Název: | Tenis Cibulka CUP | Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 07.-09.09. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Krejsová Laura | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pírková Klára | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Wollnerová Linda | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Drhovská Sára | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Tvrzská Karolína | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Havlová Anna | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Havlovicová Kateřina | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Jusková Ema | 6:7, 6:1, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Uhrová Nela | | | 4:6, 6:1, 1:0 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Poláková Liliana | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Ondráčková Kateřina | | | | | 6:2, 6:4 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Sixtová Adéla | | 7:6, 7:5 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Tvrzová Mia | | | 5:7, 6:4, 1:0 | | |
| | | | | |
Ficalova Aneta | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Dirlbeck Isabelle | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Říčková Karolina | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Brůhová Valentina | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Frühaufová Nela | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Nováková Františka | 3:6, 6:2, 1:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Rainke Klaudie | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021) |
Poznámka pořadatele: 13:00 Pírková-Wollnerová, Havlovicová-Jusková, Tvrzová-Ficalová, Fruhaufová-Nováková
14:25 Krejsová-???, Drhovská-Tvrzská, Havlová-???, Uhrová-Poláková, Ondráčková-sixtová, Dirlbeck-???, Říčková-Brůhová, Rainke-??? |
| Počet účastníků | 20 | Nasazení | CŽ | BH | Rainke Klaudie | 210 | 12 | Krejsová Laura | 213 | 12 | Dirlbeck Isabelle | 388 | 9 | Havlová Anna | 431 | 6 | Tvrzská Karolína | 443 | 6 | Říčková Karolina | 550 | 6 | Ondráčková Kateřina | 687 | 4 | Brůhová Valentina | 818 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 59 |
Kódové číslo akce: 812292 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Rainke Klaudie | 06.04.2008 | TJ Spartak Trhové Sviny | Říčková Karolina | 08.03.2008 | TK Sparta Praha | Uhrová Nela | 02.04.2009 | LTC Houštka | Wollnerová Linda | 13.07.2009 | Tenis Cibulka |
|