Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
29.-30.05.
Pořadatel:
středočeský (P - 300)
Místo konání:
Roja Příbram
Kódové číslo:
816830
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Čt do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Bc. Chmelík Roman
Brodská 93
261 01 Příbram
Tel. (1):
728 459 217
E-mail:
info@tkroja.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je vypsán jako kvalifikace středočeských hráček na MČR v Mostě. Postupuje vítězka (nebo nejlépe umístěná hráčka za přímo postupujícími dle CŽ).
TERMÍN JE POSUNUT O DEN. Prezence pátek 29. 5. 2020 do 18:00 (možná telefonicky SMS), hraje se v sobotu 30. 5. 2020 od 10:00 hodin.
HRAJE SE POUZE DVOUHRA. - kat. jako přebor. min 8., na místo třetí sady se hraje tzv. super tiebreak do 10 bodů, startovné 200 Kč.
K soutěži bude zveřejněn rozpis na www.stredocesky.cztenis.cz
Leoš Fiala, předseda StčTS, 28.4.2020 16:00

Prezentace patek 29.5. pouze SMS na 728459217 mezi 16 a 18h

kontaktní telefon turnaje: Bc. CHMELÍK ROMAN 728 459 217

Rozpis souteze: http://www.stredocesky.cztenis.cz/wp-content/uploads/2020/05/stcts-rozpisy-jednotlivci-leto-2020.pdf
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Slavíková Barbora 18.09.2008 TENIS VLAŠIM,z.s.
44
30
 
volná karta
17.05.2020 21:47:48
2.
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé
88
20
 
volná karta
21.05.2020 14:41:56
3.
Hartigova Valerie 27.10.2008 Slavoj Žiželice
99
20
 
volná karta
13.05.2020 17:24:22
4.
Jarolímková Nikol Marie 15.03.2008 Open Tennis Club
101
20
 
volná karta
07.05.2020 15:54:44
5.
Tešková Sára 02.01.2008 TC VITALITY Březnice
118
20
 
volná karta
30.04.2020 15:28:02
6.
Melicharová Michaela 09.06.2009 WILSON Tenis Centrum
136
15
 
volná karta
14.05.2020 07:23:46
7.
Mottlová Anna 21.12.2008 Open Tennis Club
163
15
 
volná karta
01.05.2020 19:47:33
8.
Říčková Karolina 08.03.2008 TK Oáza Říčany
191
12
 
volná karta
17.05.2020 11:41:24
9.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
volná karta
12.05.2020 23:53:58
10.
Tvrzská Karolína 28.01.2008 SPORT EDEN Beroun
207
12
 
volná karta
04.05.2020 05:01:59
11.
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club
220
12
 
volná karta
10.04.2020 01:36:08
12.
Fortelková Karolína 22.04.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
246
12
 
volná karta
15.05.2020 12:21:48
13.
Čížková Veronika 30.08.2008 LTC Houštka
256
12
 
volná karta
15.05.2020 07:47:09
14.
Koutová Veronika 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
265
9
 
volná karta
01.04.2020 06:50:48
15.
Pichová Karolína 08.07.2009 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
273
9
 
volná karta
14.05.2020 19:10:17
16.
Jelínková Nicol 10.11.2008 TK PTA Kolín
276
9
 
volná karta
28.05.2020 12:50:11
17.
Škachová Miriam 01.09.2009 LTC Slovan Kladno
283
9
 
volná karta
05.05.2020 20:12:43
18.
Bínová Eliška 13.01.2008 Lokomotiva Beroun
293
9
 
volná karta
10.05.2020 12:20:14
19.
Audy Sofie 20.11.2009 Tenis Dobříš
319
9
 
volná karta
10.05.2020 16:43:18
20.
Válková Alžběta 24.07.2008 TK Čelákovice
324
9
 
volná karta
23.05.2020 12:32:21
21.
Janoušová Adéla 09.09.2009 TENIS VLAŠIM,z.s.
340
9
 
volná karta
04.05.2020 13:15:04
22.
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice
344
9
 
volná karta
04.05.2020 07:22:38
23.
Koutová Lucie 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
350
9
 
volná karta
01.04.2020 07:44:50
24.
Pivcová Veronika 20.04.2008 Lokomotiva Beroun
433
6
 
volná karta
28.05.2020 17:15:29
25.
Kolářová Daniela 28.01.2009 TO Sokol Nehvizdy
439
6
 
volná karta
16.05.2020 13:49:09
26.
Müllerová Kristýna 15.08.2009 LTC Houštka
535
6
 
volná karta
14.05.2020 10:31:11
27.
Raková Viola 07.06.2008 LTC Kolín
546
6
 
volná karta
06.05.2020 18:52:54
28.
Černohorská Nelly 25.06.2009 TK Bohutín, z.s.
623
4
 
volná karta
24.05.2020 16:25:54
29.
Doležalová Nicol 29.12.2008 LTC Houštka
666
4
 
volná karta
20.05.2020 12:15:17
30.
Stibůrková Lucie 26.04.2009 TK Benešov
693
4
 
volná karta
11.05.2020 17:43:28
31.
Hebnarová Jana 08.05.2008 TK Roja Příbram z.s.
707
4
 
volná karta
26.05.2020 10:03:38
32.
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Tenisek Buštěhrad
945
3
 
volná karta
01.05.2020 10:48:45
33.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
 
volná karta
01.04.2020 07:58:05
34.
Beranová Emma 06.06.2010 TK Bohutín, z.s.
1227
1
 
volná karta
08.04.2020 22:31:21
35.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
 
volná karta
15.05.2020 11:30:44
36.
Čepková Karolína 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum
1227
1
 
volná karta
20.05.2020 18:17:50
37.
Čepková Kristýna 18.02.2010 WILSON Tenis Centrum
1227
1
 
volná karta
20.05.2020 18:18:03
38.
Ratajová Kateřina 07.01.2010 TK Radošovice
1227
1
 
volná karta
25.05.2020 09:03:43
39.
Šťastná Viktorie 15.09.2010 TK Bohutín, z.s.
1227
1
 
volná karta
25.05.2020 13:13:20
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Exnerová Ella 17.09.2008 TENIS Klánovice
207
12
 
není středočeský kraj
20.05.2020 12:11:40
2.
Pištěková Agáta 05.03.2009 Tenis Cibulka
538
6
 
není středočeský kraj
20.05.2020 12:13:35
3.
Čermáková Jana Klára 27.04.2008 LTC Slovan Kladno
216
12
 
odhlášeno hráčem
21.05.2020 19:22:15
4.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.05.2020 19:15:48
5.
Pažoutová Nela 20.05.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
130
15
 
odhlášeno hráčem
23.05.2020 14:50:09
6.
Vávrová Lucie 07.01.2010 TK Scentrum Benešov, z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.05.2020 11:47:02
7.
Štajnerová Nikola 14.11.2009 LTC Mladá Boleslav z.s.
1158
3
 
odhlášeno hráčem
27.05.2020 20:10:57