Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jusková Ema |
13.06.2009 |
SK Aritma Praha |
271 |
9 |
|
|
04.09.2020 09:00:19 |
2. |
Škachová Miriam |
01.09.2009 |
LTC Slovan Kladno |
283 |
9 |
|
|
02.09.2020 13:34:00 |
3. |
Audy Sofie |
20.11.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
319 |
9 |
|
|
31.08.2020 19:48:15 |
4. |
Pírková Klára |
16.05.2009 |
Tenisový klub Černošice |
344 |
9 |
|
|
01.09.2020 11:50:04 |
5. |
Burešová Karolína |
15.09.2008 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
394 |
6 |
|
|
01.09.2020 16:15:52 |
6. |
Sixtová Adéla |
25.07.2008 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
474 |
6 |
|
|
01.09.2020 16:16:09 |
7. |
Stejskalová Petra |
14.10.2009 |
TCD Donovalská |
535 |
6 |
|
|
04.09.2020 15:41:58 |
8. |
Pištěková Agáta |
05.03.2009 |
Tenis Cibulka |
538 |
6 |
|
|
02.09.2020 13:33:33 |
9. |
Tvrzová Mia |
04.08.2008 |
Tenis Cibulka |
594 |
4 |
|
|
05.06.2020 08:40:08 |
10. |
Petrášová Barbora |
30.06.2008 |
LTC Slovan Kladno |
637 |
4 |
|
|
02.09.2020 10:32:03 |
11. |
Drhovská Sára |
08.05.2008 |
Tenis Cibulka |
659 |
4 |
|
|
29.08.2020 15:33:48 |
12. |
Blahová Veronika |
11.09.2009 |
TJ Radlice z.s. |
776 |
4 |
|
|
14.07.2020 19:18:36 |
13. |
Ficalova Aneta |
15.10.2009 |
TK Pelhřimov |
795 |
4 |
|
|
18.04.2020 20:49:09 |
14. |
Grajciarová Sasha |
21.06.2009 |
Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. |
839 |
4 |
|
|
01.09.2020 11:50:26 |
15. |
Grossova Nicole |
14.03.2008 |
Pála Vízner Tennis z.s. |
1107 |
3 |
|
|
29.08.2020 21:04:18 |
16. |
Králová Natálie |
02.08.2008 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1227 |
1 |
|
|
27.07.2020 18:46:38 |
17. |
Matoušková Tereza |
14.01.2010 |
TK Kročehlavy |
1227 |
1 |
|
|
19.08.2020 15:12:50 |
18. |
Pacltová Magdaléna |
09.08.2010 |
TO Bohemians Praha |
1227 |
1 |
|
|
30.08.2020 14:25:17 |
19. |
Cenklová Adriana |
11.02.2010 |
LTK Klatovy |
1227 |
1 |
|
|
30.08.2020 15:14:16 |
20. |
Dvořáková Denisa |
09.01.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
|
02.09.2020 19:24:28 |
21. |
Šrámková Sofie |
29.03.2010 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
1227 |
1 |
|
|
04.09.2020 10:54:46 |
22. |
Havlová Klára |
18.10.2010 |
SK Aritma Praha |
1227 |
1 |
|
|
04.09.2020 16:54:40 |
23. |
Daďová Magdaléna |
29.04.2010 |
SK Aritma Praha |
1227 |
1 |
|
|
04.09.2020 17:29:20 |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
28. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
31. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Přikrylová Kateřina |
28.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2020 21:25:55 |
2. |
Říhová Karolína |
06.12.2009 |
TK Milevsko, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.08.2020 08:25:04 |
3. |
Boháčová Ema |
24.04.2009 |
LTC Český Krumlov |
512 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 12:10:27 |
4. |
Latislavová Tereza |
08.09.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 12:56:15 |
5. |
Jančarová Mariana |
01.11.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.08.2020 07:13:14 |
6. |
Padrnosová Nela |
07.08.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2020 17:25:41 |
7. |
Nováková Františka |
16.02.2009 |
F.H.TK Dobřichovice |
273 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
21.08.2020 15:32:22 |
8. |
Čepková Kristýna |
18.02.2010 |
Slavoj Český Brod |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 09:23:31 |
9. |
Čepková Karolína |
18.02.2010 |
Slavoj Český Brod |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 09:24:33 |
10. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 09:36:21 |
11. |
Foldová Kateřina |
02.09.2010 |
TK Ústí n.Labem |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.08.2020 07:03:59 |
12. |
Králová Valérie |
02.08.2008 |
TO SK Mělník |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.08.2020 18:27:26 |
13. |
Bendova Kristyna |
03.06.2008 |
Lokomotiva Praha |
330 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
27.08.2020 12:11:39 |
14. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.08.2020 20:11:54 |
15. |
Archmannová Emma |
01.12.2010 |
TK Most |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 13:03:35 |
16. |
Těšínská Klárka |
10.10.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
241 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 19:26:09 |
17. |
Bicencová Anna |
16.02.2008 |
TK Slavia Plzeň |
625 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 04:12:14 |
18. |
Turková Karolína |
18.11.2009 |
TJ Spoje Praha |
666 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 06:59:35 |
19. |
Baroňová Adéla |
20.06.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 08:09:03 |
20. |
Baroňová Natálie |
20.06.2008 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 08:10:06 |
21. |
Fuková Viktorie |
14.04.2010 |
LTC VITON České Budějovice,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 08:39:42 |
22. |
Kobzová Anna |
29.09.2010 |
Sokol Čimice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 09:50:23 |
23. |
Řežábková Tereza |
16.08.2010 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 09:55:36 |
24. |
Fořtová Kateřina |
25.05.2010 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 11:52:16 |
25. |
Kaslová Sofie |
29.08.2010 |
TK Lokomotiva Plzeň z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 11:52:58 |
26. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
30.08.2020 12:00:16 |
|