Název: |
33.ROČNÍK MEMORIÁLU JANA ÖHMA |
Datum: |
20.-22.08. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (C - 300) |
Kódové číslo: |
816175 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v St do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
: |
Na Drahách 196 |
: |
739 25 Sviadnov |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Poznámka pořadatele: !!! VZHLEDEM K NÍZKÉMU POČTU PŘIHLÁŠENÝCH HRÁČEK BUDE OSOBNÍ PREZENCE VŠECH ÚČASTNIC VE ČTVRTEK 20/8 2020 DO 9,15 HODIN V AREÁLU !!!
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráčky a číslo turnaje - 816175 na číslo telefonu +420602718364) : STŘEDA 19.08.2020 od 10,00 do 17,00 hodin
LOSOVÁNÍ (z řádně SMS prezentovaných nebo osobně přítomných hráček) : STŘEDA 19.08.2020 v 17,30 hodin V KLUBOVNĚ
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČEK K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) STŘEDA 19.08.2020 do 19,30 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY
ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA VE ČTVRTEK 20.08.2020 v 08,30 hodin (rozehrávky od 08,15), DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ
PROGRAM TURNAJE :
- ČTVRTEK 20.08.2020 : DVOUHRA XX/8, ČTYŘHRA XX/4
- PÁTEK 21.08.2020 : DVOUHRA 8/2, ČTYŘHRA 4/1
- SOBOTA 22.08.2020 : DVOUHRA 2/1
ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)
UBYTOVÁNÍ :
HOTEL AFRIKA **** +420595534800, +420723607792 (2 osoby/2.400 Kč, 2 km)
HOTEL RICHTR **** +420555502222, +420734500005 (2 osoby/1.280-1.580 Kč, 3 km)
PENZION U MÁMY *** +420558630360, +420777240606 (2 osoby/snídaně/1.090-1.190 Kč, 3,5 km)
PENZION HRAD *** +420558633149, +420736648844 (2 osoby/1.250-1.850 Kč, 1 km)
PRESTIGE TENNIS PARK *** +420777280008, +420702028548 (2 osoby/1.050 Kč, 5 km)
PENZION POD KAŠNOU *** +420558628193, +420733715900 (2 osoby/1.300 Kč, 2 km)
HOTELOVÝ DŮM PASKOV ** +420558432491-2 (2 osoby/480-630 Kč, 2 km)
HOTELOVÁ UBYTOVNA MAZOCH ** +420558628929, +420602383427 (1 osoba/240 Kč, 0,3 km)
ADRESA DVORCŮ TK TENNISPOINT FM : HUTNÍ 36, FRÝDEK-MÍSTEK (vedle ředitelství ARCELORU MITTAL Frýdek-Místek)
PRO NAVIGACE : KŘIŽÍKOVA 1377
GPS : 49°41'35.990"N, 18°19'47.463"E
REZERVACE TRÉNINKŮ VE VLASTNÍ REŽII (do středy 19.08.2020) : +420724152064 |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Roiková Natalie |
06.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
299 |
9 |
|
|
18.08.2020 05:56:12 |
2. |
Řezáčová Leontýna |
20.02.2008 |
TK Hlučín |
315 |
9 |
|
|
18.08.2020 07:15:01 |
3. |
Benda Valentyna |
13.05.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
417 |
6 |
|
|
19.08.2020 11:44:28 |
4. |
Peroutková Eliška |
20.05.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
435 |
6 |
|
|
04.08.2020 17:46:13 |
5. |
Ďurajková Vanessa |
22.09.2008 |
TK Hlučín |
453 |
6 |
|
|
18.08.2020 07:15:29 |
6. |
Branná Sára |
21.01.2008 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
538 |
6 |
|
|
30.06.2020 20:06:49 |
7. |
Kurková Sofie |
20.02.2009 |
TK Havířov, z.s. |
724 |
4 |
|
|
18.08.2020 11:34:14 |
8. |
Vládková Veronika |
29.10.2009 |
TC Ostrava Nová Ves |
862 |
4 |
|
|
18.08.2020 21:06:48 |
9. |
Macura Sidney |
15.05.2009 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
945 |
3 |
|
|
15.08.2020 06:15:49 |
10. |
Dufková Viktorie |
09.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 00:08:55 |
11. |
Přikrylová Kristýna |
10.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 09:59:07 |
12. |
Gebauerová Agáta |
06.04.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
01.04.2020 21:53:52 |
13. |
Mazochová Kateřina |
28.01.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
1227 |
1 |
|
|
06.08.2020 21:51:08 |
14. |
Hájková Laura |
28.11.2009 |
SKT Frýdlant n.O. |
1227 |
1 |
|
|
10.08.2020 17:30:46 |
15. |
Janoviaková Renata |
29.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
1227 |
1 |
|
|
15.08.2020 06:16:03 |
16. |
Handzo Zoe |
11.09.2010 |
- |
1227 |
1 |
|
|
18.08.2020 05:57:19 |
17. |
Kupková Nella |
29.12.2010 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1227 |
1 |
|
|
18.08.2020 10:43:10 |
18. |
Knápková Natali |
22.10.2008 |
Tenisový klub Veřovice, z.s. |
1227 |
1 |
|
|
19.08.2020 11:43:27 |
19. |
Wolfgramm Sophia |
05.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1227 |
1 |
|
|
19.08.2020 16:25:50 |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
21. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
24. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
25. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
26. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
27. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Stanovská Kristýna |
28.01.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.07.2020 15:39:39 |
2. |
Hrdličková Adéla |
01.03.2010 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.07.2020 07:07:43 |
3. |
Holmanová Karolína |
03.12.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.07.2020 15:30:13 |
4. |
Smetanová Sára |
23.10.2009 |
TJ Baník Ostrava OKD |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.08.2020 14:45:30 |
5. |
Salačová Emma |
18.07.2010 |
TC Austerlitz |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.08.2020 12:45:18 |
6. |
Skalická Ela |
15.01.2010 |
TJ Kraví Hora Brno |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.08.2020 14:45:06 |
7. |
Scheibinger Valerie |
22.04.2008 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
753 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
07.08.2020 10:18:09 |
8. |
Chocholová Sára |
25.01.2010 |
TK Pelhřimov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
08.08.2020 20:19:11 |
9. |
Skácelová Natálie Jana |
11.01.2010 |
TK SC OSTRAVA |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2020 03:46:05 |
10. |
Pulcerová Klaudie |
04.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.08.2020 11:21:48 |
11. |
Furmánková Natalie |
15.03.2010 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.08.2020 09:54:16 |
12. |
Hlobilová Tereza |
27.07.2010 |
TK Sokol Vizovice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.08.2020 23:20:01 |
13. |
Papajová Eliška |
25.02.2010 |
Sokol TK Kaplice |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2020 10:26:59 |
14. |
Havelková Natálie |
13.10.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.08.2020 18:10:40 |
15. |
Nantlová Ella |
09.03.2010 |
TK Milo Olomouc |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.08.2020 10:12:10 |
16. |
Haring Nicole |
04.11.2010 |
TK Na Dolině o.s. |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.08.2020 22:32:20 |
17. |
Ivanová Stella |
16.09.2010 |
TC BORS CLUB |
1227 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.08.2020 10:48:28 |
|