Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.05.
Pořadatel:
jihočeský (P - 200)
Místo konání:
TK Písek
Kódové číslo:
816860
Dvorců + povrch:
11 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 10:30 hod.
Kontaktní osoba:
MVDr. Kacbunda Libor
U Výstaviště 491
39701 Písek
Tel. (1):
603233355
E-mail:
libor.kacbunda@tkpisek.cz

Poznámka pořadatele:

ZMĚNA POČTU ÚČASTNÍKŮ
Na základě souhlasu STK JTS byl rozšířen počet účastnic na 32.
Záznam o přijetí uveden v poznámce přihlášení.

V případě dotazů nebo dodatečných přihlášek kontaktujte prosím ředitele turnaje Ing. Jaroslava Zíba

telefonní číslo: 604 782 495

popř. email: jaroslav.zib@atlas.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jiříková Klára 05.02.2006 SKT Planá n.Luž.
63
30
 
přímý postup
20.03.2018 10:23:12
2.
Straková Sára 11.10.2006 TK Pelhřimov
78
25
 
přímý postup
04.04.2018 07:12:52
3.
Marešová Nela 23.04.2007 TK Pelhřimov
205
12
 
přímý postup
01.04.2018 20:32:40
4.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
223
12
 
přímý postup
18.03.2018 16:35:51
5.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
228
12
 
přímý postup
08.04.2018 14:27:22
6.
Bohdalová Karolína 12.09.2006 LTC Český Krumlov
238
12
 
přímý postup
26.03.2018 22:06:22
7.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
265
9
 
přímý postup
15.03.2018 07:21:41
8.
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov
285
9
 
přímý postup
28.03.2018 21:20:44
9.
VALHODOVA MARIE 04.10.2006 TK ZVVZ Milevsko
314
9
 
přímý postup
20.04.2018 20:04:16
10.
Havlíková Melanie 22.08.2006 TK ZVVZ Milevsko
387
6
 
přímý postup
22.03.2018 16:20:32
11.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
408
6
 
přímý postup
16.03.2018 06:23:59
12.
Dubová Denisa 22.05.2007 TK Pelhřimov
487
6
 
přímý postup
18.03.2018 20:40:39
13.
Holasová Kateřina 01.01.2007 TK Soběslav
506
6
 
přímý postup
15.04.2018 20:12:58
14.
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s.
523
6
 
přímý postup
22.03.2018 17:17:23
15.
Viturková Kamila 24.04.2007 TK Soběslav
562
6
 
přímý postup
22.03.2018 13:01:45
16.
Rolníková Karolína 15.08.2006 LTC Český Krumlov
659
4
 
přímý postup
18.03.2018 12:37:45
17.
Pancová Valerie 11.10.2007 TK Strakonice
659
4
 
přímý postup
20.03.2018 18:17:31
18.
Kainráthová Gabriela 19.04.2007 SKT Planá n.Luž.
676
4
 
přímý postup
20.03.2018 08:45:36
19.
Bohatová Kristýna 20.02.2007 Sokol TK Kaplice
694
4
 
nominace OS
04.04.2018 21:53:38
20.
Krejčí Magdalena 29.11.2006 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
839
4
 
nominace OS
04.04.2018 07:32:22
21.
Křepelková Jana 24.07.2007 SKT Planá n.Luž.
1205
3
 
nominace OS
16.03.2018 19:40:45
22.
Dvořáková Nikola 20.04.2008 TK Písek
1275
1
 
nominace OS
15.03.2018 00:04:39
23.
Pánková Adéla 19.04.2008 TK Soběslav
1275
1
 
nominace OS
21.03.2018 14:13:22
24.
ZÁBRANOVÁ NICOLE 09.02.2008 LTC Humpolec
1275
1
 
nominace OS
23.03.2018 15:49:02

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kozáková Tereza 12.04.2008 TK Písek
1275
1
 
nominace OS
15.03.2018 14:12:55
2.
Krejsová Laura 16.01.2008 SKT Planá n.Luž.
1275
1
 
nominace OS
15.03.2018 14:40:16
3.
Jílková Ema 08.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
1275
1
 
nominace OS
15.03.2018 16:38:59
4.
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s.
1275
1
 
nominace OS
15.03.2018 16:42:51
5.
Vaněčková Lenka 16.11.2007 LTC Český Krumlov
1275
1
 
nominace OS
15.03.2018 19:41:21
6.
Gill Victoria 22.02.2008 LTC České Budějovice,z.s.
1275
1
 
nominace OS
15.03.2018 21:13:13
7.
Šebístková Karolína 13.05.2008 LTC Humpolec
1275
1
 
volná karta
17.03.2018 11:50:55
8.
Senderakova Veronika 31.03.2008 Jiskra Bechyně
1275
1
 
volná karta
20.03.2018 16:30:03
9.
Hronová Elen 12.06.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
1275
1
 
 
27.03.2018 23:16:24

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Čabanovová Terezie 03.07.2007 LTC České Budějovice,z.s.
800
4
 
odhlášeno hráčem
27.04.2018 19:15:59
2.
Zemková Nela 02.05.2008 LTC Český Krumlov
1275
1
 
odhlášeno hráčem
01.05.2018 20:38:19
3.
Ježková Lucie 21.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
1275
1
 
odhlášeno hráčem
09.05.2018 15:09:40
4.
Pradličková Patricie 25.01.2007 LTC Český Krumlov
1275
1
 
odhlášeno hráčem
09.05.2018 15:18:48
5.
Nováková Ema 29.09.2006 LTC České Budějovice,z.s.
361
9
 
odhlášeno hráčem
10.05.2018 20:03:46
6.
Samcová Adéla 13.01.2007 TK Písek
630
4
 
odhlášeno pořadatelem
10.05.2018 20:12:48
7.
Ulbrichtová Barbora 25.03.2007 LTC České Budějovice,z.s.
839
4
 
odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 12:14:10
8.
Podpěrová Adéla 24.04.2006 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
812
4
 
odhlášeno pořadatelem
11.05.2018 14:38:18