilová Liliana
 
Počet dvojic20
NasazeníBH
Slaměníková Marie 4630
Slováčková Klára 7325
Navrátilová Liliana 7625
Denková Adéla 8225
Káňová Barbora 10120
Huťková Valerie 11120
Ticháčková Eliška 11720
Krutilová Tereza 12615
Kategorie : 8Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 814970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Miketová Amálie06.09.2007TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
Klimánková Stella06.06.2007Mladý tenista, z.s.
Řezáčová Leontýna20.02.2008TK Hlučín