Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  29.09-01.10.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Knesplová Adéla
 
 
 
Kostková Tereza
7:6, 6:7, 1:0
 
Ondráčková Kateřina
5:7, 6:2, 1:0
 
Petrášová Barbora
6:3, 6:3
 
Těhníková Ester
6:0, 6:0
 
Blechová Tereza
6:1, 6:3
 
Čížková Natali
6:4, 6:3
 
Krymlová Marie
6:1, 6:4
 
 
 
Chlubnová Lucie
6:1, 6:1
 
Pátková Amálie
6:0, 6:0
 
Novotná Naira
6:0, 6:0
 
PLAČKOVÁ MARKÉTA
6:2, 7:6
 
 
6:1, 6:2
 
Procházková Linda
 
Rysová Amálie
5:7, 6:3, 1:0
 
 
 
Hronová Elen
6:3, 7:5
 
Stoneová Tereza
6:4, 5:7, 1:0
 
Mošková Natálie
6:1, 5:7, 1:0
 
kralertova kristina
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:3
 
Hatinová Tereza
 
Klůfová Iva
2:6, 6:4, 1:0
 
Rainke Klaudie
scr.
 
Desteová Lucrezia
6:3, 6:0
 
Dirlbeck Isabelle
0:6, 6:0, 1:0
 
Fortelková Karolína
6:1, 6:2
 
Opletalová Anna
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Picková Věra
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 20.11.2018)
Poznámka pořadatele: program na pondělí: finále singlů od 10:00
Počet účastníků26
NasazeníBH
Knesplová Adéla 23012
Picková Věra 2849
Krymlová Marie 3539
Hatinová Tereza 4426
Klůfová Iva 5166
Rysová Amálie 5196
Čížková Natali 5636
Procházková Linda 5974
Kategorie : 4Součet BH: 58
Kódové číslo akce: 812341

Picková Věra - Knesplová Adéla
 
Ondráčková Kateřina - Opletalová Anna
6:3, 6:0
 
Chlubnová Lucie - Stoneová Tereza
6:2, 3:6, 1:0
 
Blechová Tereza - Desteová Lucrezia
6:1, 6:2
 
Rainke Klaudie - Hronová Elen
4:6, 6:2, 1:0
 
Těhníková Ester - Krymlová Marie
6:2, 6:1
 
Novotná Naira - Dirlbeck Isabelle
6:3, 6:0
 
Čížková Natali - Hatinová Tereza
6:2, 3:6, 1:0
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 20.11.2018)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Knesplová Adéla 23012
Picková Věra 2849
Krymlová Marie 3539
Hatinová Tereza 4426
Čížková Natali 5636
Stoneová Tereza 7894
Blechová Tereza 8524
Ondráčková Kateřina 10323
Kategorie : 4Součet BH: 53
Kódové číslo akce: 814341

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lloyd Caroline08.10.2007I.ČLTK Praha
Skriplenok Alina22.04.2008Lob S.A. Bohnice, zs

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rainke Klaudie06.04.2008LTC České Budějovice,z.s.
Klůfová Iva27.02.2007TJ Solidarita Praha 10
Mošková Natálie31.08.2008LTK TEPLICE o.s.
Hronová Elen12.06.2008Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
PLAČKOVÁ MARKÉTA30.12.2008SK HAMR, z.s.
Krymlová Marie13.12.2006SK OAZA Praha