Datum: |
05.-07.09. |
Pořadatel: |
TK Česká Třebová, z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
816229 |
Dvorců+povrch: |
4 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v So do 08:30 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Petráž Jiří |
: |
Husova 22 |
: |
56002 Česká Třebová |
Tel. (1): |
602623089 |
E-mail: |
jiri.petraz@tenisct.cz |
Poznámka pořadatele: Upozornění!!!
Dvouhra i čtyřhra se hraje vyřazovacím způsobem na jednu porážku.
Dvouhra - místo 3.setu Super-tiebreak do 10 bodů.
Čtyřhra - systém "NO AD" (bez výhod), místo 3.setu Super-tiebreak do 10 bodů .
Jiří Petráž, rozhodčí turnaje |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šperková Anna |
07.04.2009 |
TK Kunštát |
236 |
12 |
|
|
23.07.2020 20:26:15 |
2. |
Blažková Kateřina |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
354 |
9 |
|
|
01.04.2020 00:14:29 |
3. |
Halamová Natálie |
24.01.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
716 |
4 |
|
|
02.04.2020 08:45:26 |
4. |
Halamová Lucie |
12.07.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
02.04.2020 08:44:24 |
5. |
Balcarová Beáta |
21.04.2010 |
TK Kunštát |
1227 |
1 |
|
|
15.07.2020 08:09:51 |
6. |
Hýblová Zuzana |
20.06.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
24.07.2020 19:01:58 |
7. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
8. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
9. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
10. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
11. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
12. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Plašilová Anežka |
24.12.2009 |
TK Kvasiny |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.07.2020 05:32:20 |
2. |
Hladíková Emma |
19.03.2010 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 18:03:43 |
3. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2020 20:43:50 |
4. |
Hájková Anna |
01.03.2009 |
TK Ústí n. Orlicí |
435 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
21.08.2020 19:10:26 |
5. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.08.2020 09:36:21 |
6. |
Mudrochová Laura |
19.08.2010 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.08.2020 10:56:03 |
7. |
Šejnohová Ema |
03.02.2009 |
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. |
634 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
28.08.2020 11:10:19 |
8. |
Gebauerová Agáta |
06.04.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
29.08.2020 23:10:08 |
9. |
Košková Aneta |
19.07.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 11:11:38 |
10. |
Nermuťová Melisa |
21.04.2010 |
TK Ústí n. Orlicí |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 11:11:45 |
11. |
Landová Kateřina |
05.06.2010 |
TC Brno. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.08.2020 11:40:46 |
12. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
30.08.2020 12:00:16 |
13. |
Apolínová Stella |
04.06.2010 |
HTK Třebíč |
1227 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
30.08.2020 12:00:19 |
14. |
Rybičková Karolína |
19.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
483 |
6 |
|
IS: kolizní přihláška |
30.08.2020 12:00:20 |
|