Český tenisový svaz
Datum:
15.-17.08.
Pořadatel:
Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300)
Kódové číslo:
816162
Dvorců + povrch:
4 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Krkoška Jiří
Palackého 540
74258 Příbor
Tel. (1):
603 142 285
E-mail:
jirikrkoska@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pulcerová Klaudie 04.08.2010 TK Slavia Orlová
1227
1
0
 
01.04.2020 00:08:56
2.
Dufková Viktorie 09.07.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:09:05
3.
Holmanová Karolína 03.12.2010 Family Tennis Ostrava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:13:13
4.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:20:23
5.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
0
 
01.04.2020 00:27:24
6.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:30:27
7.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.04.2020 00:31:32
8.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:33:56
9.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
0
 
01.04.2020 00:38:28
10.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
0
 
01.04.2020 00:44:23
11.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
01.04.2020 07:58:37
12.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
0
 
01.04.2020 09:58:18
13.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 21:55:06
14.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
02.04.2020 13:28:11
15.
Prosová Adéla 07.02.2010 TK Bystřice n.Pernštejnem
1227
1
0
 
05.04.2020 18:42:30
16.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
15.04.2020 18:30:26
17.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
29.04.2020 13:24:06
18.
Skalická Ela 15.01.2010 TJ Kraví Hora Brno
1227
1
0
 
18.05.2020 23:21:06
19.
Papajová Eliška 25.02.2010 Sokol TK Kaplice
1227
1
0
 
02.06.2020 16:39:26