Český tenisový svaz
Název:
Praga Cup
Datum:
29.-30.08.
Pořadatel:
TK Praga-Vysočany (C - 300)
Místo konání:
Praha 9 - Vysočany
Kódové číslo:
816204
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jašek Petr
Sokolovská 986/304a
190 03 Praha 9 - Vysočany
Tel. (1):
608702115
E-mail:
deti@tenis-praga.cz
Internet:
tenis-praga.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek nejlépe SMS do 18 h, hrát se bude v sobotu podle časového plánu po 8:30 h. Časový plán a vylosování soutěže bude k dispozici v pátek po 20 h.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
0
 
01.04.2020 00:43:46
2.
Iuklasheva Zlata 29.10.2009 Tenis Centrum Lužiny
523
6
0
 
20.04.2020 10:50:43
3.
Trnková Anežka 14.03.2008 LTC České Budějovice,z.s.
1158
3
0
 
01.04.2020 17:07:13
4.
Kobzová Anna 29.09.2010 TJ Kralupy o.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:14:00
5.
Žáčková Marcela 26.11.2010 TK Hovorčovice
1227
1
0
 
01.04.2020 00:23:33
6.
Havlíková Viktorie 08.11.2010 Lokomotiva Zdice
1227
1
0
 
01.04.2020 00:31:45
7.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
0
 
01.04.2020 01:01:11
8.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 01:03:01
9.
Foldová Kateřina 02.09.2010 LTK TEPLICE o.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 03:43:37
10.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 07:28:33
11.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
01.04.2020 08:04:40
12.
Archmannová Emma 01.12.2010 LTC Panorama Teplice
1227
1
0
 
01.04.2020 13:29:59
13.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 16:57:35
14.
Jiránková Barbora 25.02.2010 TC ESO Praha z.s.
1227
1
0
 
02.04.2020 17:51:09
15.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
0
 
06.04.2020 21:02:14