Název: |
TK Sokol Horní Počernice |
Datum: |
19.-21.09. |
Pořadatel: |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
816267 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 19:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ondrůj Petr |
: |
Otovická 2865 |
: |
19300 Praha |
Tel. (1): |
724410793 |
E-mail: |
petr.ondruj1@seznam.cz |
Internet: |
www.tenishornipocernice.eu |
Poznámka pořadatele: Dobrý den po celý den je zajištěno občerstvení v naší malebné restauraci. Prezentace do 19.00 pátek na tel.: 737215013 (Petr Luxa).
Zápasy začnou cca okolo 12.00 v sobotu, ráno se musí odehrát první kolo chlapců.
V případě dotazů volejte ředitele turnaje Petr Luxa 737215013 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Tichá Julie |
28.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
174 |
12 |
|
|
04.09.2020 21:27:40 |
2. |
Douděrová Věra |
23.04.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
309 |
9 |
|
|
18.09.2020 08:56:35 |
3. |
Frühaufová Nela |
27.08.2009 |
LTC Modřany 2005 |
389 |
6 |
|
volná karta |
16.09.2020 08:27:30 |
4. |
Sirotková Julie |
06.06.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
435 |
6 |
|
|
15.09.2020 15:14:52 |
5. |
Janoušková Nela |
30.09.2009 |
Tenis Újezd nad Lesy, z.s. |
495 |
6 |
|
|
19.08.2020 10:46:40 |
6. |
Čížová Klára |
12.04.2009 |
Wilson tenis centrum z.s. |
945 |
3 |
|
volná karta |
16.09.2020 09:23:45 |
7. |
Nosaľova Sára |
06.03.2009 |
TC ESO Praha z.s. |
1030 |
3 |
|
|
15.09.2020 15:17:43 |
8. |
Krajíčková Nela |
22.09.2010 |
Tenisový klub Rokycany |
1227 |
1 |
|
|
07.04.2020 10:51:25 |
9. |
Sirová Eliška |
13.03.2010 |
TJ Solidarita Praha 10 |
1227 |
1 |
|
|
13.06.2020 22:20:13 |
10. |
Hádková Anna |
18.12.2010 |
TK Sport Kolovraty |
1227 |
1 |
|
|
03.07.2020 20:56:01 |
11. |
Pšeničková Dominika |
05.03.2010 |
Sportcentrum Uhříněves |
1227 |
1 |
|
|
04.08.2020 10:46:19 |
12. |
Vinšová Tereza |
14.06.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
1227 |
1 |
|
|
17.08.2020 16:06:24 |
13. |
Jeníková Gabriela |
03.06.2009 |
Sokol Čimice |
1227 |
1 |
|
|
17.08.2020 22:09:17 |
14. |
Prášková Kristýna |
09.12.2010 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
1227 |
1 |
|
|
26.08.2020 23:22:56 |
15. |
Chrastilová Diana |
01.04.2010 |
Wilson tenis centrum z.s. |
1227 |
1 |
|
|
30.08.2020 11:44:47 |
16. |
Lecková Klaudie |
19.11.2009 |
LTC Houštka |
1227 |
1 |
|
|
09.09.2020 08:41:19 |
17. |
Picková Adéla |
18.12.2010 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
1227 |
1 |
|
|
14.09.2020 14:40:16 |
18. |
Vlková Karolína |
24.03.2010 |
TK Slavia Plzeň |
1227 |
1 |
|
|
15.09.2020 15:14:21 |
19. |
Ihnaťuková Solomija |
19.02.2008 |
SK Aritma Praha |
1227 |
1 |
|
volná karta |
16.09.2020 08:10:21 |
20. |
Přikrylová Kateřina |
28.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
volná karta |
16.09.2020 09:22:49 |
21. |
Stará Natalie |
11.05.2010 |
TCM Dubeč, z.s. |
1227 |
1 |
|
volná karta |
16.09.2020 12:32:27 |
22. |
Šťovíčková Natálie |
19.05.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
1227 |
1 |
|
volná karta |
16.09.2020 18:00:32 |
23. |
Osvaldová Eliška |
12.01.2009 |
TK Bohutín, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
16.09.2020 18:13:09 |
24. |
Šťastná Viktorie |
15.09.2010 |
Tenis Akademie Bálek, z.s. |
1227 |
1 |
|
přijata do hlavní soutěže |
16.09.2020 18:29:47 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Parchomenko Valerija |
10.06.2009 |
TK Čelákovice |
759 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
18.07.2020 22:54:53 |
2. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2020 17:39:56 |
3. |
Mousa Sarah |
12.05.2010 |
TO Bohemians Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2020 21:12:35 |
4. |
Čepková Karolína |
18.02.2010 |
Slavoj Český Brod |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 09:32:07 |
5. |
Čepková Kristýna |
18.02.2010 |
Slavoj Český Brod |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 09:33:09 |
6. |
Baarová Natálie |
12.01.2010 |
TENIS Klánovice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 15:24:07 |
7. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2020 07:11:06 |
8. |
Drašarová Eliška |
27.07.2010 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 09:16:55 |
9. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 18:27:34 |
10. |
Archmannová Emma |
01.12.2010 |
TK Most |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 04:06:09 |
11. |
Foldová Kateřina |
02.09.2010 |
TK Ústí n.Labem |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 08:22:39 |
12. |
Zemanová Kateřina |
05.03.2009 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1075 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 14:21:02 |
13. |
Turková Karolína |
18.11.2009 |
TJ Spoje Praha |
666 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 21:44:39 |
14. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 21:46:33 |
15. |
Těšínská Klárka |
10.10.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
241 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 09:04:21 |
16. |
Kobzová Anna |
29.09.2010 |
Sokol Čimice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 09:25:58 |
17. |
Beranová Emma |
06.06.2010 |
Lokomotiva Beroun |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 10:05:40 |
18. |
Bendova Kristyna |
03.06.2008 |
Lokomotiva Praha |
330 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 10:06:39 |
19. |
Milotová Lenka |
15.07.2010 |
SK SPORTCENTRUM Roudná |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
13.09.2020 12:00:23 |
20. |
Vítová Nelly |
20.11.2008 |
SK HAMR, z.s. |
1158 |
3 |
|
IS: lhůta 8 dní |
13.09.2020 19:47:17 |
21. |
Fuková Viktorie |
14.04.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.09.2020 18:15:57 |
22. |
Čižinská Emma |
18.02.2010 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.09.2020 19:37:23 |
23. |
Žáčková Marcela |
26.11.2010 |
TJ Spoje Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.09.2020 05:20:35 |
|