Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severočeský
Datum:  12.-14.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Kareisová Jana
 
 
 
Rybariková Adéla
6:0, 6:0
 
Švajcrová Lucie
6:3, 6:0
 
Gieblová Lucie
6:1, 6:3
 
 
 
Kochová Kristýna
6:1, 6:2
 
 
 
Wágnerova Kristyna
6:0, 6:0
 
 
 
Malinová Tereza
6:4, 6:1
 
 
 
Bratrsovská Barbora
scr.
 
 
 
Procházková Tereza
6:3, 6:3
 
 
 
Mlenská Sára
5:7, 6:4, 6:4
 
 
 
Procházková Linda
6:0, 6:0
 
Novakova Sára
6:2, 6:2
 
Koleňová Claudie
scr.
 
 
 
Marešová Eliška
6:0, 6:0
 
 
 
Skamenová Kristýna
6:0, 6:0
 
 
 
Kolarová Šarlota
6:0, 6:0
 
 
 
Michálková Adriena
6:3, 6:3
 
Zlatušková Sofie
7:5, 6:1
 
Petrásová Valentýna
scr.
 
 
 
Horáčková Viktorie
7:6 (4), 7:5
 
 
 
Náprstková Michaela
6:1, 6:0
 
Luňáková Karolína
6:2, 6:2
 
Holubová Tereza
6:0, 6:3
 
 
 
Pricová Ella
6:1, 6:0
 
 
 
Polatová Natálie
6:3, 6:3
 
 
 
Račuková  Anežka
6:2, 6:0
 
 
 
Hůlová Veronika
scr.
 
Mošková Natálie
0:6, 6:1, 6:1
 
Peldová Nikola
6:1, 6:2
 
 
 
Karbanová Barbora
6:4, 6:3
 
 
 
Smetanová Lilian
6:3, 6:3
 
 
 
Beková Barbora
6:1, 6:3
 
 
 
Darina Čejková
6:2, 6:1
 
 
 
Košková Leona
6:4, 6:1
 
 
 
Šilhanová Natálie
6:1, 6:1
 
 
 
Barteková Mariah
6:3, 6:1
 
Tietzová Adéla
6:4, 7:5
 
 
6:0, 6:0
 
Charvátová Nela
 
Rozhodčí turnaje: Marcela Vojtíšková, 608131438
Poznámka pořadatele: Program na 12.5.2018: 8:30 hodin Rybariková-Švajcrová, Procházková L.-Nováková, Michálková-Zlatušková, Náprstková-Luňáková, Hůlová-Mošková, Barteková-Tietzová. Ostatní hráčky né dříve než v 10:00 hodin. Rozehra možná od 8:00-8:25 hodin. Přihlášky do čtyřher do 14:00 hodin. - - - - - - - - - - - - - - Program na 13.5.2018 8:30 hodin Kareisová-Gieblová, Wágnerová-Procházková, Skamenová-Petrásová, Horáčková-Holubová,Polatová-Peldová, 10:00 hodin Karbanová-Beková, Košková-Charvátová, Mlénská , Rozehra možná od 8:00-8:25hodin - - - - - - - program na 14.5.2018 v 9:00 hod Kareisová-Mlénská, Charvátová-Horáčková, Rozehra možná od 8:30-8:55 hodin hráčky Mlenská - Horáčková 6-3, 6-2 postup na MČR Sára Mlenská
Počet účastníků38
NasazeníBH
Kareisová Jana 3035
Charvátová Nela 3735
Mlenská Sára 4535
Peldová Nikola 9420
Horáčková Viktorie 10320
Karbanová Barbora 10920
Procházková Tereza 18712
Petrásová Valentýna 19312
Kategorie : 8Součet BH: 189
Kódové číslo akce: 812900

Charvátová Nela - Mlenská Sára
 
 
 
Koleňová Claudie - Náprstková Michaela
6:0, 6:0
 
Skamenová Kristýna - Gieblová Lucie
6:2, 6:4
 
Holubová Tereza - Peldová Nikola
6:2, 6:2
 
Smetanová Lilian - Mošková Natálie
6:3, 6:1
 
Kochová Kristýna - Barteková Mariah
6:0, 6:0
 
Šilhanová Natálie - Wágnerova Kristyna
6:2, 6:4
 
Luňáková Karolína - Darina Čejková
7:5, 6:3
 
Pricová Ella - Švajcrová Lucie
6:2, 6:1
 
Hůlová Veronika - Polatová Natálie
6:4, 6:1
 
Petrásová Valentýna - Procházková Tereza
6:7 (7), 6:2, 1:0 (2)
 
Malinová Tereza - Zlatušková Sofie
7:5, 6:3
 
Beková Barbora - Novakova Sára
7:5, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Karbanová Barbora - Horáčková Viktorie
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Charvátová Nela 3735
Mlenská Sára 4535
Peldová Nikola 9420
Horáčková Viktorie 10320
Karbanová Barbora 10920
Procházková Tereza 18712
Petrásová Valentýna 19312
Gieblová Lucie 19812
Kategorie : 8Součet BH: 166
Kódové číslo akce: 814900

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sertičová Tereza17.03.2008SK Matchball Česká Lípa
Lehká Tereza22.07.2006LTK Bílina