Název: |
Mistrovství ČR mladšího žactva |
Datum: |
02.-07.07. |
Pořadatel: |
ČTS (M) |
Místo konání: |
H-Liberec, D- Most |
Kódové číslo: |
816700 |
Dvorců + povrch: |
10 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Po do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
ČTS Fiala Leoš |
Ostrov Štvanice 38 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
777 922 395 |
Tel. (2): |
222 333 418 |
E-mail: |
leos.fiala@cztenis.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Valentová Tereza | 20.02.2007 | TK Sparta Praha | 7 |
60 |
31.05.2019 09:13:26 |
||
2. |
Slaměníková Marie | 13.08.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 15 |
60 |
02.06.2019 06:49:16 |
||
3. |
Linhartová Nela | 12.04.2007 | I.ČLTK Praha | 17 |
60 |
13.06.2019 22:31:15 |
||
4. |
Suchá Amy | 29.11.2007 | TK Sparta Praha | 21 |
45 |
04.05.2019 11:46:06 |
||
5. |
Kovačková Alena | 13.06.2008 | TK Sparta Praha | 22 |
45 |
23.03.2019 21:11:39 |
||
6. |
Valentová Karolina | 19.06.2007 | ŽLTC Brno | 23 |
45 |
01.06.2019 16:25:37 |
||
7. |
Huťková Valerie | 31.01.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 24 |
45 |
01.06.2019 20:53:48 |
||
8. |
Jandová Nela | 01.04.2007 | I.ČLTK Praha | 25 |
45 |
04.05.2019 18:19:00 |
||
9. |
Forejtková Eliška | 12.11.2008 | TK Slavia Plzeň | 27 |
45 |
poslední dle CŽ | 23.03.2019 22:55:43 |
|
10. |
Jiroušková Monika | 31.01.2008 | TK Neridé | 28 |
35 |
nominace StČ | 29.03.2019 10:59:21 |
|
11. |
Kultová Ellen | 14.05.2007 | TK Olymp Praha | 29 |
35 |
nominace Praha | 19.05.2019 08:22:42 |
|
12. |
Samsonová Laura | 10.03.2008 | TK Sparta Praha | 38 |
35 |
nominace Praha | 27.03.2019 10:24:24 |
|
13. |
Veselá Barbora | 11.07.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 42 |
35 |
nominace JM | 23.04.2019 19:55:21 |
|
14. |
Janíčkovičová Nikol | 06.07.2007 | I.ČLTK Praha | 44 |
35 |
nominace Praha | 19.05.2019 20:51:06 |
|
15. |
Katzer Ellen | 27.03.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 45 |
35 |
volná karta ČTS | 19.04.2019 22:13:36 |
|
16. |
Jiráková Julie | 09.04.2008 | I.ČLTK Praha | 46 |
30 |
nominace Praha | 26.03.2019 17:17:23 |
|
17. |
Dobiášová Vanessa | 09.01.2008 | TK Sparta Praha | 47 |
30 |
nominace Praha | 27.03.2019 13:43:40 |
|
18. |
Svobodová Jana | 01.08.2008 | I.ČLTK Praha | 50 |
30 |
nominace Praha | 16.03.2019 21:37:45 |
|
19. |
Zourková Lucie | 01.04.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 53 |
30 |
nominace JM | 21.05.2019 07:07:23 |
|
20. |
Žingorová Adéla | 01.06.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 54 |
30 |
nominace SM | 04.05.2019 16:40:23 |
|
21. |
Klemšová Simona | 13.02.2007 | TK Bohutín, z.s. | 55 |
30 |
nominace StČ | 20.05.2019 08:14:50 |
|
22. |
Bláhová Ema | 04.11.2007 | TC VŠ Praha | 57 |
30 |
nominace Praha | 17.05.2019 18:19:13 |
|
23. |
Zimanyi Ela | 23.10.2007 | ŽLTC Brno | 58 |
30 |
volná karta ČTS | 01.04.2019 11:12:18 |
|
24. |
Vachková Valentina | 22.03.2007 | LTK Liberec | 62 |
30 |
nominace StČ | 18.03.2019 18:42:12 |
|
25. |
Shejbalová Tereza | 01.06.2007 | LTC Pardubice | 64 |
25 |
nominace VČ | 21.03.2019 19:52:32 |
|
26. |
Rakoušová Kateřina | 11.09.2007 | TO TJ Svitavy | 68 |
25 |
nominace VČ | 19.05.2019 21:11:44 |
|
27. |
Piteráková Natálie | 27.08.2007 | TK Na Dolině o.s. | 69 |
25 |
volná karta ČTS | 15.03.2019 08:27:19 |
|
28. |
Soukupová Lucie | 26.02.2007 | TK Písek | 71 |
25 |
nominace JČ | 27.05.2019 13:56:05 |
|
29. |
Krejčová Tereza | 30.08.2008 | TK Slavia Plzeň | 74 |
25 |
nominace ZČ | 29.05.2019 22:32:40 |
|
30. |
Žoldáková Denisa | 01.01.2008 | SK HAMR, z.s. | 77 |
25 |
nominace Praha | 19.05.2019 12:52:00 |
|
31. |
Holubová Aneta | 05.07.2007 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 78 |
25 |
nominace JM | 23.04.2019 12:21:21 |
|
32. |
Melicharová Kateřina | 18.03.2008 | TK Sparta Praha | 81 |
25 |
nominace PTS | 02.04.2019 23:50:14 |
|
33. |
Chrtová Sarah | 09.11.2007 | TJ TK Hluboká nad Vltavou | 83 |
20 |
nominace JČ | 27.05.2019 13:56:27 |
|
34. |
Ondrášková Karolína | 28.10.2008 | TK Slavia Orlová | 87 |
20 |
nominace SM | 06.06.2019 20:55:18 |
|
35. |
Petrásová Valentýna | 06.08.2007 | TK Most | 88 |
20 |
nominace SČ | 15.03.2019 03:39:16 |
|
36. |
Paštiková Julie | 31.05.2008 | TK AGROFERT Prostějov | 92 |
20 |
nominace JM | 21.05.2019 11:07:41 |
|
37. |
Prici Terezie | 06.06.2007 | Jiskra Otrokovice | 93 |
20 |
nominace JM | 21.03.2019 10:13:00 |
|
38. |
Donald Natalie | 27.08.2008 | TK Olymp Praha | 103 |
20 |
nominace PTS | 22.03.2019 08:51:16 |
|
39. |
Náprstková Michaela | 24.08.2007 | TK Most | 147 |
15 |
volná karta pořadatele | 26.05.2019 13:45:11 |
|
40. |
Smetanová Lilian | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 198 |
12 |
nominace SČ | 20.05.2019 20:24:55 |
|
41. |
Bervid Victoria | 23.05.2008 | I.ČLTK Praha | 221 |
12 |
nominace PTS | 20.03.2019 04:08:52 |
|
42. |
Jirousková Karoline | 27.03.2008 | Lokomotiva Praha | 247 |
12 |
nominace PTS | 31.03.2019 10:40:48 |
|
43. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | 1270 |
1 |
nominace dle CŽ zima | 15.03.2019 00:06:27 |
|
44. |
Sekerková Veronika | 03.09.2009 | I.ČLTK Praha | 1270 |
1 |
nominace dle CŽ zima | 15.03.2019 00:11:10 |
|
45. |
Slaměníková Lucie | 25.12.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 1270 |
1 |
volná karta ČTS | 20.03.2019 09:24:38 |
|
46. |
Hettlerová Sofie | 21.03.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 1270 |
1 |
nominace ZČ | 06.06.2019 08:42:09 |
|
47. |
Zdeňková Anna | 25.03.2009 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 1270 |
1 |
volná karta ČTS | 24.06.2019 14:38:49 |
|
48. |
Ďulíková Kristýna | 22.12.2009 | LTK Liberec | 1270 |
1 |
volná karta pořadatele | 26.06.2019 15:35:16 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Veselá Michaela | 14.07.2007 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 107 |
20 |
1. náhradnice ZČ | 06.06.2019 08:43:06 |
|
2. |
Vobořilová Anna | 27.08.2008 | LTC Pardubice | 115 |
15 |
2. náhradnice VČ | 17.06.2019 09:12:48 |
|
3. |
Kárychová Viktorie | 05.04.2007 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 119 |
15 |
1. náhradnice VČ | 28.04.2019 23:02:29 |
|
4. |
Skamenová Kristýna | 14.01.2007 | LTC Litvínov | 182 |
12 |
19.03.2019 11:01:52 |
||
5. |
Nováková Laura | 24.10.2008 | TK Slavia Plzeň | 182 |
12 |
2. náhradnice ZČ | 06.06.2019 08:43:40 |
|
6. |
Poláková Veronika | 02.03.2007 | Sportclub Řevnice, z.s. | 185 |
12 |
1. náhradnice StČ | 31.05.2019 22:04:28 |
|
7. |
Tikalová Žaneta | 01.10.2007 | TJ Radlice z.s. | 200 |
12 |
1. náhradnice Praha | 17.06.2019 20:37:39 |
|
8. |
Farajpourová Aileen | 16.07.2008 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | 202 |
12 |
2. náhradnice Praha | 19.03.2019 06:47:40 |
|
9. |
Blažková Klára | 05.01.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 203 |
12 |
3. náhradnice Praha | 02.04.2019 11:38:03 |
|
10. |
Krejsová Laura | 16.01.2008 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | 213 |
12 |
16.03.2019 08:12:01 |
||
11. |
Hronová Elen | 12.06.2008 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 333 |
9 |
18.03.2019 22:41:10 |
||
12. |
Matoušková Barbora | 30.10.2008 | TK Most | 446 |
6 |
15.03.2019 00:13:32 |
||
13. |
Dřevojanová Eliška | 25.03.2009 | HTK Třebíč | 1270 |
1 |
15.03.2019 00:04:24 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šebístková Karolína | 13.05.2008 | LTC Humpolec | 268 |
9 |
odhlášeno hráčem | 26.05.2019 10:48:37 |
|
2. |
Bejčková Adéla | 09.04.2008 | TK Kadaň | 437 |
6 |
odhlášeno hráčem | 28.05.2019 12:32:09 |
|
3. |
Buzková Alžběta | 06.12.2008 | TK Frýdlant v Čechách | 818 |
4 |
odhlášeno hráčem | 02.06.2019 12:07:44 |
|
4. |
Mottlová Anna | 21.12.2008 | CTA Rudná | 268 |
9 |
odhlášeno hráčem | 04.06.2019 10:29:27 |
|
5. |
Jarolímková Nikol Marie | 15.03.2008 | Sokol Říčany | 383 |
9 |
odhlášeno hráčem | 04.06.2019 11:51:39 |
|
6. |
Nerudová Eliška | 13.12.2007 | TC Brno. | 177 |
15 |
odhlášeno hráčem | 11.06.2019 22:11:16 |
|
7. |
Tofi Vanessa | 14.01.2008 | TK Slavia Plzeň | 896 |
4 |
odhlášeno hráčem | 15.06.2019 14:34:21 |
|
8. |
Šrotová Linda | 24.09.2007 | TK Milo Olomouc | 181 |
15 |
odhlášeno hráčem | 16.06.2019 14:06:34 |
|
9. |
Galetová Gioia Sarah | 08.01.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.06.2019 11:36:56 |
|
10. |
Holubová Tereza | 18.01.2007 | LTC Tábor 1903 | 91 |
20 |
odhlášeno hráčem | 18.06.2019 12:40:40 |
|
11. |
Svobodová Vanessa | 27.07.2009 | LTC Modřany 2005 | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.06.2019 00:39:41 |
|
12. |
Palečková Tereza | 03.04.2009 | TO Dukla Praha | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.06.2019 14:49:34 |
|
13. |
Hořejší Kristýna | 05.08.2007 | TJ Břevnov | 466 |
6 |
odhlášeno hráčem | 19.06.2019 16:56:47 |
|
14. |
Peterková Adina | 29.02.2008 | TK Sparta Praha | 213 |
12 |
odhlášeno hráčem | 19.06.2019 20:27:41 |
|
15. |
Nováková Františka | 16.02.2009 | F.H.TK Dobřichovice | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.06.2019 06:57:01 |
|
16. |
Nešporová Sára | 21.10.2009 | TC-MJ TENIS Líšeň | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.06.2019 08:05:19 |
|
17. |
Minarovičová Nina | 31.05.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2019 13:05:38 |
|
18. |
Sejvalová Eliška | 19.02.2008 | TK Chomutov | 564 |
6 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2019 13:05:43 |
|
19. |
Skriplenok Alina | 22.04.2008 | SK Meteor Praha | 294 |
9 |
odhlášeno hráčem | 21.06.2019 17:38:25 |
|
20. |
Brožková Tereza | 17.03.2007 | Open Tennis Club | 97 |
20 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2019 07:00:57 |
|
21. |
Taxová Victoria | 10.08.2008 | TJ Zbrojovka Vsetín | 116 |
15 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2019 07:08:51 |
|
22. |
Chytilová Agatha | 04.06.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 114 |
15 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2019 08:58:53 |
|
23. |
Skořepová Isabela | 17.02.2009 | TK Znojmo | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.06.2019 22:02:39 |
|
24. |
Růžičková Tereza | 23.01.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 143 |
15 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2019 10:53:35 |
|
25. |
Macurová Hana | 30.06.2007 | Slavoj Český Těšín | 104 |
20 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2019 20:11:40 |
|
26. |
Vallová Valentina | 06.06.2007 | ŽLTC Brno | 108 |
20 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2019 08:00:48 |
|
27. |
Oliveriusová Sára | 18.04.2009 | LTK Liberec | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.06.2019 20:52:28 |
|
28. |
Dostálová Christina | 16.04.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2019 17:43:57 |
|
29. |
Benetková Jessica | 13.03.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.06.2019 19:44:30 |
|
30. |
Marešová Nela | 23.04.2007 | TK Pelhřimov | 120 |
15 |
IS: lhůta 5 dní | 26.06.2019 11:20:20 |
|
31. |
Marešová Sofie | 25.03.2009 | TK Slavia Plzeň | 1270 |
1 |
IS: lhůta 5 dní | 26.06.2019 20:37:07 |
|
32. |
Soprová Valerie | 03.02.2009 | TK Sokolov | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2019 22:24:37 |
|
33. |
Samcová Adéla | 13.01.2007 | TK Písek | 742 |
4 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2019 16:35:59 |
|
34. |
Ludvová Anna | 16.05.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 98 |
20 |
odhlášeno hráčem | 27.06.2019 21:35:38 |
|
35. |
Čižmárová Karolína | 01.04.2007 | Tatran Brno Kohoutovice | 69 |
25 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2019 18:27:10 |
|
36. |
Mošková Natálie | 31.08.2008 | LTK TEPLICE o.s. | 128 |
15 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2019 14:23:11 |
|
37. |
Melicharová Michaela | 09.06.2009 | TK Neridé | 1270 |
1 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2019 20:00:44 |