Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  TC VŠ Praha
Datum:  31.08-04.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Starečková Viktorie
 
 
 
Kovačková Alena
6:0, 6:0
 
Janíčkovičová Nikol
7:5, 6:2
 
Fajmonová Sarah Melany
6:0, 6:2
 
Zourková Lucie
6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Davidová Natali
 
Šílová Nela
6:4, 7:5
 
 
 
Oktiabreva Alisa
scr.
 
Huťková Valerie
7:6, 6:3
 
Chrtová Sarah
5:7, 7:5, 6:4
 
Temenugov Isabella
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:0
 
Ježková Stela
 
Nováková Veronika
6:3, 6:0
 
 
 
Kultová Ellen
6:3, 6:0
 
Piteráková  Natálie
6:3, 4:6, 6:3
 
Bláhová Ema
7:5, 6:1
 
Samsonová Laura
7:5, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Linhartová Nela
 
Jiříková Klára
6:2, 6:3
 
 
 
Jiráková Julie
6:3, 6:3
 
Klemšová  Simona
5:7, 6:3, 6:0
 
Paštiková Julie
6:2, 6:0
 
Pancová Julie
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Líbalová Jolana
 
Šalková Natálie
6:2, 6:3
 
 
 
Horáčková Viktorie
6:4, 6:2
 
Dobiášová Vanessa
6:1, 6:0
 
Adamcová Jessica
6:1, 6:1
 
Zikmundová Valérie
7:5, 7:6 (3)
 
 
6:0, 6:1
 
Suchá Amy
 
Malá Natálie
5:7, 6:4, 6:2
 
 
 
Židelová Viktorie
7:5, 6:0
 
Žingorová Adéla
7:5, 6:0
 
Vachková Valentina
6:0, 6:1
 
Jiroušková Monika
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Heiderová Karolína
 
Charvátová Nela
2:6, 7:6 (1), 6:2
 
 
 
Petrásová Valentýna
6:4, 6:2
 
Žabková Kiara
6:2, 6:3
 
Junová Aneta
6:3, 6:4
 
Katzerová Ellen
6:1, 6:3
 
 
1:6, 6:4, 6:2
 
Drukerova Amelie Essie
 
Valentová Karolina
5:7, 6:3, 6:1
 
 
 
Zikmundová Aneta
7:6, 6:4
 
Žoldáková Denisa
6:3, 6:2
 
Čižmárová Karolína
6:1, 6:0
 
Hladká Elen
6:1, 4:6, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Michálková Barbora
 
Poznámka pořadatele: PŘÍPRAVA ÚTERÝ 4.9.2018: 9:00 - finále singl 12:00 - finále debl
Počet účastníků48
NasazeníBH
Starečková Viktorie 1060
Michálková Barbora 2145
Heiderová Karolína 2245
Nováková Veronika 2345
Šalková Natálie 2445
Líbalová Jolana 2735
Charvátová Nela 3735
Ježková Stela 4135
Kategorie : 12Součet BH: 345
Kódové číslo akce: 812260

Starečková Viktorie - Heiderová Karolína
 
 
 
Bláhová Ema - Katzerová Ellen
6:2, 6:1
 
Pancová Julie - Zikmundová Valérie
3:6, 6:2, 1:0 (7)
 
Paštiková Julie - Petrásová Valentýna
scr.
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Suchá Amy - Drukerova Amelie Essie
 
Davidová Natali - Charvátová Nela
6:4, 6:2
 
 
 
Vachková Valentina - Žoldáková Denisa
6:0, 6:4
 
Janíčkovičová Nikol - Temenugov Isabella
6:0, 6:2
 
Klemšová  Simona - Junová Aneta
7:6, 4:1, scr.
 
Jiráková Julie - Jiroušková Monika
7:5, 6:3
 
 
6:4, 6:0
 
Huťková Valerie - Valentová Karolina
 
Jiříková Klára - Adamcová Jessica
6:2, 2:6, 1:0 (9)
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Horáčková Viktorie - Židelová Viktorie
 
Čižmárová Karolína - Piteráková  Natálie
6:3, 6:3
 
Kovačková Alena - Samsonová Laura
scr.
 
 
6:3, 6:4
 
Michálková Barbora - Líbalová Jolana
 
Ježková Stela - Kultová Ellen
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Zikmundová Aneta - Hladká Elen
 
Dobiášová Vanessa - Žabková Kiara
6:1, 6:1
 
Oktiabreva Alisa - Malá Natálie
6:2, 3:6, 1:0 (7)
 
 
6:2, 7:5
 
Šalková Natálie - Nováková Veronika
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Starečková Viktorie 1060
Michálková Barbora 2145
Heiderová Karolína 2245
Nováková Veronika 2345
Šalková Natálie 2445
Líbalová Jolana 2735
Charvátová Nela 3735
Ježková Stela 4135
Kategorie : 12Součet BH: 345
Kódové číslo akce: 814260

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kopřivová Nikola10.04.2006TO Sokol Nehvizdy