Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR
Datum:
03.-08.07.
Pořadatel:
ČTS (H)
Místo konání:
H - Liberec, D - Most
Kódové číslo:
816700
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Pořadatel TK Most
Ředitel turnaje: Rudolf Urban
Zástupce: Karel Krátký 608 855 530
Delegát ČTS: Jaroslav Tačner 602 338 081
Vrchní rozhodčí: Blanka Hanzlíková 777 141 681
číslo pro telefonickou prezenci pondělí 2. 7. 2018 15:30 - 16:45: 777 141 681(nepoužívejte 777 922 395 ani 222 333 418)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha
2
60
 
 
23.04.2018 14:07:49
2.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
6
60
 
 
01.04.2018 11:04:18
3.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha
10
60
 
 
31.05.2018 17:39:22
4.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
16
45
 
 
25.03.2018 21:13:49
5.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
17
45
 
 
15.03.2018 19:57:17
6.
Michálková Barbora 03.04.2006 TK Sparta Praha
21
45
 
 
28.03.2018 13:15:11
7.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
22
45
 
 
02.04.2018 18:45:24
8.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
23
45
 
 
29.06.2018 11:13:33
9.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
24
45
 
poslední dle CŽ
17.05.2018 10:05:10
10.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
27
35
 
nominace Praha
16.03.2018 18:04:29
11.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
30
35
 
nominace SČ
23.04.2018 17:56:19
12.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
31
35
 
nominace Praha
20.03.2018 12:32:54
13.
Charvátová Nela 26.06.2006 LTC Litvínov
37
35
 
nominace SČ
15.03.2018 09:59:08
14.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
41
35
 
nominace VČ
19.03.2018 14:52:07
15.
Mlenská Sára 03.10.2006 LTC Panorama Teplice
45
35
 
nominace SČ
16.03.2018 22:59:30
16.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
46
30
 
nominace SM
11.06.2018 11:31:51
17.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
51
30
 
nominace Praha
14.05.2018 18:46:18
18.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
56
30
 
nominace Praha
23.04.2018 16:21:57
19.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
30
 
nominace Praha
13.04.2018 10:11:46
20.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 Sportcentrum Uhříněves
60
30
 
volná karta ČTS
30.03.2018 09:18:58
21.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
61
30
 
nominace JM
30.03.2018 15:16:28
22.
Jiříková Klára 05.02.2006 SKT Planá n.Luž.
63
30
 
nominace JČ
20.03.2018 10:24:03
23.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
30
 
nominace VČ
14.05.2018 13:28:06
24.
Valentová Karolina 19.06.2007 TC Brno.
71
30
 
nominace JM
10.05.2018 16:49:48
25.
Slováčková Klára 26.05.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
73
25
 
nominace SM
06.06.2018 21:17:39
26.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
74
25
 
volná karta ČTS
18.06.2018 08:29:05
27.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
76
25
 
nominace SM
13.05.2018 13:41:30
28.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
77
25
 
nominace StČ
17.05.2018 10:05:49
29.
Straková Sára 11.10.2006 TK Pelhřimov
78
25
 
nominace JČ
17.05.2018 10:11:45
30.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TK 2000 Luhačovice
81
25
 
nominace JM
20.04.2018 22:45:46
31.
Dvorackova Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
85
25
 
nominace JM
22.05.2018 21:38:04
32.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
89
20
 
volná karta ČTS
24.04.2018 09:53:24
33.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
102
20
 
nominace StČ
13.05.2018 18:07:21
34.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK RAPID LIBEREC
103
20
 
volná karta pořadatele
15.03.2018 11:23:29
35.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
103
20
 
nominace StČ
18.06.2018 21:55:32
36.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
111
20
 
nominace SM
12.04.2018 12:01:10
37.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
113
20
 
volná karta ČTS
14.05.2018 08:18:20
38.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
117
20
 
nominace SM
15.05.2018 09:27:11
39.
Trnková Denisa 12.01.2006 Lokomotiva Plzeň
144
15
 
nominace ZČ
18.05.2018 13:46:00
40.
Zítková Karolína 23.10.2006 WILSON Tenis Centrum
174
12
 
nominace StČ
15.05.2018 10:15:09
41.
Procházková Tereza 12.03.2006 LTK Bílina
187
12
 
volná karta pořadatele
06.04.2018 18:27:41
42.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
volná karta ČTS
17.03.2018 06:14:30
43.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
1275
1
 
volná karta PTS
18.03.2018 15:34:24
44.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
nom. dle CŽ zima
09.04.2018 09:32:05
45.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
1275
1
 
nom. dle CŽ zima
15.05.2018 08:06:32
46.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
1275
1
 
nominace ZČ
18.05.2018 13:46:19
47.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
1275
1
 
nominace JM
04.06.2018 11:56:11
48.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
1275
1
 
volná karta PTS
27.06.2018 21:59:46

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
78
25
 
1. náhradnice VČ
18.06.2018 12:42:44
2.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
86
25
 
1. náhradnice StČ
19.03.2018 12:03:40
3.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TC BORS CLUB-STK Břeclav
93
20
 
2. náhradnice JM
14.05.2018 17:36:36
4.
Peldová Nikola 04.01.2006 LTK Liberec
94
20
 
 
24.06.2018 19:22:52
5.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
100
20
 
1. náhradnice Praha
09.05.2018 12:49:09
6.
Bláhová Ema 04.11.2007 TCM Praha
109
20
 
2. náhradnice Praha
03.05.2018 10:42:10
7.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
123
15
 
 
17.03.2018 05:59:52
8.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TENIS Klánovice
149
15
 
 
16.03.2018 19:54:30
9.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
151
15
 
2. náhradnice VČ
18.06.2018 12:43:13
10.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
153
15
 
3. náhradnice Praha
03.04.2018 10:54:23
11.
Šůsová Tereza 07.01.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
157
15
 
3. náhradnice ZČ
18.06.2018 12:40:56
12.
Badová Dominika 26.05.2007 TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně
169
15
 
1. náhradnice ZČ
18.06.2018 12:39:58
13.
Piteráková Natálie 27.08.2007 Tenisový klub Veřovice, z.s.
179
12
 
 
18.03.2018 17:45:02
14.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 TK Jirkov
193
12
 
 
23.03.2018 20:40:51
15.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
223
12
 
1. náhr. JČ
15.05.2018 09:42:48
16.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
228
12
 
2. náhr. JČ
17.05.2018 10:12:46
17.
Krišková Alexandra 27.12.2006 TK Sokolov
238
12
 
2. náhradnice ZČ
18.06.2018 12:40:25
18.
Lehká Tereza 22.07.2006 LTK Bílina
368
9
 
 
18.03.2018 21:01:05
19.
Crhová Charlene 06.06.2008 TK Česká Třebová, z.s.
1275
1
 
 
21.03.2018 19:10:39
20.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
1275
1
 
 
23.04.2018 02:38:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Picková Věra 14.03.2006 TK LTC Děčín
284
9
 
odhlášeno hráčem
22.05.2018 22:02:54
2.
Lebrušková Anna 25.04.2007 TK Spartak Jihlava
97
20
 
odhlášeno hráčem
15.06.2018 20:14:45
3.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
96
20
 
odhlášeno hráčem
18.06.2018 19:56:28
4.
Hajná Kateřina 17.05.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
84
25
 
odhlášeno hráčem
19.06.2018 14:20:51
5.
Bittarová Juliana 29.06.2006 TK Ruzyně Praha
261
9
 
odhlášeno hráčem
19.06.2018 20:34:53
6.
Herboltová Kateřina 23.07.2006 LTK Klatovy
308
9
 
odhlášeno hráčem
20.06.2018 18:29:19
7.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
293
9
 
odhlášeno hráčem
20.06.2018 22:41:04
8.
Slavíková Barbora 18.09.2008 Spartak Vlašim
1275
1
 
odhlášeno hráčem
21.06.2018 09:45:19
9.
Bohatová Laura 16.08.2006 TJ Sokol Vysočany
281
9
 
odhlášeno hráčem
21.06.2018 09:54:50
10.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
116
20
 
odhlášeno hráčem
21.06.2018 21:55:42
11.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
217
12
 
odhlášeno hráčem
22.06.2018 08:49:39
12.
Holubová Tereza 24.02.2007 TK Louny
234
12
 
odhlášeno hráčem
22.06.2018 17:37:20
13.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
odhlášeno hráčem
22.06.2018 18:04:23
14.
Ludvová Anna 16.05.2008 TO TJ Nový Jičín
1275
1
 
odhlášeno hráčem
24.06.2018 10:02:27
15.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK AGROFERT Prostějov
1275
1
 
odhlášeno hráčem
25.06.2018 14:08:42
16.
Hrabalová Adéla 19.08.2007 LTK Klatovy
447
6
 
odhlášeno hráčem
25.06.2018 19:43:41
17.
Karbanová Barbora 05.07.2006 LTC Litvínov
109
20
 
odhlášeno hráčem
26.06.2018 06:12:58
18.
Denková Adéla 18.03.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
82
25
 
odhlášeno hráčem
26.06.2018 06:28:23
19.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
odhlášeno pořadatelem
26.06.2018 14:15:36
20.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
149
15
 
odhlášeno hráčem
27.06.2018 11:41:36
21.
Svačinová Simona 26.08.2006 TK Louny
361
9
 
odhlášeno hráčem
30.06.2018 07:20:19
22.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
504
6
 
odhlášeno hráčem
30.06.2018 19:37:32
23.
Lepkova Simona 31.12.2007 TK Škoda Plzeň z.s.
319
9
 
odhlášeno hráčem
30.06.2018 21:11:45