Český tenisový svaz
Datum:
18.-21.08.
Pořadatel:
TK Slavia Plzeň (B - 400)
Kódové číslo:
816174
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Havel Jan
Na Dolíkách 9
301 00 Plzeň
Tel. (1):
603 505 803
E-mail:
havel1972@live.com
Internet:
www.tkslaviaplzen.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
24
45
0
 
04.04.2020 21:24:31
2.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
55
30
0
 
14.05.2020 17:13:11
3.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
58
30
0
 
03.05.2020 08:17:33
4.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
70
25
0
 
12.05.2020 20:16:48
5.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
74
25
0
 
01.04.2020 08:25:33
6.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
83
25
0
 
15.04.2020 07:54:07
7.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
0
 
10.05.2020 16:33:52
8.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
103
20
0
 
01.04.2020 00:10:59
9.
Pažoutová Nela 20.05.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
130
15
0
 
30.05.2020 19:31:47
10.
Hůlková Amálie 17.04.2008 TJ Radlice
158
15
0
 
13.05.2020 16:26:48
11.
Uhrová Nela 02.04.2009 I.ČLTK Praha
163
15
0
 
23.05.2020 01:45:57
12.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
0
 
07.04.2020 18:27:31
13.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
0
 
08.04.2020 12:29:19
14.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TCG Karlovy Vary
226
12
0
 
03.05.2020 23:30:08
15.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
233
12
0
 
01.04.2020 00:11:20
16.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
240
12
0
 
06.04.2020 22:11:18
17.
Karšňáková Růžena 06.03.2009 TK Slavia Plzeň
243
12
0
 
01.04.2020 09:47:04
18.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
0
 
26.04.2020 08:14:25
19.
Koutová Veronika 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
265
9
0
 
01.04.2020 07:03:55
20.
Sedláková Nela 22.10.2009 TK Slavia Plzeň
293
9
0
 
01.04.2020 00:01:45
21.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
330
9
0
 
01.04.2020 08:38:29
22.
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice
344
9
0
 
20.04.2020 10:26:30
23.
Koutová Lucie 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav z.s.
350
9
0
 
01.04.2020 08:04:46
24.
Lens Nausicaä 11.01.2008 LTC Český Krumlov
460
6
0
 
01.04.2020 09:23:11
25.
Turečková Karolína 22.07.2009 TK FUNTOM Dobřany
556
6
0
 
14.04.2020 16:07:49
26.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
0
 
18.05.2020 11:29:13
27.
KUBRICHTOVÁ KATEŘINA 17.07.2009 TK Slavia Plzeň
582
6
0
 
20.05.2020 16:15:39
28.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:03:25
29.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:03:32
30.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:08:11
31.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:08:18
32.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno
1227
1
0
 
01.04.2020 00:11:06
33.
Řežábková Tereza 16.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:13:14
34.
Mousa Sarah 12.05.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:31:31
35.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:39:59
36.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 07:26:12
37.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
1227
1
0
 
01.04.2020 08:18:34
38.
Kaslová Sofie 29.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 20:39:17
39.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 ŽLTC Brno
1227
1
0
 
03.04.2020 22:30:39
40.
Wolfgramm Sophia 05.01.2010 I.ČLTK Praha
1227
1
0
 
05.04.2020 20:06:12
41.
Krajíčková Nela 22.09.2010 Tenisový klub Rokycany
1227
1
0
 
07.04.2020 10:43:13
42.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
0
 
13.04.2020 14:39:50
43.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
0
 
19.04.2020 10:30:04
44.
Vlková Karolína 24.03.2010 TK Slavia Plzeň
1227
1
0
 
01.05.2020 12:28:06
45.
Hrabáková Kateřina 25.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
0
 
01.05.2020 19:31:09
46.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
1227
1
0
 
01.05.2020 23:20:49
47.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Olymp Praha
1227
1
0
 
02.05.2020 21:54:27
48.
Beránková Rozárie 28.10.2010 TK Slavia Plzeň
1227
1
0
 
20.05.2020 08:11:14