Název: |
Wilson Tempo Cup |
Datum: |
12.-14.09. |
Pořadatel: |
Tempo Praha (C - 300) |
Kódové číslo: |
816251 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
ing. Pokorná Pavlína |
: |
Ve Lhotce 1068/3 |
: |
14300 Praha |
Tel. (1): |
736401113 |
E-mail: |
info@wilson.cz |
Internet: |
www.tempotenis.cz |
Poznámka pořadatele: PREZENTACE V pátek 11.9. V PRŮBĚHU CELÉHO DNE DO 17:00 PROSTŘEDNICTVÍM POUZE SMS NA TEL: 736401113 !
VŠECHNY SMS BUDOU DO 18:00 POTVRZENY.
HRACÍ PLÁN BUDE ZVEŘEJNĚN V PÁTEK DO 20:00
Pravidla:
Dvouhra - 1. nehrajeme NO-LET, 2. Nehrajeme NO-AD, 3. 3. set SUPERTIEBREAK
Čtyřhra - 1. nehrajeme NO-LET, 2. Hraje se NO-AD, 3. 3. set SUPERTIEBREAK |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Škachová Miriam |
01.09.2009 |
LTC Slovan Kladno |
283 |
9 |
|
|
11.09.2020 12:59:44 |
2. |
Palečková Tereza |
03.04.2009 |
TO Dukla Praha |
408 |
6 |
|
|
10.09.2020 10:04:49 |
3. |
Rathanová Kateřina |
25.08.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
431 |
6 |
|
|
10.09.2020 20:28:13 |
4. |
Stejskalová Petra |
14.10.2009 |
TCD Donovalská |
535 |
6 |
|
|
10.09.2020 20:31:15 |
5. |
NIKIŤUK NIKOL |
19.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
693 |
4 |
|
|
11.09.2020 13:00:07 |
6. |
Blahová Veronika |
11.09.2009 |
TJ Radlice z.s. |
776 |
4 |
|
|
14.07.2020 19:13:41 |
7. |
Všetečková Mariana |
10.04.2009 |
SK HAMR, z.s. |
824 |
4 |
|
|
11.09.2020 08:29:00 |
8. |
Zemanová Kateřina |
05.03.2009 |
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
1075 |
3 |
|
|
09.09.2020 20:33:09 |
9. |
Kaslová Sofie |
29.08.2010 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 20:41:19 |
10. |
Fořtová Kateřina |
25.05.2010 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.05.2020 19:33:15 |
11. |
Slobodová Kamila |
16.08.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
28.08.2020 10:10:36 |
12. |
Krásenská Nikola |
15.08.2009 |
TJ Kralupy |
1227 |
1 |
|
|
05.09.2020 20:55:19 |
13. |
Jeníková Gabriela |
03.06.2009 |
Sokol Čimice |
1227 |
1 |
|
|
07.09.2020 21:36:54 |
14. |
Střídová Aneta |
28.02.2010 |
Tenisový klub Progress z.s. |
1227 |
1 |
|
|
09.09.2020 20:31:38 |
15. |
Zimová Lela |
09.07.2010 |
Lokomotiva Praha |
1227 |
1 |
|
|
10.09.2020 20:29:32 |
16. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
|
11.09.2020 11:49:06 |
17. |
Miketová Nicoletta |
25.12.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
|
11.09.2020 11:49:18 |
18. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
19. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Nováková Viktória |
09.01.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2020 13:55:49 |
2. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2020 17:30:57 |
3. |
Žáčková Marcela |
26.11.2010 |
TJ Spoje Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2020 21:31:18 |
4. |
Mousa Sarah |
12.05.2010 |
TO Bohemians Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.08.2020 21:12:35 |
5. |
Fuková Viktorie |
14.04.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.08.2020 13:46:43 |
6. |
Řežábková Tereza |
16.08.2010 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 09:15:35 |
7. |
Ficalova Aneta |
15.10.2009 |
TK Pelhřimov |
795 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 14:52:11 |
8. |
Havlůjová Tereza |
21.04.2008 |
LTC Modřany 2005 |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.09.2020 14:46:49 |
9. |
Foldová Kateřina |
02.09.2010 |
TK Ústí n.Labem |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.09.2020 21:16:01 |
10. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 13:33:53 |
11. |
Čižinská Emma |
18.02.2010 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 16:06:43 |
12. |
Těšínská Klárka |
10.10.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
241 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 19:42:27 |
13. |
Kobzová Anna |
29.09.2010 |
Sokol Čimice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 20:34:58 |
14. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 20:46:44 |
15. |
Říhová Karolína |
06.12.2009 |
TK Milevsko, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 06:49:27 |
16. |
Archmannová Emma |
01.12.2010 |
TK Most |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 08:29:01 |
17. |
Bendova Kristyna |
03.06.2008 |
Lokomotiva Praha |
330 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 10:37:45 |
18. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 11:48:34 |
19. |
Radová Sofie |
21.01.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.09.2020 14:27:54 |
20. |
Beranová Klára Zoe |
17.08.2008 |
Tempo Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
10.09.2020 20:33:33 |
21. |
Vedralová Julie |
12.05.2009 |
Tempo Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
10.09.2020 20:33:44 |
|