Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
MĚLNÍK CUP
Pořadatel:
TO SK Mělník
Datum:
14.-16.08.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Synková Kristýna
Synková Kristýna
Synková Kristýna
Michálková Adriena
6:4, 2:6, 1:0 (2)
Podráská
Podráská Magdaléna
6:4, 4:6, 1:0 (2)
Krymlová
Náprstková Michaela
6:0, 6:4
Náprstková
Hatinová Tereza
6:0, 6:3
Krymlová
6:2, 2:6, 1:0 (8)
Krymlová
Krymlová Marie
Hladká
Dimmerová Šárka
6:3, 6:1
Dimmerová
Hladká
Brožová Natálie
6:2, 3:1, scr.
Hladká
Hladká Elen
6:0, 6:0
Hladká
Slavíčková Anna Lucie
7:5, 6:3
Slavíčková
Covas Kučerová Marina
6:0, 6:0
Slavíčková
6:1, 6:0
Krajová
Krajová Tereza
Janíčkovičová
Zikmundová Valérie
6:1, 6:1
Zikmundová
Zikmundová
Techlovská Tereza
6:4, 6:0
Skamenová
Skamenová Kristýna
6:0, 6:0
Janíčkovičová
Dostálová Lucie
6:1, 6:1
Janíčkovičová
Janíčkovičová Nikol
6:1, 6:2
Janíčkovičová
6:1, 6:1
Batalová
Batalová Eliška
Janíčkovičová
Svačinová Simona
6:0, 6:2
Svačinová
Rosolová
Rosolová Julie
6:4, 6:2
Rosolová
Pancová Julie
6:4, 6:2
Rosolová
Synková Karolína
6:2, 6:0
Čížková
Čížková Natali
6:1, 6:0
Bejová
6:3, 6:1
Bejová
Bejová Zuzana
Poznámka pořadatele:
PROGRAM STŘEDA 16.5. 9:00 Janíčkovičová-Hladká
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Bejová Zuzana
389
6
Synková Kristýna
389
6
Batalová Eliška
427
6
Dimmerová Šárka
502
6
Krymlová Marie
533
6
Zikmundová Valérie
647
4
Svačinová Simona
714
4
Krajová Tereza
1213
3
Kategorie : 4
Součet BH: 41
Kódové číslo akce: 812203
Svačinová Simona
-
Batalová Eliška
Svačinová
-
Batalová
Dostálová
-
Hladká
Krajová Tereza
-
Brožová Natálie
6:1, 6:2
Dostálová
-
Hladká
Dostálová Lucie
-
Hladká Elen
6:1, 6:1
Janíčkovičová
-
Zikmundová
Synková Karolína
-
Synková Kristýna
6:0, 6:3
Synková Karolína
-
Synková Kristýna
Janíčkovičová
-
Zikmundová
Janíčkovičová Nikol
-
Zikmundová Valérie
6:3, 6:0
Janíčkovičová
-
Zikmundová
Podráská Magdaléna
-
Covas Kučerová Marina
6:1, 6:2
Janíčkovičová
-
Zikmundová
Techlovská Tereza
-
Hatinová Tereza
6:1, 6:1
Techlovská
-
Hatinová
Dimmerová
-
Michálková
6:1, 6:3
Dimmerová
-
Michálková
Dimmerová Šárka
-
Michálková Adriena
Slavíčková
-
Náprstková
Slavíčková Anna Lucie
-
Náprstková Michaela
6:2, 4:6, 1:0 (4)
Slavíčková
-
Náprstková
Čížková Natali
-
Krymlová Marie
6:1, 6:1
Slavíčková
-
Náprstková
6:2, 6:2
Rosolová
-
Bejová
Rosolová Julie
-
Bejová Zuzana
Počet dvojic
11
Nasazení
CŽ
BH
Synková Kristýna
389
6
Bejová Zuzana
389
6
Batalová Eliška
427
6
Dimmerová Šárka
502
6
Krymlová Marie
533
6
Zikmundová Valérie
647
4
Svačinová Simona
714
4
Krajová Tereza
1213
3
Kategorie : 4
Součet BH: 41
Kódové číslo akce: 814203
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Bejová Zuzana
05.01.2006
TC Tachlovice