Pořadatel: | TK Tenisek Buštěhrad | Datum: | 29.-30.09. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Náprstková Michaela | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hrdinová Sofie | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kunová Adéla | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Mottlová Anna | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Halamová Kateřina | 6:0, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Bryndova Anna Marie | | 6:1, scr. | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Chmelíková Charlotte | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Matoušková Barbora | | 6:0, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Zobačová Karolína | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Blažková Klára | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Barteková Mariah | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Juppová Lucie | | | | | |
| | | | | |
| | | | | 6:3, 1:6, 1:0 |
| | | | | |
Kochová Kristýna | | | | | |
| | | | | |
Švejcarová Marie | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hochmanová Barbora | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Farajpourová Aileen | | | 6:2, 7:6 | | |
| | | | | |
Bejčková Adéla | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Hajšmanová Zita | | | | | |
| | | | | |
| | | | 1:6, 7:6, 1:0 | |
| | | | | |
Šípková Agáta | | | | | |
| | | | | |
Hessová Adriana | | 6:1, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | |
Hlaváčková Marie | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Reitmaierová Stela | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Rybková Ema | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Tikalová Žaneta | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Pecák Pavel (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů: 9:00 S.Hrdinová - A.Kunová, A.Mottlová - K.Halamová, B.Matoušková - K.Zobačová, 10:15 K.Blažková-M.Barteková, M.Švejcarová - Hochmanová B., A.Farajpourová - A.Bejčková, 11:30 A.Hessová - M.Hlaváčková, S.Reitmaierová - E.Rybková, Náprstková, 12:30 A.Bryndová, Ch. Chmelíková , Juppová 13:30 ostatní |
| Počet účastníků | 24 | Nasazení | CŽ | BH | Náprstková Michaela | 286 | 9 | Tikalová Žaneta | 384 | 6 | Hajšmanová Zita | 617 | 4 | Chmelíková Charlotte | 694 | 4 | Šípková Agáta | 727 | 4 | Bryndova Anna Marie | 852 | 4 | Juppová Lucie | 1032 | 3 | Kochová Kristýna | 1150 | 3 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 37 |
Kódové číslo akce: 812340 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Fingerhutová Sára | 25.11.2007 | SK Tenis Kladno | Pátková Viktorie | 20.12.2007 | TCG Karlovy Vary |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Tikalová Žaneta | 01.10.2007 | TJ Radlice z.s. | Bejčková Adéla | 09.04.2008 | TK Kadaň | Hochmanová Barbora | 07.10.2008 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | Blažková Klára | 05.01.2008 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | Zobačová Karolína | 27.11.2007 | TK Spartak Jihlava | Matoušková Barbora | 30.10.2008 | TK Most | Náprstková Michaela | 24.08.2007 | TK Most | Řečínská Natálie | 28.01.2006 | TK Kročehlavy |
|