Datum: |
12.-14.09. |
Pořadatel: |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
816235 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v So do 12:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Hana Slováčková |
: |
Pustkovecká 18/13 |
: |
708 00 Ostrava - Poruba |
Tel. (1): |
774 065 526 |
Internet: |
www.start-ostrava.cz |
Poznámka pořadatele: PROGRAM PONDĚLÍ 14.9.2020
9,00 hodin finále Střondalová - Drozdová
rozehrávka možná od 8,30 hodin
ADRESA kurtů: Ostrava, Pustkovecká 18/13, 708 00
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Nosková Eliška |
12.02.2008 |
TK Slavia Orlová |
230 |
12 |
|
prezentována |
06.09.2020 19:25:22 |
2. |
Kalavská Karin |
25.11.2009 |
SK JC Sport Opava |
280 |
9 |
|
prezentována |
01.09.2020 18:06:32 |
3. |
Bódiová Lucie |
15.04.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
310 |
9 |
|
prezentovánapouzedebl |
03.09.2020 12:36:56 |
4. |
Řezáčová Leontýna |
20.02.2008 |
TK Hlučín |
315 |
9 |
|
prezentována |
02.08.2020 15:58:35 |
5. |
Drozdová Ella |
17.05.2009 |
TC Ostrava Nová Ves |
406 |
6 |
|
prezentována |
01.09.2020 23:17:09 |
6. |
Bystroňová Denisa |
25.10.2008 |
TK Slavia Orlová |
435 |
6 |
|
prezentována |
14.07.2020 21:01:44 |
7. |
Ďurajková Vanessa |
22.09.2008 |
TK Hlučín |
453 |
6 |
|
prezentována |
08.09.2020 17:23:05 |
8. |
Polochová Eliška |
10.02.2009 |
TK Slavia Orlová |
460 |
6 |
|
prezentována |
23.08.2020 20:42:50 |
9. |
Gabzdylová Natálíe |
18.05.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
483 |
6 |
|
prezentována |
06.09.2020 18:19:57 |
10. |
Szmeková Amálie |
12.11.2008 |
Slavoj Český Těšín |
591 |
4 |
|
prezentována |
01.09.2020 21:24:25 |
11. |
Střondalová Agáta |
19.07.2008 |
Tenisklub7 |
609 |
4 |
|
prezentována |
30.08.2020 08:13:50 |
12. |
Kreuzingerová Natálie |
14.02.2009 |
TK Hlučín |
724 |
4 |
|
prezentována |
01.08.2020 14:19:40 |
13. |
Kurková Sofie |
20.02.2009 |
TK Havířov, z.s. |
724 |
4 |
|
prezentována |
06.09.2020 18:22:14 |
14. |
Scheibinger Valerie |
22.04.2008 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
753 |
4 |
|
prezentována |
30.07.2020 09:16:20 |
15. |
Knapíková Ellen |
14.05.2009 |
SK JC Sport Opava |
945 |
3 |
|
prezentována |
08.09.2020 14:47:41 |
16. |
Dufková Viktorie |
09.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1227 |
1 |
|
prezentována |
01.04.2020 00:02:41 |
17. |
Gebauerová Agáta |
06.04.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
prezentována |
01.04.2020 21:24:43 |
18. |
Indraková Eliška |
26.04.2010 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1227 |
1 |
|
prezentována |
29.04.2020 20:16:39 |
19. |
Smetanová Sára |
23.10.2009 |
TJ Baník Ostrava OKD |
1227 |
1 |
|
prezentována |
18.07.2020 16:48:31 |
20. |
Furmánková Natalie |
15.03.2010 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1227 |
1 |
|
prezentována |
21.07.2020 10:08:56 |
21. |
Janoviaková Renata |
29.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
1227 |
1 |
|
prezentována |
30.08.2020 20:57:18 |
22. |
Šuláková Bára |
18.04.2010 |
TK Opava |
1227 |
1 |
|
prezentována |
31.08.2020 07:10:59 |
23. |
Michalíková Denisa |
06.10.2009 |
SK JC Sport Opava |
1227 |
1 |
|
prezentována |
05.09.2020 09:08:01 |
24. |
Hájková Laura |
28.11.2009 |
SKT Frýdlant n.O. |
1227 |
1 |
|
prezentována |
07.09.2020 11:08:49 |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
32. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Koukolová Tereza |
27.04.2010 |
TK Opava |
1227 |
1 |
|
|
11.09.2020 16:50:30 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2020 15:24:35 |
2. |
Salačová Emma |
18.07.2010 |
TC Austerlitz |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.08.2020 22:41:23 |
3. |
Myslivcová Lucie |
14.01.2009 |
TK Havířov, z.s. |
243 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2020 20:39:15 |
4. |
Hrdličková Adéla |
01.03.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.08.2020 14:32:34 |
5. |
Holmanová Karolína |
03.12.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 00:38:00 |
6. |
Skalická Ela |
15.01.2010 |
TJ Kraví Hora Brno |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.08.2020 15:21:18 |
7. |
van Neck Marleen |
06.12.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.08.2020 19:30:42 |
8. |
Plačková Eliška |
17.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.09.2020 09:12:18 |
9. |
Haring Nicole |
04.11.2010 |
TK Na Dolině o.s. |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
05.09.2020 12:00:11 |
10. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 13:32:33 |
11. |
Michalcová Liliana |
19.11.2010 |
TK Havířov, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 13:44:20 |
12. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 18:55:35 |
13. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 18:59:41 |
14. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.09.2020 20:46:41 |
15. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.09.2020 10:31:06 |
16. |
Skácelová Natálie Jana |
11.01.2010 |
TK SC OSTRAVA |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.09.2020 07:18:18 |
17. |
Pulcerová Klaudie |
04.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
1227 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
08.09.2020 13:39:46 |
18. |
Stanovská Kristýna |
28.01.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
08.09.2020 15:43:15 |
|