Název: |
O Pohár města Dvora Králové |
Datum: |
19.-22.09. |
Pořadatel: |
TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400) |
Kódové číslo: |
816262 |
Dvorců+povrch: |
12 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Čt do 18:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Nápravník Roman |
: |
17. Listopadu 485 |
: |
544 01 Dvůr Králové n.L. |
Tel. (1): |
604555064 |
E-mail: |
sport.tcdk@gmail.com |
Internet: |
www.tcdvurkralove.cz |
Poznámka pořadatele: UPOZORNĚNÍ:
Dle nařízení vlády ČR je povinné používat ve vnitřních prostorách (šatna, WC a klubovna TCDK) roušky nebo jinou ochranu úst a dýchacích cest.
PREZENTACE v pátek 18.9.2020 na tel.: 603 861 640 do 18 hod.
Poté bude provedeno losování v areálu TCDK (20:00), rozpis zápasů na sobotu bude vyvěšen v systému cztenis do 20:30 hod.
Začátek zápasů v sobotu od 9 00 hod., osobní prezentace před zápasem a zaplacení vkladu 15 min. před zápasem
Hrací systém: dvouhra na 2 vítězné sety, čtyřhra NO-AD a 3.set supertiebreak
Předpokládaný plán turnaje:
Sobota - dvouhra do čtvrtfinále, čtyřhra do semifinále
Neděle - dvouhra do semifinále, čtyřhra semifinále + finále
Pondělí - dvouhra semifinále + finále
Pořadatelé mají právo plán turnaje upravit dle vývoje počasí nebo obsazení hráčského složení závěrečných zápasů.
V případě zájmu o UBYTOVÁNÍ doporučujeme:
www.ubytovani-dvurkralove.cz
(tel. kontakt: +420 722 699 500) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Oliveriusová Sára |
18.04.2009 |
LTK Liberec |
74 |
25 |
|
|
01.04.2020 08:30:48 |
2. |
Blažková Klára |
05.01.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
83 |
25 |
|
|
15.04.2020 07:50:28 |
3. |
Svobodová Vanessa |
27.07.2009 |
LTC Modřany 2005 |
90 |
20 |
|
|
10.05.2020 16:38:19 |
4. |
Ďulíková Kristýna |
22.12.2009 |
LTK Liberec |
97 |
20 |
|
|
20.08.2020 17:58:16 |
5. |
Drbalová Linda |
30.06.2009 |
SK Meteor Praha |
103 |
20 |
|
|
01.04.2020 00:16:40 |
6. |
Skořepová Isabela |
17.02.2009 |
TK Znojmo |
136 |
15 |
|
|
15.04.2020 20:26:12 |
7. |
Benetková Jessica |
13.03.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
151 |
15 |
|
|
23.08.2020 11:04:56 |
8. |
Uhrová Nela |
02.04.2009 |
LTC Houštka |
163 |
15 |
|
|
23.05.2020 01:56:28 |
9. |
Řezáčová Štěpánka |
31.08.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
168 |
15 |
|
|
07.04.2020 18:46:21 |
10. |
Šedivá Anna |
20.02.2009 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
220 |
12 |
|
|
10.08.2020 21:13:58 |
11. |
Kovar Nicol |
31.07.2009 |
LTK Bílina |
230 |
12 |
|
|
22.07.2020 11:44:08 |
12. |
Sokolová Elen |
17.01.2009 |
LTC Panorama Teplice |
233 |
12 |
|
|
01.04.2020 00:07:27 |
13. |
Schovancová Alena |
27.03.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
303 |
9 |
|
|
04.09.2020 07:47:16 |
14. |
Otiepková Viola |
04.07.2009 |
SK Tenis Tišnov |
365 |
9 |
|
|
26.08.2020 23:03:00 |
15. |
Teiralová Adéla |
16.02.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
449 |
6 |
|
|
20.08.2020 20:15:38 |
16. |
Valová Žaneta |
03.09.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
684 |
4 |
|
|
15.09.2020 09:11:38 |
17. |
Jindrová Anna |
06.11.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
759 |
4 |
|
|
08.09.2020 21:31:29 |
18. |
Bäumeltová Tereza |
27.01.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
1226 |
3 |
|
|
18.09.2020 11:30:42 |
19. |
Nermuťová Melisa |
21.04.2010 |
TK Ústí n. Orlicí |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:07:55 |
20. |
Kučerová Andrea |
17.01.2010 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:19:31 |
21. |
Bukalová Adriana |
30.11.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:33:25 |
22. |
Foldová Kateřina |
02.09.2010 |
TK Ústí n.Labem |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 03:51:16 |
23. |
Hrdličková Terezie |
28.02.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 19:52:24 |
24. |
Červenková Nikita |
25.04.2010 |
Tenisový klub Eden HK |
1227 |
1 |
|
|
04.04.2020 19:35:58 |
25. |
Kovačková Jana |
13.06.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
|
01.05.2020 23:31:07 |
26. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
|
26.07.2020 07:44:32 |
27. |
Kwasniewska Maria Anna |
10.01.2009 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
1227 |
1 |
|
|
30.08.2020 20:45:49 |
28. |
Zajíčková Kateřina |
07.02.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
|
02.09.2020 18:03:44 |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
33. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
34. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
35. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
36. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
37. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
38. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
39. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
40. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
43. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
44. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
45. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
46. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Mošková Natálie |
31.08.2008 |
LTK TEPLICE o.s. |
58 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
04.05.2020 15:15:48 |
2. |
Polochová Eliška |
10.02.2009 |
TK Slavia Orlová |
460 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
18.07.2020 20:06:39 |
3. |
Mousa Sarah |
12.05.2010 |
TO Bohemians Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2020 22:24:38 |
4. |
Přikrylová Kateřina |
28.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2020 21:25:55 |
5. |
Fořtová Kateřina |
25.05.2010 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2020 19:54:57 |
6. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 07:29:53 |
7. |
Žáčková Marcela |
26.11.2010 |
TJ Spoje Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2020 21:34:44 |
8. |
Hladíková Emma |
19.03.2010 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 18:58:18 |
9. |
Beková Barbora |
23.06.2008 |
Start Liberec |
190 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2020 14:18:52 |
10. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 23:35:01 |
11. |
Smékalová Barbora |
14.01.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.08.2020 23:12:53 |
12. |
Fialová Barbora |
02.07.2010 |
TK Roja Příbram z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.09.2020 20:30:19 |
13. |
Smetanová Lilian |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
68 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
02.09.2020 08:18:25 |
14. |
Svobodová Jana |
01.08.2008 |
I.ČLTK Praha |
24 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
02.09.2020 21:24:13 |
15. |
Tichá Julie |
28.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
174 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.09.2020 21:27:15 |
16. |
Dostálová Christina |
16.04.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
72 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 20:42:12 |
17. |
Pažoutová Nela |
20.05.2008 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
130 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 23:20:30 |
18. |
Levinsky Gloria |
09.02.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 02:42:54 |
19. |
Košková Aneta |
19.07.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 08:53:44 |
20. |
Ječmínková Karolína |
16.03.2009 |
TK Sparta Praha |
42 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
08.09.2020 18:41:09 |
21. |
Karšňáková Růžena |
06.03.2009 |
TK Slavia Plzeň |
243 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
08.09.2020 20:14:19 |
22. |
Vokrojová Barbora |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
252 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2020 09:55:00 |
23. |
Navrátilová Veronika |
26.07.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2020 11:12:05 |
24. |
Šmídová Karolína |
27.07.2010 |
TK Zlín |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2020 19:37:18 |
25. |
Zimová Thelma |
11.01.2008 |
SK HAMR, z.s. |
176 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
10.09.2020 19:48:23 |
26. |
Ševečková Valerie |
22.10.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
84 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 05:55:57 |
27. |
Vrajíková Rozálie |
07.04.2009 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
226 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 08:05:08 |
28. |
Petrásek Anna Marie |
03.12.2009 |
SK Meteor Praha |
354 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 10:02:04 |
29. |
Koutová Lucie |
26.01.2008 |
TJ Spoje Praha |
350 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 19:00:18 |
30. |
Koutová Veronika |
26.01.2008 |
TJ Spoje Praha |
265 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
11.09.2020 19:03:24 |
31. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 18:15:55 |
32. |
Dvořáková Sophie |
07.08.2009 |
TK Most |
130 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 18:44:58 |
33. |
Čiperová Eliška |
07.09.2008 |
TK Choceň |
329 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 20:24:34 |
34. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 22:10:31 |
35. |
Palečková Tereza |
03.04.2009 |
TO Dukla Praha |
408 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
12.09.2020 23:47:56 |
36. |
Švíglerová Pavla |
29.07.2008 |
LTC Modřany 2005 |
109 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 01:02:39 |
37. |
Filipová Kateřina |
07.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 07:20:15 |
38. |
Wolfgramm Sophia |
05.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 07:30:53 |
39. |
Ploskuňáková Lucie |
19.02.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
112 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 08:03:51 |
40. |
Radová Sofie |
21.01.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 08:18:02 |
41. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 10:41:03 |
42. |
Kotová Sofie |
29.07.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 11:17:05 |
43. |
Dřevojanová Anežka |
14.11.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 11:38:45 |
44. |
Marešová Sofie |
25.03.2009 |
TK Slavia Plzeň |
70 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 11:38:49 |
45. |
Dřevojanová Eliška |
25.03.2009 |
HTK Třebíč |
141 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 11:40:36 |
46. |
Jahnová Aneta |
02.04.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.09.2020 11:54:28 |
47. |
Šnajdrová Lucie |
18.02.2009 |
ŽLTC Brno |
439 |
6 |
|
IS: kolizní přihláška |
13.09.2020 12:00:16 |
48. |
Vantuchová Aneta |
19.04.2009 |
LTC Houštka |
202 |
12 |
|
IS: kolizní přihláška |
13.09.2020 12:00:19 |
49. |
Chlumská Laura |
25.03.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
13.09.2020 12:00:23 |
50. |
Kovalovská Laura |
29.08.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
839 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
14.09.2020 11:52:11 |
51. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.09.2020 09:49:51 |
|