Název: |
Tenisový klub Šternberk |
Datum: |
22.-23.08. |
Pořadatel: |
Tenisový klub Šternberk, z.s. (C - 300) |
Kódové číslo: |
816178 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Vyhnánková Lenka |
: |
Babická 11 |
: |
785 01 Šternberk |
Tel. (1): |
602752297 |
E-mail: |
lenka.vyhnankova@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Prezence v pátek formou sms na číslo 602 752 297 nejpozději do 17 hodin, následně proběhne rozlosování a časy příjezdů jednotlivých hráčů budou zveřejněny nejpozději v 19 hodin.
Dvouhry se hrají systémem na dva vítězné sety – místo třetího setu je Super TB.
Čtyřhry navíc systémem No-Ad
U všech zápasů ve dvouhře i čtyřhře platí nové pravidlo NO LET – bez teče u podání dle prováděcího předpisu 2020/3 ČTS ze dne 02.06.2020
Na 8.30 hodin se dostaví Hönschová, Štěrbová
Na 8.45 se dostaví Indraková, Moťková
Na 10.15 se dostaví Fišerová, Vilímková
Na 10.30 se dostaví Kotovska, Kohoutková, Hwozdecká, Hořavová
Při čekání mezi zápasy je možno navštívit sousední koupaliště (v případě zájmu plavky, ručník, žabky sebou).
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kotovska Yelizavieta |
13.02.2008 |
T.J. Sokol Šumperk |
333 |
9 |
|
prezentována |
25.06.2020 21:07:22 |
2. |
Hořavová Zuzana |
07.11.2009 |
TK Milo Olomouc |
333 |
9 |
|
prezentována |
20.08.2020 13:39:45 |
3. |
Fišerová Alice |
20.01.2009 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
759 |
4 |
|
prezentována |
24.06.2020 10:58:05 |
4. |
Hwozdecká Karolína |
19.02.2008 |
TK Gymnázium Uničov |
1003 |
3 |
|
prezentována |
15.07.2020 17:31:33 |
5. |
Kohoutková Samantha |
18.07.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
prezentována |
01.04.2020 00:45:17 |
6. |
Hönschová Josefína |
25.03.2010 |
TK Gymnázium Uničov |
1227 |
1 |
|
prezentována |
13.04.2020 07:59:24 |
7. |
Vilímková Denisa |
25.10.2010 |
T.J. Sokol Šumperk |
1227 |
1 |
|
prezentována |
31.05.2020 14:19:37 |
8. |
Štěrbová Dana Saskia |
19.09.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
1227 |
1 |
|
prezentována |
04.06.2020 14:34:54 |
9. |
Moťková Eliška |
15.10.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
prezentována |
30.06.2020 23:02:48 |
10. |
Indraková Eliška |
26.04.2010 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1227 |
1 |
|
prezentována |
16.08.2020 07:09:14 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Semotánová Nelli |
03.06.2009 |
SK Tenis Tišnov |
742 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
26.05.2020 20:39:44 |
2. |
Suchomelová Amálie |
03.12.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
460 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2020 15:44:58 |
3. |
Skalická Ela |
15.01.2010 |
TJ Kraví Hora Brno |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2020 14:47:38 |
4. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2020 15:21:30 |
5. |
Skácelová Natálie Jana |
11.01.2010 |
TK SC OSTRAVA |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2020 03:46:06 |
6. |
Hrdličková Adéla |
01.03.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2020 09:15:45 |
7. |
Gebauerová Agáta |
06.04.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2020 11:29:39 |
8. |
Šmídová Karolína |
27.07.2010 |
TK Zlín |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2020 12:45:18 |
9. |
van Neck Marleen |
06.12.2010 |
SK HAMR, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.08.2020 17:23:01 |
10. |
Přerovská Amelie |
21.06.2008 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
11.08.2020 14:16:34 |
11. |
Přerovská Ella |
12.07.2010 |
TK Sparta Praha |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
11.08.2020 14:16:41 |
12. |
Neverilova Lea |
17.04.2009 |
TK Milo Olomouc |
862 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
14.08.2020 15:07:34 |
13. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.08.2020 17:47:07 |
14. |
Jahnová Aneta |
02.04.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 11:15:30 |
15. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 11:21:18 |
16. |
Vukadinovičová Dita |
13.09.2009 |
TC Brno. |
634 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 11:54:32 |
17. |
Landová Kateřina |
05.06.2010 |
TC Brno. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.08.2020 11:55:56 |
18. |
Zaťko Melisa |
08.10.2010 |
ŽLTC Brno |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.08.2020 09:24:46 |
19. |
Nevrlá Eliška |
01.02.2010 |
T.J. Sokol Šumperk |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.08.2020 10:12:07 |
20. |
Špitová Monika |
08.04.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
330 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2020 18:16:33 |
21. |
Florová Sofie |
11.05.2009 |
TK TILIA Brno |
707 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.08.2020 16:22:19 |
22. |
Musilová Amélie |
17.06.2010 |
SK Tenis Tišnov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.08.2020 16:39:57 |
23. |
Kratochvílová Valerie |
06.04.2010 |
TJ Tatran Litovel, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno pořadatelem |
21.08.2020 17:45:06 |
|